Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

'Kendini Özgür Kıl' Reklam Filmi Tepkilere Yol Açtı

Anasayfa > Gündem

'Kendini Özgür Kıl' Reklam Filmi Tepkilere Yol Açtı

Avustralya'da yayınlanan ve kısa sürede tüm dünyada konuşulmaya başlanan 'Kendini özgür kıl' adlı reklam filmi farklı tepkiler alıyor.

'Her yaştan insana öğrenmenin önemini anlatma' amacını güden 'Yaşam Boyu Öğren' organizasyonu için çekilen reklam filmi oldukça kanlı sahneler içeriyor. Reklam filmi bu konseptiyle farklı tepkilerin de odak noktası oldu.

PARÇALANARAK CAN VERİYORLAR

Reklam filmi, okuldan kaçan öğrencilerin eğlenceli görüntüleri ile başlıyor, ancak gençler plaja gittikten sonra korkunç şekilde infilak ederek parçalanıyorlar. Gençlerin denize girdikleri bölgenin 'patlayıcı madde test alanı' olduğunu gösteren bir tabela, bu korkunç ölümlerin sebebini de açıklıyor.

2 GÜNDE 3.5 MİLYON İZLENDİ

'Tembellik ettiğinde böyle olur' mesajı ile reklam filmi sona eriyor. Yayınlanmasının üzerinden sadece 2 gün geçmesine rağmen reklam filmi 3.5 milyon kez izlendi.

FARKLI TEPKİLER YAĞIYOR

İzleyicilerden kimileri reklam filminin 'tiksinti verici ve şeytanca' olduğunu söylerken, kimileri de 'gençleri gerçekleri göstermek' açısından dikkat çekici olduğunu belirtiyor.

Kaynak: http://www.haberler.com/bu-reklam-fil...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?