Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

İzdivaç Programındaki Gelin Adayının Atatürk'e Ettiği Hakaret Ortalığı Fena Karıştırdı!

954PAYLAŞIM

Zuhal Topal'ın evlendirme programında taliplerini arayan Yağmur Avcı'nın Atatürk'e hakaret ettiği bir video ortaya çıktı. 

Sosyal medya birbirine girdi!

Son zamanlarda sayıları gittikçe artan evlilik programlarının, reyting uğruna ne kadar ileri gittiklerine sık sık şahit olduk.

Artık gördüklerimiz bizi daha fazla şaşırtamaz derken, bunlara her gün bir yenisi daha eklenir oldu.

Zuhal Topal'ın Programında Şeyi Kalkan Erkek Arayan Teyze - onedio.com
Zuhal Topal'ın Programında Şeyi Kalkan Erkek Arayan Teyze - onedio.com

Evlilik programında taliplerini arayan Yağmur adlı gelin adayının Atatürk'e hakaret ettiği video, kuşkusuz ki bunlar içinde en çok tepki alanı oldu.

İşte Zuhal Topal'ın programında yer alan Yağmur'un olay yaratan o videosu...

Periscope uygulamasından yayınladığı görüntülerde Avcı, Atatürk için şu talihsiz açıklamaları yapıyor:

"O zaman sizin Atanız da ölüsüyle işgal ettiği 780 bin metrekarelik Anıtkabir'i boşaltıp normal bir mezara dönsün. Var mısınız? Bu da size kapak olsun."

Avcı, bu görüntülerin ortaya çıkmasının ardından yeniden programda yer aldı; ancak bu durum sosyal medyada büyük bir tepkiyle karşılandı.

İzleyici, Atatürk'e hakaret eden birini ekranlarda daha fazla görmek istemiyordu. Tepkilerini de sosyal medya hesaplarından gün boyunca dile getirdiler.

Kanal, çığ gibi büyüyen bu tepkiler karşısında Yağmur Avcı'yı programdan çıkarma kararı aldı.

Yaptığı açıklamalar nedeniyle sosyal medyada büyük tepki alan Yağmur, Instagram hesabından bir başka video ile konuşulanlara cevap verdi.

Instagram'dan paylaştığı videoda daha önce de hesabının çalındığını söyleyen Yağmur, açıklamasına şu ilginç cümlelerle devam etti:

"Ben vatanıma milletimi bayrağıma bağlı bir insanım, evet ben AKP'liyim AKP'yi de çok seviyorum bu Atatürk düşmanı olduğum anlamına gelmez. Atatürk olmasaydı Türkiye Cumhuriyeti olmazdı."

Gelen tepkiler üzerine geri adım atan Yağmur Avcı, son açıklamasında ne kadar samimi bilemiyoruz.

Ve bütün bu olanlar gerçek mi, yoksa sergiledikleri şovun bir parçası mı karar veremedik.

Gerçi hangisi daha kötü o da cevapsız kalan sorulardan bir diğeri.

Karar sizin...

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
srxan-bayramov

ata put

bnlyl

Ay siz bunun bi de klibini seyredin.. "Ona buna ota BOKA çok kondum..." diye bir şarkı sözü var.. Yani akıl sağlığı hakkında çok da bişe söylemeye gerek yok bence ...

aylak

ipne dersine de çalışmış metrekaresini de biliyor

Gizli Kullanıcı

bedava verse gitmem amk o ne öyle. Neyse bunlara gelin adayı falan demek yanlış bence. Bunlara dümdüz medya maymunu denir. Biri şu yalakaları bir bakanlığa yerleştirsin de kurtulsun bunlar.

Gizli Kullanıcı

zuhal topal tam bi yeni türkiye tipi bence. sabah radyoda enseye şaplak göte parmak en seviyesiz en dejenere muhabbetler, akşamüstü hanımefendi takılmaya çalıştığı izdivaç programı sunup malı götürmek üzerine kurulu sistemiyle akarken dolduran tayfadan... o yüzden şaşırmadım programında böyle kevaşelerin olmasına.

Görüş Bildir