Seni %100 Tanımlıyoruz: Realist misin, İdealist misin, Sürrealist misin?

 > -

Sana gösterdiğimiz resimlerde en çok dikkatini çeken renkleri seçmeni isteyeceğiz, sonucunda da içinde bir sürrealist mi, idealist mi yoksa realist mi gizli onu ortaya çıkaracağız! Herkes yerlerini aldıysa haydi teste geçelim!

1. Hadi başladık! Burada en çok dikkatini çeken renk hangisi?

2. Eşsiz bir çiçek olduğu doğru, ama konumuz çiçek değil! Hangi renk seni içine çekiyor?

3. Peki burada hangi renk seni içine çekti?

4. Fışkiyeyi kim kırdı demeyeceğiz elbette! Hangi renk sana "geeel, geeel" diyor?

5. Bir renk seni çağırıyor: Ama hangisi?

6. Adeta bir renk cümbüşü, ama senin için önemli olan bir tanesi! Hangisi?

7. Söyle bize: Gözün hangi renge takılıp duruyor?

8. Ay bizim de canımız çekti bak! Bu rengarenk makaronlarla dolu karede hangi renk en çok gözüne çarpıyor?

9. Çoook fazla renk var değil mi, ama elbette önemli olan bir tanesi: Peki hangisi?

10. Son olarak atlayıp gitmek isteyeceğin bu manzarada hangi renk seni içine içine çekti?

Sürrealistlikte Dali'yle yarışırsın sen!

Renkleri algılama biçimine bakarsak sen gerçek bir sürrealistsin: Hatta bu konuda Salvador Dali ile bile yarışırsın, o derece! Hayata karşı eşsiz ve son derece canlı, renkli bir bakış açın var. Adeta senin yaşadığın dünya ile bizimkinin aynı olmadığına eminiz! Diğer yandan hayatın neredeyse her alanında kimsenin dikkatini çekmeyen en küçük ayrıntıları ve hatta işaretleri sen anında fark ediyorsun. Ayrıca inanılmaz bir sanatsal algın var güzel dostumuz. Son olarak senin normal olan hiçbir şeyle alakan yok, tam anlamıyla uçlarda yaşayan bir insansın!

Realistlik senin göbek adın!

Renkleri algılama biçimine bakarsak sen gerçek bir realistsin! Hayata daima realist bir bakış açısıyla yaklaşır, daima ona göre yaşarsın. Diğer yandan hayatın bir yarış olduğunu ve bizlerin de bu yarıştaki azimli yarışmacılar, hatta savaşçılar olduğunu düşünürsün. Bu yüzden de hayatta kalma adına kendine kurduğu stratejilerin ve prensiplerin vardır senin. Ayrıca hayatının her anında mantığınla hareket eder, duygularının seni kör etmesine izin vermezsin. Etrafındakilerden de hep bunu beklediğin için bazen bunu yapmadıklarında hayal kırıklığına uğradığın olur. Fakat unutma; herkes senin gibi gerçekleri kaldırabilecek kadar ne cesur ne de güçlü değil, bu sana bahşedilmiş bir ödül adeta!

İdealizmin kitabını yazarsın sen!

Renkleri algılama biçimine bakarsak sen gerçek bir idealistsin! Senin için dünya kesinlikle siyah beyaz değil; içindeki çeşitliliklerle son derece renkli, iyilik ve güzellik dolu bir yer. Üzerinde yaşayan insanlar da aynı şekilde! Senin için her insanın içinde iyilik var, sadece onu oradan bulup çıkarmak gerek. Sen gerçekten gördüğümüz en optimist insanlardan birisin aynı zamanda, içinde bulunduğun her anın değerini bilir, durum ne kadar kötü olursa olsun daima umudunu kaybetmez ve her seferinde o karanlıktan kurtulursun. Dahası, bu bakış açın sayesinde günlük hayatında bile kimsenin farkına varamadığı tüm güzellikleri görür ve her anının keyfini çıkarırsın!

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mehlika123nesibe

İdealizmin kitabını yazarsın sen! Renkleri algılama biçimine bakarsak sen gerçek bir idealistsin! Senin için dünya kesinlikle siyah beyaz değil; içindeki çeşitliliklerle son derece renkli, iyilik ve güzellik dolu bir yer. Üzerinde yaşayan insanlar da aynı şekilde! Senin için her insanın içinde iyilik var, sadece onu oradan bulup çıkarmak gerek. Sen gerçekten gördüğümüz en optimist insanlardan birisin aynı zamanda, içinde bulunduğun her anın değerini bilir, durum ne kadar kötü olursa olsun daima umudunu kaybetmez ve her seferinde o karanlıktan kurtulursun. Dahası, bu bakış açın sayesinde günlük hayatında bile kimsenin farkına varamadığı tüm güzellikleri görür ve her anının keyfini çıkarırsın!

fatma-tastan1

İdealizmin kitabını yazacagım

potterela

Realistlik senin göbek adın!

hasan-yilmaz27

Realistlik senin göbek adın! Renkleri algılama biçimine bakarsak sen gerçek bir realistsin! Hayata daima realist bir bakış açısıyla yaklaşır, daima ona göre yaşarsın. Diğer yandan hayatın bir yarış olduğunu ve bizlerin de bu yarıştaki azimli yarışmacılar, hatta savaşçılar olduğunu düşünürsün. Bu yüzden de hayatta kalma adına kendine kurduğu stratejilerin ve prensiplerin vardır senin. Ayrıca hayatının her anında mantığınla hareket eder, duygularının seni kör etmesine izin vermezsin. Etrafındakilerden de hep bunu beklediğin için bazen bunu yapmadıklarında hayal kırıklığına uğradığın olur. Fakat unutma; herkes senin gibi gerçekleri kaldırabilecek kadar ne cesur ne de güçlü değil, bu sana bahşedilmiş bir ödül adeta!

durumsuz-adamm

Ne biçim test lan bu illa dikkatimi en baskın renkler çekmek zorunda :S Benim dikkatimi daha az kullanılan renkler çekti ama seçenekler de yoktu

Görüş Bildir