Görüş Bildir

Kılıçdaroğlu Hakkında Montaj Kaydı Hazırlandığını İddia Etti

Haberler
> Kılıçdaroğlu Hakkında Montaj Kaydı Hazırlandığını İddia Etti

Kılıçdaroğlu Hakkında Montaj Kaydı Hazırlandığını İddia Etti

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, Başbakan Erdoğan'ın talimatıyla Kemal Kılıçdaroğlu hakkında montaj dinleme kaydı hazırlandığını iddia etti.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, 'Herkes şunu çok iyi bilsin, Başbakan Erdoğan Yüce Divan'a giderken, bugüne kadar yargıdan kaçırılan kalpazanlık fezlekesine bu kez sahtekar montajcı damgası da vurulacak' ifadesini kullandı.

Tekin, yaptığı yazılı açıklamada, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında montaj dinleme kaydı hazırlandığını iddia etti.

Açıklamada, şu ifadelere yer verildi: 'Oğlu Bilal'i sabah 08.02'de uykusunu tam almadan uyandırıp, 'Bakanların evleri aranıyor, sen de hemen evi temizle, paraları sıfırla' diye talimat verdiği ortaya çıkan Başbakan Erdoğan, dün grup konuşmasında kendisinin de muhalefet liderleri hakkında montaj kasetler hazırlatacağını açıkladı. Yani, canlı yayın yapan onlarca televizyon kamerası önünde sahtekarlık yaptıracağını itiraf etmiş oldu.

Bugüne kadar halka verdiği hiçbir sözü tutamayan Erdoğan bu sözünü tuttu ve dediğini yaptı. Çünkü onun işi bu. Kalpazanlıktan fezlekesi olan Başbakanın sahtekarlık yaptırması, genel başkanımız Kılıçdaroğlu'nun sesinden, oğlu Bilal Erdoğan ile kendisi arasında geçen 'evdeki paraları sıfırla' talimatının montaj olduğunu söyletmesi çok normal.

CNN Türk

Kaynak: http://www.cnnturk.com/haber/turkiye/...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?