İnsanlar Üzerinde Hangi Makyaj Malzemesi Gibi Bir Etki Bırakıyorsun?

 > -

Makyaj bütün kadınların hayatının bir köşesinde olan bir olgu. Bazılarımız makyajsız yapamaz bazılarımız yapmaya üşenir. Ama hepimiz en azından bir kere de olsa o makyaj ürünlerine sahip olmuşuzdur. Peki sizce o makyaj ürünlerinin yarattığı etkileri gerçek hayatta insanlar üzerinde bırakabiliyor musunuz? Buyurun cevabını söyleyelim!

1. Hadi başlayalım, makyaj yapar mısın?

Sadece özel günlerde yaparım
Sadece parlatıcı ve rimel sayılıyor mu?
Arada sırada
Yok ya benim makyajla işim olmaz!
Tabii ki!
Hmm galiba, evet

2. Makyajdan sonra bir de giyinme tarzına bakalım. Aşağıdakilerden hangisi senin tarzına en yakın?

3. Yorgun bir günden sonra seni en çok hangisi rahatlatır?

Spor yapmak
En sevdiğim dizi ve güzel koltuğum
Tabii ki yatağımda uzuun uzuun yatmak
Sevgilimle buluşmak
Arkadaşlarla içilen kahve
Bir bardak şarap ve sakin bir müzik

4. Çocukluğuna gidelim mi biraz? Mesela sen en çok hangi oyunu severdin?

Kuaförcülük
Doktorculuk
İp atlamak
Şarkıcılık
Saklambaç
Evcilik tabii ki ben hep anne olurdum!

5. Peki hayatında ne eksik?

Para
Dostluk
İş
Aşk

6. Aşağıdaki dünya şehirlerinden hangisi tam senlik?

Viyana
Venedik
Londra
Rio de Janeiro
New York
Prag
Barselona
Berlin
Paris

7. Şunlardan hangisi anlık keyfini kaçırır?

Yaptığın yemeğin yanması
Tam dedikodu anında şarjının bitmesi
Gece yatmadan silinecek olan makyaj
Bir şey anlatırken sözünün kesilmesi
Benim keyfim kaçmaz!
Saçlarını yaptığın gün yağmur yağması

8. Sence "iç güzellik daha önemlidir" sözü ne kadar doğrudur?

9. Son olarak, bakkala ekmek almaya giderken nasıl olursun?

Ben bakkala bile makyajlı giderim
Rimelsiz kapıdan dışarı çıkmam
Normal kot-tişört çıkarım
Pijamalarımla giderim

Ruj!

Sen fazlasıyla çekicisin! Tıpkı makyajın en seksi parçası ruj gibi insanlar üzerinde seksi bir etki bırakıyorsun. Dış görünüşüne fazlasıyla özen gösterenlerdensin. Dışarıda seni görenler bir daha unutamıyorlar. Bakışların, gülüşün, tavırların tek kelime ile bir leydi gibi. Bu kadar mükemmel olmak zaman zaman başına bela oluyor. Seni kıskanan insanlar oluyor onlar da yoluna taş koyuyor. Seni çekemeyen anten taksın dediğimiz o :)

Kapatıcı!

Sen tıpkı kapatıcı gibi ufak tefek hataları kapatmakta dünya markasısın. Yüzde göze hoş gelmeyen minicik bir ayrıntıyı kusursuz hale getiren kapatıcı gibi sen de insanların kusurlarını kapatıyorsun, hem de onlara hiçbir şekilde hissettirmeden. Tam anlamıyla melek gibisin. Senin kadar düşüncelisini görmedik duymadık bilmiyoruz! Bu kadar iyi niyetli ve düşünceli olman sana bir sürü arkadaş, dost ve hatta kardeş getirmiş. Bu kadar süper bir insan olsan da sinirlenince sen de çığırından çıkıyorsun. İnsanların seni kullandığını anladığın an içindeki melek bir şeytana dönüşüyor. Seni sinirlendirenlere kolay gelsin. :)

Aydınlatıcı!

Makyajın belirginleştiricisi aydınlatıcıdır, elmacık kemiklerinden yüzün yapısına kadar her şeyi belirleyen nokta aydınlatıcıdır. Tıpkı makyajın bel kemiği olan aydınlatıcı gibi sen de insanların yol göstericisisin. Bir sorunu olanın aklına gelen ilk isim sensin. Fazlasıyla anaç ve yol gösterici olduğunu söyleyebiliriz. İnsanlar her an her sorunda sana koşuyor. Bu kadar derdi, tasayı çözmen iyi ama zaman zaman sen de tıkanıp kalıyorsun, özellikle kendi sorunlarını çözemiyorsun. Bu durumda fazla çekingen olup kimseye bir şey söyleyemiyorsun. Emin ol çevrendekiler de sana ellerinden geldiğince yardımcı olacak, at şu çekingenliğini!

Göz Kalemi!

Göz kalemi gözlere nasıl bir derinlik katıyorsa sen de insanların hayatına öyle bir derinlik katıyorsun. Herkesin ihtiyacı olan insan sensin. Ancak insanlar senin ne kadar derin bir insan olduğunun farkında değil. Seni tanımayan insanlar seni çok bilmiş olarak görüyor; bunun nedeni de dışarıya karşı biraz soğuk duruşun. Oysa sen fazlasıyla entelektüel ve bilge birisin bu entelektüelliğin tamamen çok okumandan ve çok araştırmandan geliyor. Sen emin olduğun şeyleri insanlarla paylaşıyorsun bunu da az insan anlıyor. Boşver bırak bilmeyenlerle işin yok senin!

Allık!

Sen makyajın rengi olan allık gibi insanlara enerji veriyorsun. Makyajın son darbesi allık nasıl bir anda renk ve canlılık veriyorsa sen de girdiğin ortama enerji depoluyorsun. Senin olduğun ortamda eğlenmemek imkansız! Bu kadar enerjinin yanına pozitifliğini de eklemek lazım. İnsanların morali bozuk olduğunda gülümseyebildikleri her şeyin içinde sen varsın. Bu kadar pozitif olup da asosyal olman beklenemezdi zaten. Her gün farklı bir etkinlikte farklı bir olaydasın. Bu kadar sosyal olup yakınlarına zaman ayıramadığın için de biraz sitem ediyor olabilirler. Arada bir onları da hatırlamanızda fayda var.

A post shared by @onediocomtest on
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
pambikli-seker

kapatıcı benim açıklamam şu sevdigim insanların kötülüklerini görmezden gelmem

sila-elelci

Ruj!     Ruj! Sen fazlasıyla çekicisin! Tıpkı makyajın en seksi parçası ruj gibi insanlar üzerinde seksi bir etki bırakıyorsun. Dış görünüşüne fazlasıyla özen gösterenlerdensin. Dışarıda seni görenler bir daha unutamıyorlar. Bakışların, gülüşün, tavırların tek kelime ile bir leydi gibi. Bu kadar mükemmel olmak zaman zaman başına bela oluyor. Seni kıskanan insanlar oluyor onlar da yoluna taş koyuyor. Seni çekemeyen anten taksın dediğimiz o :)

tlbzynk

Aydınlatıcı ehehehe

nilufer-aydin

Ruj! Sen fazlasıyla çekicisin! Tıpkı makyajın en seksi parçası ruj gibi insanlar üzerinde seksi bir etki bırakıyorsun. Dış görünüşüne fazlasıyla özen gösterenlerdensin. Dışarıda seni görenler bir daha unutamıyorlar. Bakışların, gülüşün, tavırların tek kelime ile bir leydi gibi. Bu kadar mükemmel olmak zaman zaman başına bela oluyor. Seni kıskanan insanlar oluyor onlar da yoluna taş koyuyor. Seni çekemeyen anten taksın dediğimiz o

nicinboyle

5. soruya cevap veremedim,devam edemiycem .ss

Başlıklar

Seksi
Görüş Bildir