Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Mobil Seo Nedir? Nasıl Yapılır?

Anasayfa > Iq > Teknoloji

Mobil Seo Nedir? Nasıl Yapılır?

Günümüzün adeta vazgeçilmez cihazlarından olan mobil cihazlar çok ciddi internet trafiğine sahip hale gelmiştir. Bu sebeple mobil internet kullanıcılarını sitemize çekebilmek için gereken her türlü optimizasyon fırsatını değerlendirmemiz gerekmektedir.

Google, Apple gibi dev şirketlerin mobil dünyaya ve mobil web ‘e yaptıkları çok büyük yatırımlar da gelecekte mobil dünyanın ağırlığını daha da arttıracağının bir başka göstergesidir.

Ülkemizde de mobil web kullanımı özellikle gençler arasında çok rağbet gören yeni teknoloji mobil cihazlar ve yerli mobil servis sağlayıcılarının kullanımı teşvik eden uygun fiyatlı kampanyalarıyla büyük bir hızla yaygınlaşmaktadır.

Siz web site sahiplerinin ve web site tasarımcılarının da artık mobil web’e uzak durması düşünülemez. Bir an evvel sitelerinizin mobil sürümlerini oluşturmalısınız. Sayıları her geçen gün hızla artan mobil web kullanıcılarından sitenizin de nasibini alması çok önemli bir katkı olacaktır.

TEKNİK ÇALIŞMALAR VE ANALİZLER

Kaynak: http://www.medyablog.net/mobil-seo-ne...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?