Ona Karşı Çok Mu İyi Olmalısınız?

3PAYLAŞIM

Ona Karşı Çok Mu İyi Olmalısınız?

Kadınlara karşı nasılsınız? Çok mu iyi yoksa kötü müsünüz? İşte her ikisinede çok yakın olmak kötü olabilir. Ona karşı iyi olduğunuza dair göstergeler…

Küçük yaşlarımızdan beri iyi biri olmanın erdemlik olduğu öğretilir. Bebekliğimizden beri ebeveynlerimiz “iyi” biri olmamız gerektiğini söyler. Bize nazik olmayı, paylaşımı düşünceli ve kibar olmayı öğrettiler. Birçok zaman iyi nasihatlardır bunlar. Toplum bu nezaketin işlemesine ve ilişkilerin karşılıklı saygı çerçevesinde işlemesine bağlıdır. Ancak biri çok iyi olabilir ve eğer çok iyi olursanız insanlar bunu suistimal edebilirler kadınlarda dahil.

Bir ilişkide, gerçek hayattaki gibi, çok düşünceli olmak, çok yardımcı olmak yada kendi çıkarını düşünmeyen biri olmak mümkün. Çok iyi olduğunuzu gösteren bazı belirtiler vardır ve biz bu belirtileri tanımanıza yardımcı olacağız. Bir kadının peşinden mi koşuyorsunuz yoksa çoktan bir eşe sahipmisiniz, çok iyi biri olmanız sizi gerçekten yaşamak istediğiniz ilişkiyi engelleyebilir. Bayanlar bir beyefendiyi takdir ederler ama çocukça davrananlara saygı göstermezler. Peki, siz hangisisiniz? Çok iyi biri olup olmadığınızı gösteren belirtilerimize bakıp siz karar verin.

1-Çok saygılısınız

Birçok sosyal durumda, iyi davranışlar ve başkalarına gösterilen saygı sizi baya ileri götürebilir. Özellikle, hayatınızdaki kadın saygı hak eder. Bununla birlikte her kadın bir centilmenin kıymetini bilse de belirli alanlarda çok fazla saygılı görünebilir. Burada açık olarak yatak odasından bahsediyoruz.

Çarşafların arasında çok saygılı davranmanız sizin çok iyi biri olduğunuzu gösterir. Yatak odasında, kadın gelişi güzel hareketlere, kendine güvenen ve maceracı duygulara sahip olan birini takdir eder. Kız arkadaşınız ya da karınız yatakta nazik olmanızı yada kesin olmayan hareketler yapmanızı istemez. O tutku ister. Onu parçalamanızı ister. Belki biraz edepsiz konuşmanızı da isteyebilir.

2-Çok ilgilisiniz

Eğer kız arkadaşınızın yada karınızın yaptığı şeylere hiç bitmeyen bir ilgi duyuyorsanız bu da çok iyi biri olduğunuzun belirtisidir. Evet, onun kariyeriyle ilgilisin, ailesiyle, hobileriyle ilgilisin, ama onun hayatıyla kendi hayatınla ilgilendiğinden daha fazla ilgilenmen iyiye işaret değil. Zamanla burnunuzu onun her işine sokmanızdan sıkılacağını da unutmamalı, ama ona karşı olan bu aşırı ilginiz sonuçta sizi sıkıcı yapacaktır.

Tutku ve isteğinizi bırakırsanız, kendi ilgi alanlarınızı ihmal ederseniz ve bütün enerjinizle ilişkiye yoğunlaşmak için arkadaşlarınızı yalnız bırakırsanız ilişkinizin kötü bir kadere yenik düşme şansı çok yüksek. Sizi siz yapan birçok enteresan şeyi bırakarak (ve tabii kim olduğunuzu da) onun aşık olduğu adamı da öldürmüş olursunuz. Bu yüzden ona çok fazla ilgi göstermeniz sizin çok iyi biri olduğunuzu gösterir.

3-Çok iltifatçısınız

Çok iltifat etmek sizin iyi biri olduğunuzu gösteren başka bir işarettir. Her kadın kendisine iltifat edilmesinden hoşlanır, ama bütün kadınlar bu iltifatlarınızın gerçek olmasını ister. Ona bir günde 6 defa ne kadar güzel bir kadın olduğunu söylerseniz kelime anlamını yitirir.

Bazı zamanlar karınız ya da kız arkadaşınız inanılmaz güzel görünecek. İkiniz birlikte akşam yemeği planladığınızda çok güzel giyinir örneğin. Bununla birlikte bazı zamanlarda enkaz gibi görünür, mesela sarhoş kalktığında yada hasta olduğunda. Gözlerinde gözlük varken yada gözleri kanlanmışken gözlerinin güzel olduğunu söylemenizi duymak istemezler. Ona sürekli ama tutumlu bir şekilde iltifatlarda bulunun böylece daha anlamlı olur.

4-Çok anlayışlısınız

Bugünlerde yargılayıcı olmanın modası geçti, hoşgörü ve kabullenme modern devrin en büyük erdemleri. Bu çok güzel ama eğer biri çok anlayışlıysa bu da onun çok iyi biri olduğuna işarettir.

Hayatın Gerçeği: Bazı insanlar iğrençtir ve iyi insanlar bile zaman zaman kötü şeyler yapabilir. Birinin sizin üzerinize gelirken onun bakış açısını “anlamak” hoşgörü değil korkaklıktır. Bazen kendiniz için ayağa kalkıp dik durmalısınız. Hepsinden önemlisi eğer eşiniz sizin başka biri tarafından ezildiğinizi görürse o da sizi ezecektir taa ki sizi terk edene kadar.

5-Çok neşelisin

Sizin çok iyi biri olduğunuza dair son belirtimiz moralinizle alakalı. Eğer gülüyorsanız ve hep eğlenceli biriyseniz, çok iyi birisiniz demektir. Her insan arada bir sinirlenir. Tam noktaya inmemiz gerekirse, bazen öfke haklı çıkabilmek için gerekli olan tepkidir. Örneğin çocuklardaki kötü davranışlar belli bir derece kızgınlıkla karşılanır. Bir çalışanınız işten kaytardığında ona kızmak gerekli olan tepkidir. Aynı şey kız arkadaşınız kötü bir davranış sergilediğinde de geçerlidir. Gerektiği zaman sinirlenmek yada hayal kırıklığına uğramak değişken olduğunuzun değil erkek olduğunuzun göstergesidir.

Yaramaz ya da iyi?

Bunlar çok iyi biri olduğunuza dair bazı belirtiler. Burada önemli olan özsaygıdır. Eğer kim olduğunuz konusunda kati duygularınız varsa ve hayattan ne istediğinizi biliyorsanız birinin sizi ezmesine izin vermezsiniz. Eğer kendinize saygı göstermiyorsanız bir paspas gibi kullanılmaya hazır olun.

Haberin Tamamı İçin:
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir