Görüş Bildir
Haberler
Samsung, 2015 Yılında Katlanabilen Tablet Tanıtacak

Samsung, 2015 Yılında Katlanabilen Tablet Tanıtacak

Ulaş
10.06.2014 - 22:19
İçeriğin Devamı Aşağıda

Samsung, 2015 Yılında Katlanabilen Tablet Tanıtacak

Yıllardır esnek, bükülebilir ve katlanabilir ekranlar hakkında birçok haber duyduk. Şimdiye kadar bükülebilir ve esnek ekranlara dair birçok demo cihaz tanıtıldı ancak gerçek anlamda bir cihaz görmedik. LG G Flex ile gerçek anlamda hafif esneyen kavisli bir akıllı telefonla bu teknoloji ile tanıştık.

İyi haber Kore’den geldi ve bir rapor daha esnek bir devrime daha yakın olabiliriz. Söylendiğine göre Samsung, 8-9 inç OLED tam HD ekrana sahip katlanabilir bir tablet üzerinde çalışıyor. Şirketin aldığı patente göre tablet, katlanınca akıllı telefon boyutuna gelecek ve akıllı telefon olarak kullanılabilecek. Bir nevi tablet ve akıllı telefon melezi diyebiliriz. Tahmin edebileceğiniz gibi, böyle bir cihazın çok hantal olması muhtemeldir.

İddiaya göre eğer her şey planlandığı gibi giderse şirket, 2015 yılında katlanabilen bu tableti tanıtacak. Tabii ki 2015 yılında çıkacak olan bu ilk ürün fiyat açısından çok pahalı olacak ve muhtemelen Güney Kore ve birkaç diğer seçkin ülkelerle sınırlı olacak.

Kaynak: http://www.teknolojioku.com/haber/sam...
Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0