Her Gördüğünüzde Sizi Çocukluğunuza Götüren Balonları Kullanacağınız 19 Dekorasyon Önerisi

 > -

Balon içimizdeki çocuğun dışa yansımasıdır! Küçükken "helyumlu balonlar patlarsa yüzünüz yanar o yüzden alınmaz" şeklindeki mit olmadan önce hepimiz çok mutluyduk. Balonları kolumuza bağlayıp bütün gün gezerdik. Hatta o balonlarla uyuduğumu hatırlarım. Galiba bundan dolayı benim balon aşkım herkesinkinden çok çok farklı...

Bu sefer de minnoş balonları evde nasıl güzel dekorlara çevirebileceğimizi derledim. Sonuçta herkesin biraz çocukluğuna dönmeye hakkı vardır...

1. Çok sevdiğiniz sevgilinizle geçen yıllarınızı uçurmaya ne dersiniz?

Uçan balonların ucuna yıllardır biriktirdiğiniz fotoğrafları takın ve onun için hazırladığınız sürprize dahil edin. Emin oldun mutluluktan havalara uçacak!

2. Su savaşlarının daha eğlenceli hali su dolu balon savaşına ne dersiniz?

Biliyorum daha yazın gelmesine çoook var ama eğer minik bir çocuğunuz varsa ona eğlenceli bir şeyler hazırlayabilirsiniz. Su dolu balonlarla bahçede ailecek eğlenebilirsiniz.

Eğer benim çocuğum yok diyorsanız. Yaz, kış bahçenizi renklendirmek için balonları kullanabilirsiniz. Balonların içine su doldurun ve çimlerin üzerine dağıtın yazın cıvıl cıvıl gözükecekler. Kışın da donan balonlar değişik bir hava verecek.

3. Hediye paketlerini süslemeye ne dersiniz?

Sıradan bir hediye paketini farklılaştırmak için balonlardan yardım alabilirsiniz. Sade hazırladığınız hediye paketlerine renkli birer balon bağlayarak hediye sahibini ki katı sevindirebilirsiniz.

4. "Şişirmekle uğraşmasam?" diyorsanız bunlar tam sizlik!

Balonları hediye paketinin üzerine sararak değişik bir süs arayışınıza son verebilirsiniz.

5. Evin ışıklandırmasına balonları dahil etmeye ne dersiniz?

Özellikle bir parti günü için değişik dekorasyonlar düşünebilirsiniz. Mesela helyumlu balonların içine fosforlu çubuklardan koyup bir oda dolusu ışıklandırma elde edebilirsiniz.

6. İçi konfeti dolu kocaman balonlar bir doğum gününün sürpriz olabilir!

Şeffaf balonların içine sim ve minik minik kesilmiş kağıtlar koyup şişirdiğinizde partinin başında parıl parıl balonlara sahip olursunuz. Partinin en heyecanlı anında balonları patlatarak eğlencenize eğlence katabilirsiniz.

7. Doğum günü pastasını süslemek için bile balonları kullanabilirsiniz.

Ben fazla becerikli değilim diyenler dümdüz krem şantiyle kaplanmış bir pastayı balonlarla değişik bir pastaya çevirebilirler. Minik su balonlarını biraz şişirip tahta çubuklara bağlayın ve sonra pastaya takın.

8. Pasta yoksa bardaklar da güzel bir fikir.

Eğer sizin partiniz büyüklere hitap ediyorsa balonlardan uzak durmanız için bir nedeniniz yok. İçinde içkilerin bulunduğu bardaklara da tahta çubuklara taktığınız balonları koyabilirsiniz.

9. Doğum günü masasını süslemenin en minnoş yolu balonlar...

Bir doğum günü masası için rengarenk tabaklar bardalar falan almanıza gerek yok, sadece renkli balonlarla da minnoş bir masa yaratabilirsiniz.

10. Duvar süslerine ne gerek var balonlar her şeye deva.

Kısa süreli bir organizasyon için evin duvarlarına sticker almak onları takmakla uğraşmak yerine bir sürü pastel renkte balon alıp onları duvara yapıştırarak mükemmel bir dekor oluşturabilirsiniz.

11. Yazı özleyenler kışın da yaz teması yaratabilirler

Kış diye yazlık bir şeyler yapamaz mıyız yani! İşte balonlardan yapabileceğiniz külahlar tek eksiğiniz el işi kağıtları.

12. Dondurma oluyorsa meyve de olur ki!

Çocuklarınıza meyveleri öğretmenin en eğlenceli yolu balonlar olabilir. Renk renk balonlara keçelerden yaprak kesin ve birlikte eğlenceli bir aktiviteye imza atın!

13. Peki ya lezzetli donatlar nasıl olur?

Beyaz balonlarınızı renklendirmek isterseniz lezzetli cupcakeler ya da donatlar yapabilirsiniz. Tek eksiğiniz arilik boya. Boyalarınız ve fırçanızla dilediğiniz şeyi yapabilirsiniz.

14. Lolipop sevenler burada mı?

Kocaman lolipoplara ne dersiniz?  Tahta çubukları renkli kurdelelerle sarıp kocaman bir lolipop sapı yapın daga sonra balonu ucuna sabitleyip üzerine şeffaf bir kap geçirip renkli iplerle bağlayın.

15. O kadar uğraşamam benim balonlarım daha gösterişli olsun

Lame, dore ya da bronz boyalardan alıp balonlarınızın sadece diplerini boyayarak daha gösterişli bir dekor yaratabilirsiniz.

16. Minik ponponlar balonunuza renk katabilir!

Minik ponponları balonlarınıza yapıştırıp kimsede olmayan balonları çocuğunuza hediye edebilirsiniz. Ya da kendi balonunu kendisinin yaratmasını sağlayabilirsiniz.

17. Bu aralar en trend şeylerden biri smiley! Balonlarınızı smiley haline çevirebilirsiniz!

Biraz keçe ya da el işi kağıdıyla dilediğiniz emojileri yapabilirsiniz.

18. Balonları şişirmeden de dekorasyona katabilirsiniz. İşte size minnoş şişeler!

Özellikle bebek partilerinde renkli şişeler pek moda. Değişik renkteki balonları şişelere geçirip kimsede olmayan bir dekora imza atabilirsiniz.

19. Peki ya minik saksılara ne dersiniz?

Plastik bardaklara da balon geçirip rengarenk vazolarla masanızı süsleyebilirsiniz. Hem böylelikle devrilip su dökülmesi tehlikesinden de uzak kalırsınız.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

Ayıldım ayıldım tekrar tekrar bayıldımm. :)))

yori

balon gören gibi patlama sesi aklıma geldi acayib tiksiniren balonlar patlayanda

Başlıklar

Rengarenkdondurmameyveminnoşpastatrend
Görüş Bildir