Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Senin Ruhun Kaç Yaşında?

 > 
41bPAYLAŞIM

Acaba yaşlı bir ruha mı, yoksa oldukça genç bir ruha mı sahipsin? Öğrenmenin tek yolu, bu test!

1. Kendini kaç yaşında hissediyorsun?

2. Hangisi seni genç hissettirir?

3. Hangi söz, senin hayatı algılayış tarzına daha yakın?

4. Emeklilik günlerinde hangi hobiyle uğraşacaksın?

5. Eski alışkanlıklardan hangisinin bugün de moda olmasını istersin?

Eski 45'likler
Mektup yazma
Yabancılarla selamlaşma
Ailece toplanıp televizyon izleme
Meybuz
Melon Şapka
Bu kolyeler
İspanyol paça pantolon
Şövalyelik/Leydilik

6. Bir ölümsüz seç!

Dracula
Edward Cullen
Peter Pan
Whitewalker
Aşil
İskoçyalı
Wolverine
Zeus
Ajda Pekkan

7. Geçmiş hayatında sen kimdin?

Gladyatör
Minyatür Sanatçısı
Demir Ustası
Selçuklu Sultanı
Viking
Antik Yunan Felsefecisi
İngiliz Asilzadesi
Eski Türklerde Şifacı/Şaman
Afrika Yerlisi

8. Son soru: Hangisi hayattaki en büyük yardımcındır?

Sen Çocuk Ruhuna Sahipsin!

Senin dupduru, temiz, saf ve bozulmamış bir ruhun var. Temiz ve beyaz bir sayfa gibisin bu yönünle. Tam bir iyimsersin, en kötü şeyde bile bir iyi taraf görebiliyorsun, iyiye yoruyorsun çünkü. Pozitifsin ayrıca, senin manyetik alanına giren anında artıya geçer, bu yüzden çoğu kişi senin yanından ayrılmak istemiyor. Son olarak, yaşayacağın, deneyimleyeceğin birçok şey var, bu eğlenceli yolda sana başarılar; sadece kendini bozma!

Sen Genç Bir Ruha Sahipsin!

Sen kaç yaşında olursa ol, hangi yaşa gelirsen gel, hep genç kalacaksın. Atom çekirdeğinin etrafından dönen elektronlar gibi, enerjik, hızlı ve kıpır kıpırsın. Seninle takılan kişi, senin gençlik ateşinden yorulur, dizlerinde derman kalmaz. En çok duyduğun lafsa "iki dakika otur be kardeşim". Ama yok, imkanı yok... Sen yaşlanmazsın, o ruhtan bize de iki tane versene :)

Sen Olgun Bir Ruha Sahipsin!

Senin ruhun, Dante gibi, tam ortasında hayatın. Ve bu dünyayla alakalı bazı şeylerin farkındasın artık. Eskiden olduğu gibi, çabuk sinirlenmiyor ve çabuk karar vermiyorsun. Daha temkinli ve bağışlayıcısın. Gerçekçisin artık: Mantıklı, analizci, iş bitiren. Ayrıntılarda boğulmuyor, çabucak sonuca yöneliyorsun. Ama hala kat edecek mesafen olduğunu da söylemek gerek. Bu yola devam etmeden önce, arabanın yağını-suyunu-lastiklerin havasını kontrol etmense nacizane tavsiyemiz; yolda kalırsın öbür türlü, rezillik olur :)

Sen Bilge ve Yaşlı Bir Ruha Sahipsin!

Sen bilge ve yaşlı bir ruhsun. Fiziksel olarak yaşlı olmayabilirsin, ama varoluşun bakımından yaşlısın. Tecrübelisin çünkü. Evet, çok şey yaşamamış olabilirsin; ancak sen çok iyi dinleyen ve ders çıkaran birisi olduğun için, çevrenden gördüklerini, duyduklarını hayatına mükemmel bir şekilde uyarlıyorsun. Bir ışık kaynağı gibisin bu yönünle, sana akıl danışmak farz. İnsanları da yüz üstü bırakmazsın asla. En olmaz zamanda Gandalf gibi, 5. günün şafağında doğudan beliriverirsin!

Sen Kadim Bir Ruha Sahipsin!

Bazıları, tabii ki nedenini bilmiyoruz, senin gibi kadim ve eski bir ruha sahiptir. O türden ruhlar, eşsizdir ve tüm ruhların en aydınlanmışıdır: Bir nevi Nirvana veya Fenafillah diyebiliriz buna. Senin gözünde perde yok, bu yüzden anlayamayacağın şey de yok. Empatin çok yüksek, algınsa Konya Ovası gibi açık. Evrende tüm bağlantıları görebiliyorsun. Tevazu sahibisin bir yandan da, çiğlik/sığlık senin yörene uğramaz. Kısaca tüm ruhlar, senin ruhunun önünde diz çöker, tövbe ister :)

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
huseyin-ozturk25

Kadim ruhunu temsil ediyorum 15 liğim

beren-sahra-demirkiran

çocuğum ve çocuk ruhundayım

baran.pekbay

yes hep genç kalıcam

yaprak-kose1

olgun bir ruha sahipmişim

yagiz-koc3

ben kadim bir ruha sahipmişim

Görüş Bildir