İzlenme Rekorları Kıran Filmlerdeki Cinsel Sahnelerinin Perde Arkası Hakkında İtiraflarda Bulunan 15 Ünlü

592PAYLAŞIM

Çekerken neler yaşanmış öyle... 😱

1. Kate Winslet ve Leonardo DiCaprio, Winslet'in yönetmen olan eşinin önünde cinsel ilişkiye girmişler.

"Film kocam tarafından çekildi, en zor kısmı oydu. Onun önünde cinsel ilişkiye girmem gerekiyordu. Hem Leo hem ben çok gerildik. Birbirimizi sürekli rahatlatmaya çalışmıştık."

2. Dakota Johnson 'Fifty Shades of Grey'in o meşhur sahnelerinde çok eğlenmiş...

"Biz filmin hiçbir sahnesinde gerçekten cinsel ilişkiye girmedik. Ama 7 8 saat birbirimizin üzerinde durduk. O anlar bile zordu."

3. John Hamm 'Bridesmaids'de çok uzun süre dayanamamış...

"Yağmurda yürümek gibiydi. Zaten ıslanmıştım yani ve daha sahnenin bitmesine de vardı. Cinsel ilişki sahnesi çekmek zaten gerici bir durum, daha da zorlaştırmak yerine keyif almaya çalıştım."

4. Hugh Grant, 'The Four Weddings'de penisine hakim olamamış.

"Ben her zaman cinsel ilişki sahnesi çekmekten keyif aldım. Etrafta çekim ekibi olmasa çok daha eğlenceli olur tabi ama bu erekte olmama engel olmuyor."

5. Sienna Miller 'Factory Girl'de çok gerçekçiymiş.

"Yani üzerinde kıyafetleri olan bir cinsel ilişki sahnesi çekmek istemezdim çünkü gerçekçi olmazdı. Ne yapmam gerekiyorsa yaptım, yine olsa yine yaparım."

6. Angelina Jolie, Brad Pitt ile çektikleri cinsel ilişki sahnelerinden çok memnunmuş.

"Gerçekten sevdiğin birisi ile cinsel ilişkiye girmek çok güzel. Tabii ki etrafta başkaları da oluyor ama eğer karşınızdaki insana aşıksanız onları görmezden gelebiliyorsunuz. Biz cinsel ilişki sahneleri çekerken akşam ne yiyeceğimizi bile konuşuyorduk."

7. Mila Kunis, sahne çekimlerinde çok zorlanmış.

"Gerçekten o an cinsel ilişkiye girmek çok zormuş. Karşınızdakinin erkek olması, arkadaşınız olması ya da kadın olması hiç fark etmiyor. Düşünün ki etrafınızda 100 kişilik bir çekim ekibi var ve sürekli sizi yönlendiriyorlar."

8. Henry Cavill bir keresinde kendini tutamamış.

"Ben çok fazla cinsel ilişki sahnesi çekmedim ama bir keresinde üzerimde bir kadın oturuyordu. Hem kendi sallanıyordu hem de memeleri. Ben de dayanamadım ve erekte oldum. Hemen özür diledim tabii..."

9. Ryan Reynolds söylemesi gerekenleri unutmuş...

"Olivia oturuyordu ve ben de sütyenini çıkarıyordum. Gördüğüm an söylemem gereken tüm replikleri unuttum. Olivia ellerimi aldı ve memelerine koydu, beni rahatlatmıştı."

10. Emilia Clarke Game of Thrones'un çekimlerinde çok eğlenmiş.

"O sahneleri çekmek çok zordu ama Jason o kadar tatlıydı ki, her gün beni rahatlatmak için pembe peruk takıp geliyordu."

11. Christopher Mintz-Plasse'in annesi izlemiş.

"Superbad filminde 17 yaşımdaydım. Annem beni yalnız bırakmak istemedi ve sete geldi. O gün cinsel ilişki sahnesi çekiliyordu, oturdu hepsini izledi. Çok utanmıştım."

12. Emmy Rossum her ihtimale karşı vajinasını korumaya almış...

"Gerçekçi gözükmesi gerekiyordu, ben de gerçekten olmasını istemediğim için olası kazalardan korunmak amacıyla vajinamı koruyan bir ped kullandım."

13. Jason Statham halka açık bir alanda kalçalarını sergilemek zorunda kalmış.

"Agresif bir cinsel ilişki sahnesinde yer almak gerçekten oldukça zor. Özellikle de kalabalık bir ekip ve açık alanda çekiliyorsa. O an herkes popomu gördü."

14. Robert Pattinson ter krizine girmiş.

"Map to the Stars filminin cinsel ilişki sahnesini çekerken çok utandım. Ani bir ter boşalması yaşadım ve alnımdan düşen damlalar Julianne'nin üstüne geliyordu. Bana dönüp panik atak geçirip geçirmediğimi sormuştu."

15. Ashton Kutcher orgazm olamadığı için azar yemiş.

"Yönetmen tam cinsel ilişki sahnesi çekiminde yanıma gelip. Biraz daha hızlanmam gerektiğini, çok yavaş orgazm olduğumu söylemişti. Gerçek hayatta da böyle olup olmadığımı sorduğu an yerin dibine girmiştim."

Bu içerikler de ilginizi çekebilir;

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
Görüş Bildir