Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hoşlandığın Kişiye Hazırlayacağın Akşam Yemeğine Göre Onu Ne Kadar Sevdiğini Söylüyoruz!

Yemek Testleri-

Göster marifetini!

1. Öncelikle bir masa seçmeni istiyoruz.

2. Masaya bir süs seçmeni istiyoruz.

3. Tabak olarak hangisi seçeceksin?

4. Ekmek tercihini hangisi ile yapacaksın?

Tam buğday ekmeği
Tahıllı ekmek
Yulaf ekmeği
Beyaz ekmek

5. Ana yemek olarak hangisini hazırlardın?

Izgarada balık
Mantı
Çökertme kebabı
Kremalı mantarlı tavuk

6. Aperatif olarak?

Zeytinyağlı yaprak sarma
Çiğ köfte
Karides
Minik atıştırmalıklar

7. Nasıl bir salata hazırlayacaksın?

Mevsim salatası
Ton balıklı salata
Brokoli salatası
Roka salatası

8. Son olarak bir tatlı seç ve testi bitirelim.

Kazandibi
Tiramisu
Revani
Sufle

Onu her şeyden çok seviyorsun!

Hoşlandığın kişiye hazırladığın yemekte bu kadar ufak detaylara bile fazlasıyla önem vermenden onun çok şanslı biri olduğu anlaşılıyor. Bu arada yaptığın tercihlerden ne kadar zevkli ve ince düşünceli biri olduğun da ortaya çıkıyor. Umarım bu sevginin kıymetini bilir de hep mutlu olursunuz!

Biraz kararsız gibisin!

Anladığımız kadarıyla ona karşı hislerinin tamamından emin olamıyorsun. Onda seni çeken ve seni etkileyen bir şeyler var ama bir türlü emin olamıyorsun. Fedakar karakterinden dolayı yanlış kararlar vermekten çekiniyorsun. Karşındakine ciddi iş düşüyor diyebiliriz. Umarım doğru kararlar verip, hep mutlu olursunuz! :)

Arkadaş kalmalısınız!

Kafanın karışık olduğu gerçekten çok açık. Hazırladığın akşam yemeği de bunu ortaya çıkartıyor. Emin olamadığın hislerin için fikrimizi soruyorsan siz kesinlikle arkadaş kalmalısınız. Muhtemelen birlikte çok keyifli zaman geçiriyorsunuz ve onunla çok eğleniyorsun. Ama bize bu hislerin arkadaşlığın ötesinde değil gibi geldi açıkcası. Ama bizi yanıltıp, mutlu olursanız çok seviniriz! :)

Ona karşı çok masum bir sevgin var!

Öncelikle eline sağlık. Gerçekten çok tatlı bir yemek oldu. Hoşlandığın kişiye karşı olan sevgin birçok kişiye örnek olmalı. Senin hislerinde hesaplar, planlar, projeler yok. Sen tüm kalbinle, tüm samimiyetinle seviyorsun onu. Çünkü senin karakterin böyle. Sen senaryoların insanı değil duygularının yansımasısın. Eminim herkes kendini senin gibi bir seven olsun ister. Mutluluklar! :)

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
melisa40

Onu her şeyden çok seviyorsun! Hoşlandığın kişiye hazırladığın yemekte bu kadar ufak detaylara bile fazlasıyla önem vermenden onun çok şanslı biri olduğu anlaşılıyor. Bu arada yaptığın tercihlerden ne kadar zevkli ve ince düşünceli biri olduğun da ortaya çıkıyor. Umarım bu sevginin kıymetini bilir de hep mutlu olursunuz!

denz-filiz

Acıktım

seyma193

Ona karşı çok masum bir sevgin var!

sunflower

Ona karşı çok masum bir sevgin var! Öncelikle eline sağlık. Gerçekten çok tatlı bir yemek oldu. Hoşlandığın kişiye karşı olan sevgin birçok kişiye örnek olmalı. Senin hislerinde hesaplar, planlar, projeler yok. Sen tüm kalbinle, tüm samimiyetinle seviyorsun onu. Çünkü senin karakterin böyle. Sen senaryoların insanı değil duygularının yansımasısın. Eminim herkes kendini senin gibi bir seven olsun ister. Mutluluklar! :)

kimligibelirlenemeyenkisilerce

bence arkana bakmadan kaç dedi

Görüş Bildir