Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Ne Kadar Erotik ve Cesur Sözleri Olduğuna Bir Kez Daha Şaşıracağınız 15 Türkçe Şarkı

130PAYLAŞIM

Müzikle ilgili konular, işlemekle bitmez. Bunlardan en önemlisi de herhalde şarkılarda yer alan sözler. Özellikle bizim şarkılarda geçen erotik sözler, insanı uzun uzun düşündürecek cinsten. Kimisi oldukça cesur, kimisi de dolaylı yoldan anlatmış demek istediklerini. Biz sadece şimdilik bir kısmını listeledik ama elbette dahası da var...

1. "İçine girdiğin küçük kaygan deliği, yeni ve büyük bir dünya mı sandın?"

Şebnem Ferah'ın "Ben Şarkımı Söylerken" adlı şarkısında geçen söz, gördüğünüz gibi yoruma gayet kapalı. Bir aldatma hikayesinden sonra yazdığı hırslı sözler bunlar. Kiminle aldatıldığını da biraz interneti karıştıranlar bilecektir.

2. "Malımı al mülkümü al, olsa gel samur kürkümü al. Yerimi yurdumu uykumu, tende en kuytumu al "

"Malımı al mülkümü al, olsa gel samur kürkümü al" diye başlayan nakaratta geçen Minik Serçe sözü. Eğer pankreastan bahsetmiyorsa hep beraber doğru şeyi anlıyoruz demektir.

3. "Bu gecenin hatrına, giriver koynuma, sana yapacaklarım var"

Eğer sevgilisinin sırtından şişe çekmeyecekse herhalde Seren Serengil'in yapacakları gayet belli. İnsan böyle dürüst teklifler karşısında ne yapacağını şaşırıyor..

4. "Pantolonunu sevdim, çıkar onu bebeğim, hadi gel bize gidelim"

Gökhan Tepe'nin sıralama yaparken kaydırma yaptığı şarkı. Sevgilisinden pantolonunu çıkartmasını istemesindeki sebebi anlıyoruz ama kız pantolonu çıkarttıktan sonra eve gitmeyi teklif etmesi biraz düşündürücü.

5. "O şimdi asker, canı neler ister, uykuda mevlam beni ona göster"

Askere gitmesek bile gidenlerin en çok mahrum kaldığı şeyleri hepimiz çok iyi biliyoruz. Tuğba Ekinci de bu soruna eğilen bir şarkı yaptı zamanında ve sevgilisinin en azından rüyasında isteklerini yerine getirmeyi temenni etti. Hiçbi şey değil de, adama yazık...

6. "Sarı şekerim hadi bize gidelim, bana şekerini ver"

Usta müzisyen Kayahan'ın, her şarkısı birbirinden güzel. Ancak bazı sözlerinde de metaforları kullanmayı ihmal etmediğini düşünüyoruz.

7. "Aksın bacaklarından oluk oluk, milyonlarca doğmayacak çocuklarım"

Evet, sözleri duyunca ister istemez Teoman'ın evindeki banyoya giriş yapmış bulunuyoruz. Olayın sonucundan neredeyse tüm detaylara hakim oluyoruz. Sizi de zor durumda bıraktık, kusura bakmayın arkadaşlar...

8. "Bi güzellik yapsana, gece benle kalsana, kitabına uydur gel uysa da uymasa da. Çekeceğin var elimden, alacaklıyım teninden, ne dediğimi anladın sen acil durum uyansana!"

Sizin de tahmin ettiğiniz gibi uzun süre yalnız kalmış bir erkek bireyin haykırışlarına tanık oluyoruz. Sevgili Murat Dalkılıç, sevgilisini uyandıracak kadar zor durumda kalmış. Hiç kimse böyle bir duruma düşmez umuyoruz ki...

9. "Ölür müsün be sevgili, azıcık ucundan versen"

Şarkının teması şu sözlerde aslında: "Bir kere gördüm ya seni yerimde hiç duramam , bir kere güldün ya hani o gülüşü unutamam" Yani içinden "gönlünü" ya da "kalbini" diye geçip durumu kurtaracak bir kelime de yok.

10. "Bandıra bandıra ye beni hiç doyamazsın tadıma"

Yoncimik'in deli şarkısı, tam bir sevgiliyi çıldırtmalık sözler içeriyor. Ancak sözlerin sahibi Mustafa Sandal. Yani bandıra bandıra yenilmesini istenen kişi aslında tamamen Musti.

11. "Seher vakti bir telaş var arka bahçemde, misafire hazırlık var sırça köşkümde"

Bu sözler aslında diğer sıraladığımız şarkılara göre biraz farklı. İddia edilene göre burda metaforik olarak anal seksten bahsedilmiş. Yani yıllardır internet camiasında dolaşan bir iddia ama elbette gerçeğini bizim bilmemiz mümkün değil.

12. "Avuçların yanacak, bedenim çırılçıplak. Bu gece ateşim bedeninde yanacak. Sıcak çok sıcak, sıcak daha da sıcak olacak"

Herhalde daha detay bilmemize gerek yok. Sağolsun Emre Altuğ, gece neler yaşayacağını bize ayrıntısına kadar anlatmış. Şarkı şu an ana haber bültenlerinin hava durumu haberlerine fon müziği olarak kaldı.

13. "Utanmak istiyorum sözlerinden, seviş benimle, savaş benimle. Karışalım birbirimize, hiç nokta koyma geceye"

Şarkının adı zaten "Seviş Benimle". O yüzden gereksiz okumlama yapmanın vakit kaybı olacağını düşünüyoruz.

14. "Hırkanı çıkarayım ellerimle, kan ter içinde camlarda buhar, dokunsun her yerime ten kokun"

Şarkının adı "Uff". Hırkanın coşturduğu bedenleri ve libidoya olan etkisini anlatan bir şarkı.

15. "Kulağımdan öp beni, gıdıklanayım, hoşnut kalayım"

Sinan Özen'in erojen bölgelerine dikkat çektiği bu şarkı, sanatçının "Islak Islak" albümünde bulunuyor. İnsan gerçekten de hayret ediyor...

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
sig-ort-am-bu

SAĞLIK SİGORTANI YAPTIR YOLDA KALMA

Gizli Kullanıcı

"condom"la "çeksene elini" nasıl unutulur ya.. bi de en sevdiğim gülşen şarkısı "bi fırt çek dudaktan, sönecek yangın"

kadavra666

sapık la bunlar :)

drummer_ulas

Gökselin" acıyor acıyor her yolu denedim bitmiyor" şarkısı da arka bahçemle beraber düşünülürse gayet manidar :)

veronikapavlov

#2 söyleyiş tarzı ne kadar önemli kadın ne söylese eğreti durmuyor batmıyor yargılayamıyorsun bile birde diğerlerine bak

Görüş Bildir