Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Ünlü Biri Olarak Hayatta Kalabilecek misin?

 > 
995PAYLAŞIM

Onedio test ekibi olarak seni bir günlüğüne ünlü yapıyoruz! Bakalım bugünü atlatabilecek misin?

1. Bir sabah yanında hiç tanımadığın biriyle uyandın...

2. Bir dakika ya... Sen dün gece ne yapıyordun ki?

Yedik, içtik, sanırım doyduk.
Hocam valla hatırlamıyorum.
Bir gece kulübünden ötekine gezdim.
Evde parti verdim.

3. Bütün gecenin acısı sabah uyanınca çıkıyor tabii, bu ağırlığı nasıl atacaksın?

Detoks falan yaparım.
Çivi çiviyi söker.
İlaçlarım nerde benim?!
Spor yaparım, toksin atarım.

4. Acil bir işin çıktı ve hemen dışarı çıkman gerekiyor...

5. Öğleni getirdik... Ne yemeyi düşünüyorsun?

Salata tabii ki!
En güzelinden et!
Yemeğe vakit yok ki!
Makarna

6. Instagram'a bir fotoğraf koydun ve yalnızca 1000 like aldın... Unutma sen çok ünlü birisin!

7. Araban bozuldu, hemen yeni bir tane alman lazım, seç bakalım.

8. Twitter'da senin hakkında atıp tutan birileri var, kim onlar?!!

Demet Akalın
Erol Köse
Kanye West
Kim Kardashian

9. Bütün gözler senin üzerindeyken bazılarının kıskançlıktan çatladığına eminiz! Onlarla nasıl başa çıkacaksın peki?

Umrumda gibi görünüyo mu?
Twitter'da kavga çıkartırım, rezil ederim!
Benim de bazı yöntemlerim var, sen raaad!
Her şeyi ortaya dökerim, herkes ayağını denk alacak!

10. Ve günün sonu... Flaşların altında, fesat insanların içinde bir gün daha bitti..

Bir sigara yakarım.
Şişeleri dikerim.
Motivasyonu düşürmem ben!
''Hayat mı bu be!'' diye ağlarım.

Star Işığıyla Doğmuşsun!

Bir ünlü olarak yaşamak senin için çok kolay bir şey! Çünkü bu senin doğanda var. Drama desen sende, deliler gibi çalışmak sende,  seni çekemeyenler, bitmek bilmeyen diyetler ve tabii ki para hepsi sende fazlasıyla mevcut. Ve en önemlisi bütün bunları yönetecek kapasiteye sahipsin! Bazen bu şaşalı hayattan sıkılıp kafanı dağıtman gerektiğinde ise sınır tanımıyorsun ama napcan yani bir kere ünlü oldun diye, hayattan vaz mı geçeceksin?! İnanıyoruz ki bir gün ünlü olduğunda senin ''camiada'' yerin herkesten daha iyi olacak!

Sıradan Hayatların Efendisi!

Senin öyle flaş ışıklarıymış, yok ilgiymiş bunlarla işin yok! Sen, özel hayatına inanılmaz önem veren ve onu kendi istediğin şekilde yaşayan birisin. Bırak ünlü olarak yaşamayı, bir ortamda herkesin dikkatini çekmeye çalışanlardan bile nefret ediyorsun. Ailen, arkadaşların ve onlarla olan ilişkilerin senin için oldukça özel ve kıymetli, kimsenin ağzına laf vermiyorsun! Kendi hayatının baş kahramanı ve en değerli karakteri olarak sen yeterince ünlüsün zaten :)

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
melek-devecioglu

müq

hasan-yilmaz27

Bir ünlü olarak yaşamak senin için çok kolay bir şey! Çünkü bu senin doğanda var. Drama desen sende, deliler gibi çalışmak sende, seni çekemeyenler, bitmek bilmeyen diyetler ve tabii ki para hepsi sende fazlasıyla mevcut. Ve en önemlisi bütün bunları yönetecek kapasiteye sahipsin! Bazen bu şaşalı hayattan sıkılıp kafanı dağıtman gerektiğinde ise sınır tanımıyorsun ama napcan yani bir kere ünlü oldun diye, hayattan vaz mı geçeceksin?! İnanıyoruz ki bir gün ünlü olduğunda senin ''camiada'' yerin herkesten daha iyi olacak!

selin-gorgulu

Star Işığıyla Doğmuşsun! Star Işığıyla Doğmuşsun! Bir ünlü olarak yaşamak senin için çok kolay bir şey! Çünkü bu senin doğanda var. Drama desen sende, deliler gibi çalışmak sende, seni çekemeyenler, bitmek bilmeyen diyetler ve tabii ki para hepsi sende fazlasıyla mevcut. Ve en önemlisi bütün bunları yönetecek kapasiteye sahipsin! Bazen bu şaşalı hayattan sıkılıp kafanı dağıtman gerektiğinde ise sınır tanımıyorsun ama napcan yani bir kere ünlü oldun diye, hayattan vaz mı geçeceksin?! İnanıyoruz ki bir gün ünlü olduğunda senin ''camiada'' yerin herkesten daha iyi olacak!

dilara.koc

star işığıyla doğmuşsun!

eren-akkaya1

Star Işığıyla Doğmuşsun! Bir ünlü olarak yaşamak senin için çok kolay bir şey! Çünkü bu senin doğanda var. Drama desen sende, deliler gibi çalışmak sende, seni çekemeyenler, bitmek bilmeyen diyetler ve tabii ki para hepsi sende fazlasıyla mevcut. Ve en önemlisi bütün bunları yönetecek kapasiteye sahipsin! Bazen bu şaşalı hayattan sıkılıp kafanı dağıtman gerektiğinde ise sınır tanımıyorsun ama napcan yani bir kere ünlü oldun diye, hayattan vaz mı geçeceksin?! İnanıyoruz ki bir gün ünlü olduğunda senin ''camiada'' yerin herkesten daha iyi olacak!

Görüş Bildir