Görüş Bildir
Haberler
Ronaldinho Gerçekleri

Ronaldinho Gerçekleri

Fatih
05.01.2014 - 18:48

Ronaldinho gerçekleri

Tüm Beşiktaşlılar'ın yatıp kalkıp transferine kitlendiği Ronaldinho için gerçekleri Ali Ece aktardı.

Ronaldinho için Beşiktaşlılar'ın heyecanlı bekleyişi sürüyor. Ahmet Nur Çebi ile Roberto Assis’in tekrar bir araya gelmesinin ardından çıkan haberler gündemi yine oldukça meşgul etti. Totemspor yazarı Ali Ece, Lig Radyo’da Total Futbol programında transferdeki gerçekleri anlattı. Ronaldinho’nun Türkiye haklarını elinde bulunduran menajerlerle görüşen Ece’nin aktardıkları transfere ışık tutacak cinsten.

Kişisel banka teminatı istiyor

Büyük paraların konuşulduğu transfer için Roberto Assis’in bazı şartları olduğu öne sürülmüştü. Bunlarda biri Ronaldinho’nun parasının ödenmemesi halinde anlaşmayı feshedebileceği, ücretin geç yatması halinde de faizli olarak ödenmesiydi. Artık yıllık 6,5 milyon euroda da diretmeyen menajerlerin açıklamasına göre böyle bir şey kesinlikle yok. Fakat Assis’in bir isteği var. Aynı zamanda Ronaldinho’nun ağabeyi olan Assis, kulübün daha önce yaptığı transferleri araştırmış ve Beşiktaş’ın ücret ödenmediği için açılan davalardan haberdar olmuş. Ayrıca Dentinho ile de bulunulan fikir alış-verişinde ücretlerin geç ödendiği yorumunu almış. Bu sebeple Assis görüştüğü Beşiktaşlı yöneticilerden kişisel banka teminatı. Bir başka deyişle Ronaldinho, alacaklarını garanti altına almak için kulüpten değil, herhangi bir yöneticinin kişisel hesabından banka teminatı istiyor.

15 uçak bileti

Ali Ece’yle görüşen menajerler, iki tane sabit hat, sezon bitiminde serbest kalma, tüm faturaların kulüp tarafından karşılanması gibi taleplerinin olmadığını da belirtti.

33 yaşındaki yıldızın isteklerinden biri Şampiyonlar Ligi’nin kazanılması halinde 2 milyon euro ve Süper Lig şampiyonluğu halinde de 1 milyon euro bonus ve Brezilya'ya gidiş-dönüş 15 tane uçak bileti. Yöneticiler ise bu bonusları çok bularak indirim yapılmasını talep etti.

Kaynak: http://www.totemspor.com/haber/futbol...
İçeriğin Devamı Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0