Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Kıyafet Tercihlerine Göre Sana Seni Anlatıyoruz!

-

Seçtiğin kıyafetlerin karakterin hakkında neler söylediğini bilmek ister misin?

Testi çöz ve sonucu öğren!

1. İlk olarak, bu kot kumaşlardan tonunu en beğendiğini seç!

2. Şimdi de bu dokulardan en hoşuna gideni seçmeni istiyoruz senden.

3. Sıra geldi desenlere! En hoşuna giden desen&renk kombinasyonunu seç bakalım.

4. Peki, bir kazak alacak olsan, dokusu bunlardan hangisine yakın olurdu?

5. Şimdi de siyah&beyaz desenlerden seni en çok çekeni işaretlemeni istiyoruz!

6. Sıra geldi çiçek desenine, favorini işaretle bakalım!

7. Ve son olarak, karmaşık yerleştirdiğimiz bu desenlerden birini seç ve sonucu gör!

Sen aşırı dışa dönük birisin!

Sen hayattan delicesine keyif alan ve bunu etrafındakilerle paylaşmayı seven birisin. Pozitif enerjini onlara o kadar hissettiriyorsun ki, senin etrafında olup da etkin altına girmemek mümkün değil. Ne diyelim muhabbetin bol, enerjin daim olsun!

Sen hafif dışa dönük birisin!

Sen dışa dönük ve arkadaş canlısı birisin. Sevdiklerinle vakit geçirmeyi ve onlarla hayata dair keyif veren detayları paylaşmayı seviyorsun. Ancak yeri geldiğinde yalnızlığınla baş başa kalıp, düşüncelerini toparlamayı da ihmal etmiyorsun. Özetle sen eğlencenin de, yalnızlığın da zamanlamasını çok iyi biliyorsun!

Sen aşırı içe dönük birisin!

Sen aslında baya utangaç birisin. Kalabalık gruplar halindeki arkadaşlıklar içinde olmayı pek sevmiyorsun. Onun yerine daha küçük ve samimi dostluklar kurmayı tercih ediyorsun. Özetle az insanla, kocaman bir dünya yaratmayı seven sen seyirlik değil; ömürlük insan biriktiriyorsun!

Sen hem dışa dönük hem de içe dönük birisin!

Sen hem içe dönük, hem de dışa dönük biri olarak araftasın! Yalnız olmaktan ve bazı şeyleri kendi içinde yaşamaktan keyif alıyorsun. İç dünyanın derinliklerini de kolay kolay etrafındakilere açmıyorsun. Ancak eğlenceli ve konuşkan yapın sayesinde de insanlarla rahat iletişim kurabiliyorsun! Özetle sen bu iki uç konudaki dengeyi zor da olsa tutturabilmişsin, ne diyelim tebrikler!

Sen hafif içe dönük birisin!

Sen çok değil, ama birazcık utangaçsın. Kalabalık gruplar seni birazcık gerse de, ortamın samimiyetini hissedersen rahatlarsın. İnsanlarla iletişim konusunda ilk adımı atmasan da, sana doğru atılan adımları asla karşılıksız bırakmazsın. İşte bu nedenle sen, hafif içe dönük birisin!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mira-yildirim1

sen hafif içe dönük birisin dedi

gam6

sen hem dışa dönük hemde içe dönük birisin :D

tulin-eroglu

Bana beni anlatma bana çay ver 🙂

sude-oakley

Sen hafif içe dönük birisin! Sen çok değil, ama birazcık utangaçsın. Kalabalık gruplar seni birazcık gerse de, ortamın samimiyetini hissedersen rahatlarsın. İnsanlarla iletişim konusunda ilk adımı atmasan da, sana doğru atılan adımları asla karşılıksız bırakmazsın. İşte bu nedenle sen, hafif içe dönük birisin! Yani yaklaştı

zenginasosyal

Sen aşırı içe dönük birisin! bak bu benim işte.

Görüş Bildir