Görüş Bildir
Haberler
Karakterine Göre Evinin En Özel Odası Hangisi Söylüyoruz

Karakterine Göre Evinin En Özel Odası Hangisi Söylüyoruz

Alfemo
19.01.2018 - 17:13

Ev güzeldir iyidir. Ama bir oda vardır ki; kendini en güzel, en rahat orada hisseder, oradan çıkmak istemezsin. Bakalım senin karakterine göre o özel oda hangisiymiş?

1. Öncelikle cinsiyetini öğrenelim!

2. Aşağıdaki aktivitelerden hangisini daha sık yapıyorsun?

3. Sıradaki sorumuz daha çok anlık hislerinle ilgili! Ruh halini bize anlatır mısın?

4. Diyelim ki arkadaşlarını eve davet ettin ve arkadaşların da biraz dağınıklar :) Bu durumda evde en çok koruyup gözeteceğin şey ne olurdu?

5. Şimdi bize, benim olsa asla çıkmazdım dediğin yatak odasını seç!

6. Güzel bir seçim. En özel misafirlerini ağırlamak için bir de yemek odası seçer misin bize?

7. Evinde yemek yaparken müzik dinliyorsun diyelim, şu şarkılardan hangisini dinliyor olman daha olası?

8. Son olarak bunu sormak istiyoruz: Evini gerçekten seviyor musun?

Yatak Odası!

Yatak Odası!

Dünyada hiç kimse senin kadar özel alanına bağlı olamaz :)) Kendine ve sevdiklerine karşı daima korumacısın. Fazla açılmak, uzaklaşmak istemiyorsun kendi dünyandan. Sahip olduklarının değerini biliyorsun ve onlarla çoook mutlusun. Bu yüzden senin için en özel oda yatak odan. Peki bu özel odayı son modaya uygun şekilde döşemeye ve karakterini o odada yansıtmaya ne dersin? O zaman çok şanslısın çünkü Alfemo senin için muhteşem bir kampanya yaptı: İlk ürüne %25’e, ikinci ürüne %50 indirim var! İndirim yanı başındayken sakın kaçırma! Tarzına en uygun odayı incelemek için buraya tıklayabilirsin!

Mutfak ve Yemek Odası!

Mutfak ve Yemek Odası!

Sen yemeklerine a - şık - sın! Bu yüzden aslında seni en güzel anlatan iki oda var. Mutfakta sen içini yemeklere döküyorsun, insanların seni anladığı yer ise yemek odası. Yaani insanlar seni yemek odasında hissettirdiklerinle seviyor, saygı duyuyor, karşında önlerini ilikliyorlar :) Peki bu özel odayı son modaya uygun şekilde döşemeye ve karakterini o odada yansıtmaya ne dersin? O zaman çok şanslısın çünkü Alfemo senin için muhteşem bir kampanya yaptı: İlk ürüne %25’e, ikinci ürüne %50 indirim var! İndirim yanı başındayken sakın kaçırma! Tarzına en uygun odayı incelemek için buraya tıklayabilirsin!

Salon!

Salon!

Sen gerçek bir salon insanısın. Popülersin bi' kere sen. Kendini odana kapatmak gibi bir lüksün yok. Her zaman göz önünde olmalısın. Öte yandan oldukça sosyal olmana rağmen içinde gizli bir ev insanı var ve bunu yalnızca sen biliyorsun. Bu yüzden senin kendini en rahat ve özel hissettiğin yer oturma odası. Peki bu özel odayı son modaya uygun şekilde döşemeye ve karakterini o odada yansıtmaya ne dersin? O zaman çok şanslısın çünkü Alfemo senin için muhteşem bir kampanya yaptı: İlk ürüne %25’e, ikinci ürüne %50 indirim var! İndirim yanı başındayken sakın kaçırma! Tarzına en uygun odayı incelemek için buraya tıklayabilirsin!

Oturma Odası!

Oturma Odası!

Sen en derin sohbetlerin insanısın. Senle oturup konuşmaya başlasak, günlerce bitiremeyiz mevzuları emin ol. Bir de çok yönlüsün. Hakim olmadığın alan yok. Her konuda söyleyecek bir sözün mutlaka oluyor. Bu yüzden seni en güzel oturma odası anlatıyor :) Peki bu özel odayı son modaya uygun şekilde döşemeye ve karakterini o odada yansıtmaya ne dersin? O zaman çok şanslısın çünkü Alfemo senin için muhteşem bir kampanya yaptı: İlk ürüne %25’e, ikinci ürüne %50 indirim var! İndirim yanı başındayken sakın kaçırma! Tarzına en uygun odayı incelemek için buraya tıklayabilirsin!

Alfemo ile bu kış çok güzel geçecek

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Pınar Bor

Yatak Odası! Dünyada hiç kimse senin kadar özel alanına bağlı olamaz :)) Kendine ve sevdiklerine karşı daima korumacısın. Fazla açılmak, uzaklaşmak istemiyor... Devamını Gör

Furkan Tunçdemir

Yatak Odası! Yatak Odası! Dünyada hiç kimse senin kadar özel alanına bağlı olamaz :)) Kendine ve sevdiklerine karşı daima korumacısın. Fazla açılmak, uzakl... Devamını Gör