Mahmut Uslu: "E-bilet Uygulaması Çağ Dışı Bir Uygulamadır"

 > 
17PAYLAŞIM

Fenerbahçe'de Tarihi Toplantı Sona Erdi!

Fenerbahçe'de Tarihi Toplantı Sona Erdi!

Bugün gerçekleştirilen tarihi Fenerbahçe Olağanüstü Yönetim Kurulu Toplantısı sona erdi. Mahmut Uslu toplantıdan sonra basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Başkan Aziz Yıldırım’ın Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı’na yaptığı itirazın reddedilmesi sonrası toplanan Fenerbahçe Yönetim Kurulu, Anayasa Mahkemesi’nin yürütmeyi durdurma kararı almasını bekliyor.

Yönetim Kurulu adına açıklama yapan Genel Sekreter Mahmut Uslu “Yönetim Kurulu olarak bekleme kararı aldık. Anayasa Mahkemesi’ne yürütmeyi durdurma ile ilgili başvurumuz var. Uzun zamandır bu başvurumuzun işleme alınmasını bekliyoruz. Tek güvencemiz Anayasa Mahkemesi. Mahkemenin de kararını önümüzdeki hafta vermesini bekliyoruz. Fenerbahçe’de başkanlık ile ilgili şu an söyleyebileceğimiz bir şey ve alınmış bir karar yok” dedi.

Taraftarımızı mağdur etmeyeceğiz

E-Bilet uygulaması hakkında düşüncelerini belirten Uslu “Çok çağdışı bir uygulama. Dünyanın hiçbir yerinde yok. Maalesef bir kanun. E-Biletin ertelenmesi gerektiğini ben bizzat yetkililere söyledim. Biz ceza da olsa hiçbir şekilde bunu uygulamayacağız. Önümüzdeki yıl Fenerbahçe taraftarını mağdur etmeyecek şekilde bu işi çözeceğiz” şeklinde konuştu.

Veda toplantısı değil maç toplantısı

Aziz Yıldırım’ın Samandıra Tesisleri’ne yaptığı ziyaretin yanlış anlaşıldığını da savunan Uslu “Veda toplantısı değil bir maç toplantısıydı. Yıldırım yarın da gidecek. Her defasında gidiyor. Moral veriyor ve konuşma yapıyor. Aziz Yıldırım’ın başkanlığı şu an düşmedi. Bize tebliğ edilen bir durum yok. Tüzüğümüz açık, Mayıs ayında seçim olabilir. Şu anda kendi içimizden bir yöneticinin başkanlığı konusunda gündeme gelmiş ve konuşulmuş bir durum yok. Bugünkü toplantıda böyle bir gündem maddesi yer almadı” açıklamasını yaptı.

Eurosport

Haberin Tamamı İçin:
Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir