Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Sadece Aslan mı Yattığı Yerden Belli Olur? Gelin On İki Burcun Yatak Odalarına Göz Atalım

809PAYLAŞIM

İnansak da inanmasak da gözlerimiz bir kayıyor hani burcumuza denk geldiğimizde. Burçları birçok yönden ele almıştık, bir de yatak odası tercihlerine göz atalım bakalım. 😏

1. Koç Burcu için pratik bir yatak odası şart!

Onlar hızlı, eli çabuk ve sabırsızdır. Bütün yaşam alanına yakın olmalıdır yatağı. Aradığını hemen bulmalı ve düzen meselesini çok kafaya takmamalıdır. Onlara katlanır yataklar ve bol rafı olan dolaplar lazım!

2. Boğa burcunun rahatı ön planda!

Öncelikle ekstra geniş ve yumuşacık bir yatak şart onlara. Kuş tüyünden yastık da cabası. Bir de mis gibi manzarası olursa değmeyin boğa burçlarının keyfine.

3. İkizler için dekoratif olmak bir yaşam biçimi!

Kırk yıl düşünseniz aklınıza gelmeyecek şeyler onların dilinin ucundadır, siparişini verir, dekorunu yapar. Renkli ve farklı tasarımlar, tütsüler tam onlar için.

4. Yengeç'in yatak odası, yuvasıdır!

Onların sımsıcak, yumuşacık ve tertemiz bir yatak odası olmalıdır. Şık, sade ve huzurlu bir görünüm onlar için çok önemli. British tarzı döşenmiş yatak odaları tam da onlara göre işte.

5. Aslan için ihtişam!

Sıradan olmak mı, asla! Onların yatak odasındaki her detay çok özel olmalıdır. Genelde "Bundan sadece bende var biliyor musun," diyenler genelde tam da aslan burçlarıdır. Şık, biraz abartı ama epey de kıymetli yatak odası takımları doğru aslanların evine.

6. Başaklar sade ve şık!

Onlar abartıdan hoşlanmaz, yatak odalarında yalnızca gerçekten gerekli olan eşyalar yer alır. Şıklık da elbette vazgeçilmezleri ama gösterişe kaçmadan elbette. Düzenli olduğundan bahsetmeye bile gerek yok sanırız.

7. Terazi seksi ve gösterişli

Asil ve estetik olan her şeye aşık terazi burçlarının yatak odaları, gösterişli olacaktır bu zaten kesin. Ayrıca oldukça cazibeli ve pahalı parçaların bir araya geldiği bir görüntüye hazır olun. Onlar işini bilir.

8. Akrep loş ve gizemli!

Biraz melankolik ve çokça tutkulu olan akrep burçları, o gizemli hallerini korumaya devam ediyor elbette. Seksapeli elden bırakmaya da niyetleri yok. Onların yatak odalarında hem içiniz kararacak hem duygularınız uyanacak.

9. Yay burçları yine rengarenk!

Onların içindeki hayat enerjisi başka kimde var ki zaten? Dinamik, ışıl ışıl ve her an kalkıp gitmeye hazırmışsınız hissi veren yatak odalarının sahipleri belli.

10. Oğlak burcunun tercihi sade ve kullanışlı!

Aldıkları yatak odası uzun süre kullanılabilir olsun isterler. Abartıdan uzak bir şıklıkta ve kullanım alanı sağlayan bir oda tam onlara göre. Sonuçta onlar oğlak, geleneklerden pek şaşmazlar ve klasikten yana olurlar.

11. Kova yine entelektüel!

Hem sıra dışı, hem kültürlü hem de sosyal olmak her kula nasip olmasa da kova burçlarını es geçmiyor nedense. Onların yatak odaları şık, enteresan ve pek tabi kitaplık barındıran tarzda olacaktır.

12. Balık sanatsal ve kendine has!

Onların kendi yaşam alanlarına ihtiyaçları var, bir de kedilerine elbette. Sabah kalkıp, bir fincan kahve alıp, yatak keyfi yapmak ve derin düşüncelere dalmak tam da onlara göre.

Bu arada hala Anneler Günü için ne hediye alacağını bulamadıysan, biz senin yerine bulduk!

Detaylar için tıklayınız.

Bu arada hala Anneler Günü için ne hediye alacağını bulamadıysan, biz senin yerine bulduk!

Detaylar için tıklayınız.

Bu arada hala Anneler Günü için ne hediye alacağını bulamadıysan, biz senin yerine bulduk!

Detaylar için tıklayınız.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dio İçerik Altı Banner

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
esma-maden

Yengecim ama ben böyle yatağım olsun isterim :3 yay ve balık yatakları güzel öyleleri olsun isterler başak ve oğlak yatakları fena değil ikizler dekoratifi severler onlar tercihi tasarımla ve dekorla isterler :)

komunist.bankaci

Akrebim ama akrebindeki fenalık bastı bana. Kovanınki süper. Oğlak, aslan iğrenç. Yengecindeki kustum, pastel renklerden nefret ederim.

Gizli Kullanıcı

Bu içerikten yay burçlarının zeka seviyesinin düşük olduğu sonucunu çıkarabiliriz :(

hergelekon

#10 Oğlakların yatak odası ofise benziyo, iş kolik oldukları için. En muhteşem boğa ama :)

ordekkac

Kovayı hiç sevmedim.

Görüş Bildir