Görüş Bildir
Haberler
Kendisini Döven Kocasını Demir Boruyla Dövdü

Kendisini Döven Kocasını Demir Boruyla Dövdü

Fatih UZUN
26.06.2014 - 17:32

Eve alkollü gelen ve karısını dövmeye kalkan adam, karısı tarafından demir boruyla darp edildi. Çift birbirinden şikayetçi olmadı.

 AYDIN'ın Nazilli İlçesi'nde, 5 çocuk annesi A.D.(34), eve alkollü olarak gelip, kendisini darp ettiğini ileri sürdüğü eşi R.D.'yi (34) demir boruyla dövüp, hastanelik etti. Burnu kırılan ve sırtında ezikler oluşan R.D.'ye bir ay evden uzaklaştırma cezası verildi.

Çiftçi R.D., iddiaya göre, dün (Çarşamba) saat 02.30 sıralarında alkollü olarak geldiği evinde aynı zamanda teyzesinin kızı olan 13 yıllık eşi A.D. ile tartışmaya başladı. A.D., tartışmanın uzaması üzerine sağ sözüne yumruk attığını ileri sürdüğü eşi R.D.'ye eline geçirdiği demir su borusuyla rastgele vurmaya başladı. Aldığı alkolün de etkisiyle ayakta duramayacak haldeki R.D. yere düştü.

Gürültüleri duyan komşularının durumu R.D.'nin ağabeyi Hilmi Dal ile jandarmaya bildirdi. Dal, ağabeyini yengesinin elinden kurtarıp, Nazilli Devlet Hastanesi'ne götürdü. Burnunda kırık ve sırtında ezikler bulunan Dal, tedavisinin ardından taburcu edildi. Çift birbirinden şikayetçi olmazken, R.D.'ye mahkeme kararıyla bir ay evden uzaklaştırma cezası verildi.

DHA

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam