Meraklısına Duyurulur: Söylentiler Doğruysa "Sex and The City 3" Geliyor!

 > -

Filmin üçüncüsünün çekildiğine dair dedikodular aylardır dolaşırken, Sarah Jessica Parker'ın kendi instagram ve twitter hesabında son yaptığı paylaşımlar bu söylentileri haklı çıkarma konusunda hiç de geri kalmıyor. Daha öncesinde de benzer paylaşımlar yaparak bu dedikoduları güçlendiren Parker'ın son paylaştığı fotoğraf ve yazdığı yorum ile üçüncü film konusu aylar sonra yeniden gündeme geldi. Her ne kadar hem dizinin hem de birinci ve ikinci filmin yönetmeni Michael Patrick King bu söylentileri yalanlasa da, bana soracak olursanız, bir şey konuşuluyorsa mutlaka bir ihtimal vardır! İşte kanıtlar!

Daha önce de benzer bir durum yaşanmıştı.

Oyuncular arasında geçen, 3 Ekim 2014 tarihli bu tweetler ile başlamıştı dedikodular. Oyuncular birbirlerini özlediklerinden bahsedip, haberleri duyup duymadığını soruyor.

Jennifer Hudson, daha önce bu konuda zaten bir açıklama yapmıştı.

Filmde Parker'ın yardımcısı rolünde oynayan Hudson, daha önce filmin üçüncüsü için görüşmelere başladığını söylemişti. Ama başrol oyuncularının hiç birinden bu zamana kadar herhangi bir açıklama gelmemişti.

İnstagram hesabında son paylaştığı fotoğrafta ise Parker'ı, filmde canlandırdığı Carrie'nin en sevdiği mağazalardan birinden çıkarken görüyoruz.

"Ne var bunda şimdi canım, kadın o mağazaya hiç mi gidemeyecek yani?" diye sorabilirsiniz. Tabi ki gidebilir; ama burada dikkat çeken Parker'ın bu fotoğrafın altına yazdığı yorum. Yorumda şöyle diyor: "Mümkün olduğu zaman,  tüm detaylardan sizi de haberdar edeceğiz; ancak o zamana kadar sessiz kalmak zorundayım." Sizce de üçüncü filmden bahsetmiyor mu?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
devfelaketi

çok heyecanlandım

Görüş Bildir