Hayvanların Yerine İnsanları Koyarak Farkındalık Yaratmak İçin Fotoğraflar Çeken Fotoğrafçı (+18)

437PAYLAŞIM

İnsanlarla hayvanların eşit seviyede değer görmediği bir dünyada yaşıyoruz. Ete doymak bilmiyoruz, ölen hayvanların etlerini yemekte de bir sakınca görmüyoruz. Anja Grundboeck adlı fotoğrafçı bu aşırı et tüketimine karşı insanların dikkatini çekerek, farkındalık yaratmak için bir proje düzenledi. 

Proje için hayvanların yerine insanları koyan Anja'nın fotoğrafları, Boredpanda'da bir araya getirildi.

Kaynak: http://www.boredpanda.com/brilliant-phot...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
unknown_member

Burger King'den çıkmayanlar duyar kasmasınlar pls

sevcankaplan

son iki fotoyu nasıl yapmış olum.

serhan.arig

ip vardır ip

culog

Beslenmek icin bi yere kadar tamam da sırf kürkleri yada süs eşyası yapmak için hayvanların katledilmesi insan vahşetinden başka birşey değil.

tyfn-dmrc

Takı çanta kemer kürk vb. gibi olaylar şüphesiz ki hiç hoş bir olay değil. Et yemeyen arkadaşlara saygı duyuyorum kendi fikirleri elbette ama yok azaltın bari her gün yemeyin lafı tribünlere oynamaktan başka hiç bir şey değil. Yani sen gidip market kasap vs. gibi yerlerden 250 gr. yağsız dana kuşbaşı alsan da, 2 kilo dana antrikot alsan da hiç bir şey değişmeyecek o hayvan her türlü kesilmiş durumda zaten. He et tüketimi azalırsa az hayvan kesilir sanmayın o durumda ticareti yapılıyor zaten. Yani sen yemezsen illa ki bir yiyen çıkıyor. He zevk için ava çıkıp hayvan öldürme hiç hoş değil hatta adilik'tir.

karelahana

et yiyen arklar niçin veganlara çemkiriyor hakaret ediyorsunuz sofrada et dolu tabağınızı almıyorlar ki önünüzden. herkes kendi doğrusunu savunuyor. herkesin doğrusu en doğru herkesin lafı bir hikmet diye bi şarkı vardı hatırlatmak istiyorum sertab söylemişti zamanın behrinde

Görüş Bildir