Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Paris Hilton'un Amcasının Kızı Kadar Benzerliğiyle Dikkat Çekecekken Hakkı Verilmeyen Melisa Özmen

159PAYLAŞIM

Paris Hilton kendisini tanısa pastasının üstüne ismini yazdırır, harika ❤️

Paris Hilton'u herhalde dünya çapında tanımayan insan kalmamıştır. Köklü bir ailenin zengin kızı olarak magazin dünyasında yer almayı başardı.

Kendisi bir bilim insanı ya da akademisyen olmadığı için de dünyanın vizyonuna katkı sağlayacak herhangi bir çalışmada bulunmadı. Kendi tarzını oluşturan, çoğu zaman dalga geçilen ama bunlara hiç kafayı takmayan, aksine daha da saf taklidi yapmaya başlayan zengin kızı olarak magazin dünyasının içinde yer aldı.

Kimisi ondan nefret ederken kimisi de ona özenmekten hatta benzemekten kendini alıkoymadı. Dünyada tarz oluşturmuş bu güzel ve zengin kadına benzetilmek oldukça anlaşılabilir bir şey. Fakat bu benzerlik en fazla fiziksel görünüşle mümkün.

Türkiye'de ona en çok benzetilen kişilerden biri de manken Ece Filiz oldu. Neredeyse doğuştan Hilton'un kız kardeşi gibi olan Filiz, küçük müdahalelerle Paris'in neredeyse aynısı gibi. Yani en azından ülkemizde Paris Hilton'a benzeyen en yaklaşık kişi.

Bir de cemiyet hayatında olan Melisa Özmen var Paris Hilton'a benzetilen. Gerçi biz kendisini pek tanımıyoruz, o da cemiyetten olmadığımız için olsa gerek.

Pastayı görüp Paris Hilton'ın gıyabında kutlanan bir doğum günü sanmış olabilirsiniz ama durum öyle değil. Bu Melisa Sözmen'in kendi doğum günü pastası.

Çeşitli magazin sayfalarında (iki tane) yer aldığı için ister istemez "Kim bu Paris Hilton'un tıpatıp benzeri?" diye merak ediyor haliyle. Biz de hem bu benzerliğe bir bakalım, hem de bu şanslı genç kadını tanıyalım istedik.

Tanıyalım istedik ama çok bir şey bulamadık, bu da magazin basınının ayıbı. Cemiyet hayatının önde gelen isimlerinin biyografilerine erişebilmek herkesin hakkı.

Bu büyük eksiği kapatmak için gerekli girişimlerde bulunuyor ve halkımıza ünlü isimleri ve ünlülerin benzerlerini tanıtmak için kısa bilgiler vermeye başlıyoruz.

20 yaşındaki Melisa Özmen, Nişantaşı Üniversitesi Turizm Otelcilik bölümünden mezun. Yani şöyle, 2019'un haberlerinde "Turizm Otelcilik bölümünde okuyor" şeklinde bir bilgi var, herhalde mezun olmuştur çünkü dediğimiz gibi mevcut kaynaklar eski.

Kaynak

Modaya olan tutkusu ise yine aynı kaynaklarda yer alıyor. Modaya kim tutkun olmaz ki zaten? Modaya tutkun olmanın kendisi bir tutku. Bu anlamda bir takdiri hak ediyor cemiyet hayatının önde gelen ismi.

Marmaris'te bir otel sahibi olan Melisa Özmen, aynı zamanda "Onun dışında sanayiyle de ilgileniyorum fabrikamda. Yağ üzerine... Yağ ticareti üzerine" şeklinde başarılı iş hayatından da kesitler sunuyor.

Sabah Gazetesinde yer alan son habere göre ise nişanlısının bir kadın arkadaşıyla görüşmesini yasaklamış ancak ikili görüşmeye devam etmişler. İki kadın Etiler'de bir mekanda karşılaşınca Melisa Özmen "Zengin koca avına mı çıktın? Seni gebertirim. Tanıdığım bütün aşiret ağalarını kapına yığacağım" şeklinde tepkisini göstermiş.

Kaynak

Bi insan bu kadar mı benzer ya valla biz şok, biz vefat! Melisa Özmen'in kristal kül tablaları ile başlayan sanayi ve moda söyleşisi ile sizi baş başa bırakıyoruz. Belki de Paris Hilton bir sonraki doğum gününde pastasına "Melisa Özmen" yazdırmalı...

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
martimakfilay

Ya hiç Paris Hilton görmemişsiniz ya da hiç dayak yememişsiniz

tyliebee

Haberi yazanın, erkek arkadaşın görüşmesinin yasaklanmış olduğu kadın arkadaş olduğuna yemin edebilirim ama kanıtlayamam.

zeynesezgin

Bence ablamız Paris Hiltona benziyor da Paris ona benzemiyor. Hata bizde değil yani

erdem-ylm

Neeeeeee

goksu-kilicarslan

bu abla Seda Sayan'la paris hilton karışımı gibi duruyo allah allah

Görüş Bildir