İş Aşkının Böylesi! Henry Cavill, The Witcher'ın Geralt'ı Rolüne Kendini Fazla Kaptırıp Eve Kostümüyle Gitti

-
Abone ol

Henry Cavill, Rivyalı Geralt rolüyle bayağı bütünleşmiş anlaşılan. 😂

Kaynak: https://www.unilad.co.uk/film-and-tv/hen...

Bildiğiniz üzere, The Witcher dizisi 20 Aralık'ta Netflix'te yayınlanmaya başladı. İlk bölümünden itibaren de oldukça beğenildi.

Dizi, Polonyalı yazar Andrzej Sapkowski'nin çok satan romanlarından uyarlandı. Aynı zamanda video oyunlarına da uyarlanmıştı. Sonuç olarak da, halihazırda oldukça büyük bir hayran kitlesi bulunan bu seriye Henry Cavill da katılmak istemiş. Zaten kendisi gerçek hayatında da video oyunlarını çok sevdiği için pek de zor olmamıştır herhalde.

Oyuncu, role hazırlanırken çok sıkı bir şekilde vücut çalıştı ve kaslarının ekranda daha belirgin görünebilmesi için de uzun süre su içmedi. Ancak Henry Cavill, sadece bunları yapmakla kalmamış...

Dizinin yapımcısı Lauren Schmidt Hissrich, NME'ye 36 yaşındaki oyuncunun, canavar avcının zihniyetine girmek için sette olmadığı zamanlarda bile, yıpranmış bir zırh kıyafeti ve gümüş peruk içeren kostümünü giydiğini söyledi.

"Bu onun için sadece bir rol değil. Mesela, zırhını yıllardır giyilmiş gibi göstermek istedi. Kahvaltısını bile o kostümle yaptı ve hatta kostümle birlikte uyudu."

"Biz ona "Bu arada, bunu yapmana hiç gerek yok." dedik ama role kendini gerçekten fazlasıyla verdi."

Rolüyle adeta bütünleşen Cavill, kendisini o kadar kaptırmış olacak ki, kostümün tamamını evine götürüp evde bile giymeye başlamış.

Neyse ki, şimdi The Witcher için artık yayında olduğuna ve Cavill’in sıkı çalışması dünyayla başarılı bir şekilde paylaşıldığına göre, oyuncunun evin etrafında bu kıyafetle gezmesi biraz daha azalmış.

Cavill şunları söyledi: "Kostümün tamamını eve götürdüm... Giymesi kolay değil. Her gün saçın ve makyajın tamamlanması da iki saat sürdüğü için, evde kostümle havalı bir şekilde oturdum."

Cavill, Geralt rolünü kapınca, hemen The Witcher kitaplarını okumaya ve video oyunlarını oynmaya başlamış. Polygon'a, canavar avcısı ile kendisi arasında “kim olduğu ve doğası” ile bir bağlantı hissettiğini söyledi.

"Karakterle aramda bir bağ hissediyorum. Tabii bunun sebebi uzun süredir fantezi türüne ilgi duymam da olabilir."

"Bu karakterlerin birçoğunun diğerleriyle benzer bağları var bu genellikle kendi ruhuyla veya birbirinden ödünç alan yazarlar aracılığıyla gerçekleşiyor. Geralt, ilk andan beri benim için inanılmaz tanıdık bir karakter oldu."

Ne diyelim... Bizce karakterini canlandırmak için bu kadar uğraşması inanılmaz güzel bir şey. Yeni sezonda görüşmek üzere Rivyalı Geralt! 😍

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
omeral

performans her zaman ki gibi olağanüstü. bitmesin diye izlemeyi hep erteliyorum ki heyecanım yükselsin. yeni sezonu şimdiden sabırsızlıkla beklemeye başladım.

queensever

çok güzel adamsın be bil istedim :)

mkata

cok yakışıklısın çoook

Görüş Bildir