Seks Robotları Yeni "Akıllı Ten" Teknolojisi ile İnsan Dokunuşunu Hissedebilecek Hale Getiriliyor!

59PAYLAŞIM

Seks robotları dünyası, yeni "akıllı ten"teknolojisi ile insan dokunuşunu hissedebilen robotlara hazırlanıyor. Detayları sizler için Lad Bible'dan derledik.

Kaynak: http://www.ladbible.com/news/technology-...

Evet, robotik penisli erkek seks robotlarının yolda olduğunu duymuştuk. Şimdi de insan dokunuşunu hisseden kadın seks robotları gündemde.

Sun Online'a konuşan bir uzman, "TouchYou" akıllı ten teknolojisi sayesinde bebek ile insan arasındaki seksin daha doğal bir hale geleceğini belirtti. 

Bu yeni icat yalnızca seks bebekleri ile seks yapmaktan keyif alan insanlar için değil, internet üzerinden partnerin dokunuşunu hissederek daha uyarıcı bir etki yarattığı düşünülünce uzun mesafe ilişki yaşayan çiftler için de ezber bozacağa benziyor.

TouchYou teknolojisini geliştiren Leonardo Gomes yaptığı açıklamalarda, bu teknolojinin insanlarla seks bebekleri arasındaki etkileşimi daha gerçek bir seviyeye taşıyacağına inandığını söyledi.

Şu an piyasada bulunan en teknolojik seks bebekleri bile yalnızca genital bölgelere ve boyna dokunulduğu zaman uyarılıyor ve yalnızca bu dokunuşları algılıyor.

Yeni "akıllı ten" teknolojisi çalışma prensibi olarak bilgisayarların touchpad sistemine benziyor. İnsanları dokunma pozisyonunu algılayan birçok küçük alıcı içeriyor.

Kuvvet ve basınç da ayrıca kontrol edilebiliyor ve sonrasında bebeğe bağlı kablosuz Bluetooth aygıtına bilgi aktarılıyor. 

Brezilyalı Gomes, Sun Online ile yaptığı röportajda "Ben bu alıcıyı seks robotlarının vücudunun herhangi bir kısmına, silikon cildin altına yerleştirme olasılığını keşfettim." dedi. 

"Bu alıcı yüzeyin herhangi bir kavisine yerleştirilecek şekilde tasarlanabilir, elektrotların sayısı ve büyüklüğü (alıcının hassaslığı ve duyarlılığı ile ilgili olarak) kolaylıkla değiştirilebilir. TouchYou teknolojisini kullanıldığında seks robotları insan dokunuşunu bugünküne oranla daha detaylı bir şekilde hissedebilir ve daha hassas bir etkileşim gerçekleşebilir."

Akıllı ten teknolojisinin maliyeti düşük fakat programlama ve yapım aşaması oldukça pahalı. Bu nedenle bu bebekler piyasaya ucuza sunulmayacak.

"Şu an piyasada bulunan seks robotları bildiğim kadarıyla vücudun belli bölgelerindeki kuvveti ölçebiliyor. Ama dinamik olarak dokunmayı algılayamıyorlar ve bu da tepkiyi azaltabiliyor. Bu teknolojiyle seks robotları ve partnerleri arasındaki etkileşim daha doğal ve daha insani olabilecek. Ayrıca robotun vücudunun tamamı daha duyarlı olabilecek."

Business Leader'a göre seks robotları endüstrisi 30.1 milyar dolar ile dünyanın en hızlı ve en geni çaplı büyüyen sektörlerinden bir tanesi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
yunus-yesilmen

Dünyanın en güzel seks robotu bile size çirkin bir kadının gülümsemesi güzelliğini veremez :) Yapay gerçek kadar güzel olamaz.

psychocrisis

dünya boka sarıyor.

blackfrost

ya aslında ben destekliyorum almayı planladığımdan falan değil ama daha kirli yollar yerine bu tarz şeylerini robotlarla halletmesi daha doğru olur gibi

psychocrisis

cinsel arzuların bu tür yollardan tatmin edilmesi onları daha zararsız bir hale getirmez. bu ve türevi haz tatmin etme girişimleri, nedeni ortadan kaldırmaz, sonucu baskılar. örneğin masturbasyon yapan kişi cinsel açlığından kurtulmaz, bilakis zamanla gelişen doyumsuzluk hissiyle daha da yolundan sapar. kaldı ki insan ne elini, ne de bi robotu becermeye programlanmıştır. üreme içgüdümüz kanlı canlı karşı cins için vardır ve bu insiyakı mecburiyet dışında suistimal eden her girişim ortadan kaldırılmalıdır.

birinci-tekil-birey

Klitoris de yapsınlar oldu olcek. O da iyi iş görür :)

Görüş Bildir