Karakterine Göre Evinin En Özel Odası Hangisi Söylüyoruz

789PAYLAŞIM

Ev güzeldir iyidir. Ama bir oda vardır ki; kendini en güzel, en rahat orada hisseder, oradan çıkmak istemezsin. Bakalım senin karakterine göre o özel oda hangisiymiş?

1. Öncelikle cinsiyetini öğrenelim!

Kadın
Erkek

2. Aşağıdaki aktivitelerden hangisini daha sık yapıyorsun?

Bilgisayar oynamak
Yemek yapmak
Arkadaşlarla dışarı çıkmak
Sevdiklerimle birlikte sakin vakit geçirmek

3. Sıradaki sorumuz daha çok anlık hislerinle ilgili! Ruh halini bize anlatır mısın?

Stabil fakat memnunum
Değişiyor sürekli, durduramıyoruz efendim!
Anlatılmaz yaşanır :))
Her şey güzel olacak gibi hissediyorum.

4. Diyelim ki arkadaşlarını eve davet ettin ve arkadaşların da biraz dağınıklar :) Bu durumda evde en çok koruyup gözeteceğin şey ne olurdu?

Bilgisayarım
Tabak, çanak gibi kırılabilir şeyler.
Halılar ve televizyon
Koltuklarım

5. Şimdi bize, benim olsa asla çıkmazdım dediğin yatak odasını seç!

6. Güzel bir seçim. En özel misafirlerini ağırlamak için bir de yemek odası seçer misin bize?

7. Evinde yemek yaparken müzik dinliyorsun diyelim, şu şarkılardan hangisini dinliyor olman daha olası?

Camila Cabello - Havana ft. Young Thug
Dua Lipa - New Rules
Ed Sheeran - Shape of You
Post Malone - rockstar ft. 21 Savage

8. Son olarak bunu sormak istiyoruz: Evini gerçekten seviyor musun?

Çok seviyorum, her şeyini kendim yaptım!
Bir problemim yok evimle, seviyorum sayılır.
Aslında evimde değiştirmek istediğim o kadar çok şey var ki!

Yatak Odası!

Dünyada hiç kimse senin kadar özel alanına bağlı olamaz :)) Kendine ve sevdiklerine karşı daima korumacısın. Fazla açılmak, uzaklaşmak istemiyorsun kendi dünyandan. Sahip olduklarının değerini biliyorsun ve onlarla çoook mutlusun. Bu yüzden senin için en özel oda yatak odan. Peki bu özel odayı son modaya uygun şekilde döşemeye ve karakterini o odada yansıtmaya ne dersin? O zaman çok şanslısın çünkü Alfemo senin için muhteşem bir kampanya yaptı: İlk ürüne %25’e, ikinci ürüne %50 indirim var! İndirim yanı başındayken sakın kaçırma! Tarzına en uygun odayı incelemek için buraya tıklayabilirsin!

Mutfak ve Yemek Odası!

Sen yemeklerine a - şık - sın! Bu yüzden aslında seni en güzel anlatan iki oda var. Mutfakta sen içini yemeklere döküyorsun, insanların seni anladığı yer ise yemek odası. Yaani insanlar seni yemek odasında hissettirdiklerinle seviyor, saygı duyuyor, karşında önlerini ilikliyorlar :) Peki bu özel odayı son modaya uygun şekilde döşemeye ve karakterini o odada yansıtmaya ne dersin? O zaman çok şanslısın çünkü Alfemo senin için muhteşem bir kampanya yaptı: İlk ürüne %25’e, ikinci ürüne %50 indirim var! İndirim yanı başındayken sakın kaçırma! Tarzına en uygun odayı incelemek için buraya tıklayabilirsin!

Salon!

Sen gerçek bir salon insanısın. Popülersin bi' kere sen. Kendini odana kapatmak gibi bir lüksün yok. Her zaman göz önünde olmalısın. Öte yandan oldukça sosyal olmana rağmen içinde gizli bir ev insanı var ve bunu yalnızca sen biliyorsun. Bu yüzden senin kendini en rahat ve özel hissettiğin yer oturma odası. Peki bu özel odayı son modaya uygun şekilde döşemeye ve karakterini o odada yansıtmaya ne dersin? O zaman çok şanslısın çünkü Alfemo senin için muhteşem bir kampanya yaptı: İlk ürüne %25’e, ikinci ürüne %50 indirim var! İndirim yanı başındayken sakın kaçırma! Tarzına en uygun odayı incelemek için buraya tıklayabilirsin!

Oturma Odası!

Sen en derin sohbetlerin insanısın. Senle oturup konuşmaya başlasak, günlerce bitiremeyiz mevzuları emin ol. Bir de çok yönlüsün. Hakim olmadığın alan yok. Her konuda söyleyecek bir sözün mutlaka oluyor. Bu yüzden seni en güzel oturma odası anlatıyor :) Peki bu özel odayı son modaya uygun şekilde döşemeye ve karakterini o odada yansıtmaya ne dersin? O zaman çok şanslısın çünkü Alfemo senin için muhteşem bir kampanya yaptı: İlk ürüne %25’e, ikinci ürüne %50 indirim var! İndirim yanı başındayken sakın kaçırma! Tarzına en uygun odayı incelemek için buraya tıklayabilirsin!

Alfemo ile bu kış çok güzel geçecek

Detaylar için tıklayınız.

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
melisa40

Yatak Odası! Dünyada hiç kimse senin kadar özel alanına bağlı olamaz :)) Kendine ve sevdiklerine karşı daima korumacısın. Fazla açılmak, uzaklaşmak istemiyorsun kendi dünyandan. Sahip olduklarının değerini biliyorsun ve onlarla çoook mutlusun. Bu yüzden senin için en özel oda yatak odan. Peki bu özel odayı son modaya uygun şekilde döşemeye ve karakterini o odada yansıtmaya ne dersin? O zaman çok şanslısın çünkü Alfemo senin için muhteşem bir kampanya yaptı: İlk ürüne %25’e, ikinci ürüne %50 indirim var! İndirim yanı başındayken sakın kaçırma! Tarzına en uygun odayı incelemek için

harry-potter-

Oturma Odası! Oturma Odası! Sen en derin sohbetlerin insanısın. Senle oturup konuşmaya başlasak, günlerce bitiremeyiz mevzuları emin ol. Bir de çok yönlüsün. Hakim olmadığın alan yok. Her konuda söyleyecek bir sözün mutlaka oluyor. Bu yüzden seni en güzel oturma odası anlatıyor :)

naziferdemaydin

Yatak Odası! aynen öyle hatta bazen bütün gün ordan hiç çıkmıyorum 😄

buse-deniz-talan

Mutfak ve Yemek Odası!

aymira-ay

Mutfak ve Yemek Odası!

Görüş Bildir