Görüş Bildir
Haberler
Metroda Muhalif Gazete Satış Yasağı Devri

Metroda Muhalif Gazete Satış Yasağı Devri

Onedio Medya
04.01.2014 - 12:16 Son Güncelleme: 04.01.2014 - 12:32

Metroda Muhalif Gazete Satış Yasağı Devri

Taksim-Hacıosman ile Aksaray-Atatürk Havalimanı arasındaki metro istasyonlarında YURT, Sözcü, Evrensel ve Aydınlık gazetelerinin satışına yasak geldi. Yasak kararını istasyonlarda gazetelerin satıldığı Smart Cube yöneticileri aldı.

İstanbul Metrosu’nda, 3 hatta, toplam 18 noktada faaliyet gösteren Smart Cube, yöneticileri önceki akşam saat 20.51’de büfe sorumlularına cep telefonuyla yasak kararını bildirdi.

Evrensel'in haberine göre; gönderilen mesajda, “Arkadaşlar yarın sabah Sözcü Evrensel Yurt Aydınlık Gazetelerini standart dizmeyin tezgah arkasına gözükmeyen bir yere kaldırın bu gazetelerin satışını yaşayacak sorulması halinde ise kalmadı bitti diye müşteriye bilgi verilecek satmıyoruz değil kalmadı denilecek akşam da geldiği gibi iadesini yapacaksınız” denildi.

Smart Cube, Taksim-Hacıosman metro hattı, Taksim-Kabataş Füniküler hattı ile Aksaray Havaalanı hatlarında 18 büfede, gazete, dergi, soğuk/sıcak yiyecek ve içecek satışı yapıyor.

Kaynak: http://www.yurtgazetesi.com.tr/gundem...
İçeriğin Devamı Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Mahmut Demirkol

bu gazeteler,toplumu sitrese sokan,yalan iftira yazan,kandıran ve saygısızlık sergileyen yayınlardır.Bunlar pkk tkp kck benzeri hainlerin maşası kuklası ve ... Devamını Gör