Hangi Ünlü ile Kardeş Olmalıydın?

3.6bPAYLAŞIM

Arada sırada kavga etsek, küssek, kırgınlıklar yaşanda da kardeşler şu hayattaki en büyük dostlarımızdan. Bu testimizde hangi ünlünün senin kardeşin olması gerektiğini söylüyoruz!

1. Öncelikle şu dizi/film karakterlerinden hangisi yakın dostun olsun isterdin?

Walter Bishop
Walter White
Emmet Brown
Gandalf
Albus Dumbledore
Frank Underwood

2. Peki hangi dizi/film karakteri ile hiçbir şekilde karşılaşmak istemezdin?

Lord Voldemort
Ramsay Bolton
Sauron
T-Bag
Benjamin Linus
Joker

3. Peki söyle bakalım. Kardeşin var mı?

Kardeşim yok. İyi ki de yok.
Kardeşim yok. Keşke olsaydı.
Kardeşim var. İyi anlaşıyoruz.
Kardeşim var. Pek anlaşamıyoruz.

4. İyi bir arkadaş ya da kardeşte olması gereken özellik sence nedir?

Sırdaş olmalı
Güvenilir olmalı
Eğlenceli olmalı
Paylaşımcı olmalı
Zeki olmalı
Yardımsever olmalı

5. Zor bir tercih sorusu... Hangisini tercih edersin?

100.000 TL'ye sahip olmak.
10 yıl geri gitmek

6. Kardeşin olsa hangi ismi olsun isterdin?

7. Hayatın roman olsa kim yazmalı?

Orhan Pamuk
Ahmet Altan
Ahmet Büke
Emrah Serbes
Nazan Bekiroğlu
Elif Şafak
Ayşe Kulin
Buket Uzuner
Adalet Ağaoğlu

8. Günlük hayatta en çok evet mi diyorsun hayır mı?

9. Hangisini anadilin gibi konuşmak istersin?

10. Son olarak hangi doğaüstü güce sahip olmak isterdin?

Demet Akalın!

www.bilginkadin.com

Senin kardeşin haliyle Demet Akalın olmalı. Senin yalana bariz bir alerjin var ve de pek tabii aldatılmaya... Bu yüzden tüm ilişkilerinde, arkadaşlık ilişkin de dahil, buna önem veriyorsun. Mertlik, dürüstlük birinci kriterin, gerisi bir şekilde halledilir. Hem Demet kadar iyi dert dinleyen, akıl veren ve eski sevgili çatlatmasını bileni yok. Hadi, Demet'le kopmalara, "Kalbini mi kırdım, auf wiedersehen"lara :)

Ahmet Çakar!

cdn-amk.sozcu.com.tr

Senin kardeşin Ahmet Çakar olmalı. Her şeyden önce arkadaş ortamınıza Ahmet Çakar gibi birisi gerekli. Siz saçmaladığınızda sizi, "Beyler" diye frenleyebilecek birisi olmalı. Bunun yanında sana Ahmet Çakar çıkmasının en temel sebebi, senin saykodelik bir insan olman. Mantıksız gibi konuşsan da, hatta bazen konunun çok dışına da çıksan, söylediklerin çok eğlencelidir, kafanın içi çok eğlenceli çünkü. Bu eğlenceye bir de Ahmet Çakar'ın katıldığını düşün. Haydaaaa!

Acun Ilıcalı!

i.hurimg.com

Senin kardeşin Acun olmalı. Sen çok arkadaşlı ortamları seviyorsun, kalabalıkta kendini daha rahat ifade edebiliyorsun çünkü. Hem Acun; paralı pullu, işinde gücünde adam: Paraya sıkıştığında borç verir, hesabı çeker... İş bile ayarlayabilir sana. Ama tabii bu kardeşliğin faydaları. Canın sıkıldığın Pes/Fifa atabileceğin, halı saha yapabileceğin birinin olması harika ayrıca. Acun, İsviçre çakısı gibi çok fonksiyonlu. Kimse böyle kardeşi kaçırmak istemez ;)

Yıldız Tilbe!

www.samsunkenthaber.com

Senin kardeşin kesinlikle Yıldız Tilbe olmalı. Çünkü kardeş dediğin insanın yanında rahat olabilmelisin. Seni yargılamayan, kendini gerçekleştirmeni engellemeyen, sana yol açan biri olmalı. Sürekli az sonra ne konuşacağını düşündüğün, ölçüp tarttığın, birbirinize sürekli kırıldığınız arkadaşlığı neylersin. Kardeş dediğin kişinin yanında biraz da saçmalama hakkın olmalı, değil mi? ;) Senin anlık çılgınlıklarını kaldırabilmeli ve sana eşlik etmeli :) Sana boşuna Yıldız çıkmadı ;)  Çılgın eğlenceler diliyoruz efendim ...

İlber Ortaylı!

haber.sol.org.tr

Senin kardeşin İlber Hoca olmalı! Sen her zaman bilgiye değer veren birisin! Bunun yanında öğrenmenin yaşının olmadığının da farkındasın. İlber Hoca senin arkadaşın olsa sabah akşam onu darlar, bir şeyler öğrenmeye çalışırdın. Arada cahil iması yapardı sana ama sen ona pek aldırış etmezdin. Zaten sevimli adam. Sen de sevimli birisin. Siz çok iyi kanka olursunuz ;)

Cem Yılmaz!

static.vidivodo.com

Senin kardeşin pek tabii ki Cem Yılmaz olmalı. Her şeyden önce sıra dışı bir zekan var. Senin kardeşin olacak kişi de tabii ki kıvrak zekalı olmalı. Mizahınızla birbirinizin zekasını okşayacak birlikte kahkaha tufanına dalacaksınız. Sadece mizah da değil. Toplum içinde göz kaş işaretiyle sıkıntını anlayacak yardıma koşacak ve seni zor durumlardan kurtaracak kişidir kardeş!  Aptal insanlar zaten sende gaz yapıyor, onlara karşı reflün var. :) Gülmeyi seviyorsun ayrıca da, güldürmeyi de... Hal böyleyken, senin kardeşin olarak Türkiye'nin en komiği Cem Yılmaz yakışır zaten!

Kerimcan Durmaz!

fotocdncube.gazetevatan.com

Oooooo kardeşin star bebeğim! Sen kesinlikle Kerimcan Durmaz'la kardeş olmalısın. Her gece başka alemlere akar, ortamları neşelendirirsiniz. Sen zaten enerjik, zıpkın gibi fişşşşek gibi birisin. Kerimcan'ın enerjisiyle birleşince ortaya çıkacak enerjiyi ancak CERN deneyinde elde ederler ;)

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
murat-temizyurek

banad acun ılıcalı çıktı ama yalandır ya

efe-satilmis

demet akın cıktı

mistymaydawn-serenairis

acun ılıcalı mııııııııııı puuuuuuuuu

jonsnow_thebastard

Ölmek istedim ' DEMET AKALIN' ;(

ayerr

Acun Ilıcalı

Görüş Bildir