Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hangi Vikings Karakterisin?

-

2013 yılında başlayan ve her yeni sezonunda kendini çok daha vazgeçilmez bir hale getiren "Vikings" bugünkü testimizin konusu!

1. Cinsiyet alalım önce!

2. Hangisi senin bütün emeğini harcayacağın tarzda bir amaç?

Halkımın açlığını bitirmek, daha verimli yerlere göç etmek!
İnançlarımı öyle ya da böyle kabul ettirmek.
Benim ve insanlarımın adını herkese duyurmak.
Meh. Hiçbiri.

3. Kendine yakın bulduğun hayvanı seç bakalım!

4. Kendini takım oyuncusu mu yoksa solo bir oyuncu mu olarak görürsün genelde?

Tek başıma daha iyiyim.
Herkesin başkalarına ihtiyacı vardır.
Yani ikisinin de geçerli olduğu durumlar var bence.

5. Bir Nordik Tanrı seçmeni istiyoruz!

Odin
Vör
Loki
Freyja
Skadi
Seçemedim

6. Bir savaşta sana güç veren duyguyu merak ediyoruz.

Öfke. Kesinlikle öfke.
Sevdiklerimi düşünmek güç verirdi.
Umut. Her şey umut etmekle başlar sonuçta.
İnançlarım en büyük gücüm olurdu.

7. Seni Valhalla'ya ulaştıracak özelliğin ne peki?

Kararlılığım
Adaletim
Affediciliğim
Asla pes etmemem
Öfkem
Sakinliğim

Lagertha çıktı!

Güzelliğiyle, savaş yeteneğiyle, zekasıyla gerçek bir Shieldmaiden! Başladığın yeri düşündüğümüzde belki hiç böyle olacağını tahmin edemezdin ama içindeki potansiyel seni her zaman daha üste ve daha üste çekmeye devam edecek. Zekan ve yeteneklerinin asla küçümsenmemesi gerek, ki küçümsendiği durumda şerrini ve öfkeni de görecek insanların işi zor. Asla pes etmeyen, istediğini alana kadar elinden geleni yapan yapın seni her zaman sonuç odaklı bir insan yapıyor. Eski kocan Ragnar gibi her zaman açık sözlü ve alımlı olmaya devam edecek gibi duruyorsun.

Aslaug çıktı!

Nazik ve zarif yapın, güzelliğin ve tertemiz bir ruhununun üstüne bir de Vakyrie Brynhildr ve Ejderha Avcısı Sigurd'un soyundan gelmen seni çok çok üst bir noktaya taşıyor. Sen büyük bir insan olmak için gelmişsin resmen hayata! Hayatın ruhsal ve duygusal boyutlarıyla ilgilenen, gizemli ve çok farklı bir yapın var. Çevrene ve kendine olan saygın, seni her zaman güvenilir ve saygıdeğer bir insan yapıyor. Prenses olmak bir insana bu kadar yakışırdı!

Helga çıktı!

uproxx.files.wordpress.com

İnandıkları için her şeyi yapmaya hazır bir kadın. İnandığı bir insan ya da inandığı bir amaç farketmez, eğer biri bir kere senin evetini almışsa o kişi için yapmayacağın şey yok. Belki başkaları için delilik olacak ama senin için böyle. Her zaman çok farklı şeylere ilgi duyan, farklı şeyler okuyan, farklı şeyler seven bir insan olmak seni diğerlerinden ayırıyor. Ayırsa da umrunda değil zaten farklı olmak için yaptığın falan yok.

Floki çıktı!

Geleneklerine aşırı bağlı, sadık ve kurnaz bir insan olan "Floki" senin ruh ikizin çıktı! İnanılmaz yetenekli ve inanılmaz inatçı olman birleştiğinde ortaya yaptığı işi bitirmeden asla rahat etmeyen ve yaptığı iş bitse bile kendi tatmin olmadığı sürece bitti demeyen bir karakter çıkıyor ortaya. Zevk almak için yaşayan, keyfine bakmasını ve tembellik yapmasını da bilen bir tarafın da var. Değişiklik olayı senin çok sevdiğin bir şey değil, eğer bir yerde güvenliysen, mutluysan orada sevdiklerinle olmaktan başka bir şey istemezsin. İyisin işte daha ne?

Ragnar çıktı!

Kesin bir zeka, bitmeyen bir merak duygusu, yetenekli bir savaşçı! Sen Ragnar'sın çünkü tıpkı Ragnar gibi bitmek bilmeyen bir keşfetme arzusuyla yanıp tutuşuyorsun. Çekiciliğini sadece dış görünüşüne vurmak kesinlik haksızlık olur. Zekanla, kendine güveninle ve bilginle bu çekiciliğe sahipsin aslında. Gerçek bir lider gibi davranıyor, kendini öne atman ya da sorumluluk alman gereken zamanlarda asla geri çekilmiyorsun. Acımasız derecede dürüstsün hatta belki de biraz küstah. Ama o kadar da olsun zaten!

Bjorn çıktı!

Kendinden emin, biraz anarşist ve kesinlikle duygusal bir yapın var tıpkı Bjorn gibi. Senden daha bilge olduğunu bildiğin insanlara asla saygıda kusur etmez ve çevrendeki herkese onlardan öğrenecek bir şeylerim var gözüyle bakarsın. Bu da seni iyi bir dinleyici ve iyi bir dost yapıyor. Tabi bu kadar şeyi dinlesen de, insanların yapma dediği şeyi kafana koyduysan yaparsın, gram da pişman olmazsın! Sen kendinden sorumlusun ve denemek en büyük hakkın!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ragnar-lodbrok-kk

floki <3

hastalik-hastasi

Floki çıktı! :D

ekinsu-puyan

Lagertha çıktı! Güzelliğiyle, savaş yeteneğiyle, zekasıyla gerçek bir Shieldmaiden! Başladığın yeri düşündüğümüzde belki hiç böyle olacağını tahmin edemezdin ama içindeki potansiyel seni her zaman daha üste ve daha üste çekmeye devam edecek. Zekan ve yeteneklerinin asla küçümsenmemesi gerek, ki küçümsendiği durumda şerrini ve öfkeni de görecek insanların işi zor. Asla pes etmeyen, istediğini alana kadar elinden geleni yapan yapın seni her zaman sonuç odaklı bir insan yapıyor. Eski kocan Ragnar gibi her zaman açık sözlü ve alımlı olmaya devam edecek gibi duruyorsun.

kayra-umut-miralay

Vikings: a Low Cost, Low Scale Game of Thrones! Bir iskandinav koyunun diger koyleri yagmalama seruvenleri.

sternennacht

Helga çıktı! O kim acaba lan.

cihan-ozturk5

flokinin karısı. hiç mi izlemedin diziyi :D

Görüş Bildir