Instagram'daki Rekor Takipçi Sayısıyla Birçok Ülkenin Nüfusunu Geçen 17 Yabancı Ünlü

24PAYLAŞIM

Bunlar nasıl sayılar böyle? 😱

17. Katy Perry (107 milyon takipçi)

16. Miley Cyrus (115 milyon takipçi)

Bu gönderiyi Instagram'da gör

BTS @vmas 🤘

Miley Cyrus (@mileycyrus)'in paylaştığı bir gönderi ()

15. Khloé Kardashian (121 milyon takipçi)

Bu gönderiyi Instagram'da gör

Good Swim back in stock NOW!!!!

Khloé (@khloekardashian)'in paylaştığı bir gönderi ()

14. Nicki Minaj (122 milyon takipçi)

13. Jennifer Lopez (131 milyon takipçi)

Bu gönderiyi Instagram'da gör

Baby hairs and moñitos ✨✨

Jennifer Lopez (@jlo)'in paylaştığı bir gönderi ()

12. Kendall Jenner (139 milyon takipçi)

Bu gönderiyi Instagram'da gör

did my makeup n stuff

Kendall (@kendalljenner)'in paylaştığı bir gönderi ()

11. Taylor Swift (140 milyon takipçi)

Bu gönderiyi Instagram'da gör

Not a lot going on at the moment

Taylor Swift (@taylorswift)'in paylaştığı bir gönderi ()

10. Neymar (142 milyon takipçi)

9. Justin Bieber (147 milyon takipçi)

Bu gönderiyi Instagram'da gör

@chancetherapper

Justin Bieber (@justinbieber)'in paylaştığı bir gönderi ()

8. Beyoncé (154 milyon takipçi)

Bu gönderiyi Instagram'da gör

IVY PARK January 18

Beyoncé (@beyonce)'in paylaştığı bir gönderi ()

7. Leo Messi (166 milyon takipçi)

Bu gönderiyi Instagram'da gör

Listo para ⚽️ /// Ready for ⚽ #Nemeziz

Leo Messi (@leomessi)'in paylaştığı bir gönderi ()

6. Kim Kardashian West (188 milyon takipçi)

Bu gönderiyi Instagram'da gör

✨ my favorite emoji is the magic sparkle ✨what’s yours?

Kim Kardashian West (@kimkardashian)'in paylaştığı bir gönderi ()

5. Selena Gomez (193 milyon takipçi)

4. Kylie Jenner (195 milyon takipçi)

Bu gönderiyi Instagram'da gör

me again

Kylie 🤍 (@kyliejenner)'in paylaştığı bir gönderi ()

3. Dwayne Johnson (198 milyon takipçi)

2. Ariana Grande (202 milyon takipçi)

Bu gönderiyi Instagram'da gör

🖤

Ariana Grande (@arianagrande)'in paylaştığı bir gönderi ()

1. Cristiano Ronaldo (237 milyon takipçi)

Bu içerikler de ilginizi çekebilir; 🔥

Angelina Jolie'nin Gelmiş Geçmiş En Güzel Kadınlardan Biri Olduğunun Kanıtı 15 Fotoğraf - onedio.com
Angelina Jolie'nin Gelmiş Geçmiş En Güzel Kadınlardan Biri Olduğunun Kanıtı 15 Fotoğraf - onedio.com
Güzellikleri Dillere Destan 20 Yabancı Ünlü ve Onların Güzellik Sırları - onedio.com
Güzellikleri Dillere Destan 20 Yabancı Ünlü ve Onların Güzellik Sırları - onedio.com
2021 Erkek Modası: Rahatlığın ve Şıklığın Temsilcisi Saten Gömlekleri Artık Erkeklerde Göreceğiz - onedio.com
2021 Erkek Modası: Rahatlığın ve Şıklığın Temsilcisi Saten Gömlekleri Artık Erkeklerde Göreceğiz - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gizlikullanici.

Buyuk cogunluk medyadaki populerliginden kaynakli geri kalaniysa ergen ilahlarindan ibaret bir liste.

yosemitethem

Listedekilerin yarısı silikondan yapılma kadınlar aq.

gzm-ynklr

Popüler ünlüler.

beyann

İnanılmaz rakamlar özellikle Selena hak ediyor Ve tamam anlarım bunlar dünyaca ünlü şarkıcı model oyuncu futbolcu falanlar ama peki ya Türkiye'de güzel oyunculuğu bile yokken Hande Erçel neden bu kadar şişiriliyor 15 milyon takipçisi var hatta her hafta 1 milyon bir milyon daha artıyor

hillarey

Evet ya hande erçel nedir?? Selena da nedir anlamadım ya neyse.

nrettnbayar1

bi insan bunları niye takip eder.

Görüş Bildir