Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hangi Star Wars Karakterisin?

 > 
10bPAYLAŞIM

Testlerin "star"ına hoş geldin... 

Testin, The Imperial March ile çözülmesi şiddetle tavsiye olunur :) Hazırsanız başlayalım..

Buradan esinlenilmiştir

1. Üçlemeni seçerek başlayabilirsin!

Baba Üçlemesi
Hannibal Üçlemesi
Matrix Üçlemesi
Geleceğe Dönüş Üçlemesi
Indiana Jones Üçlemesi
Yüzüklerin Efendisi Üçlemesi
Dolar Üçlemesi
Batman Üçlemesi
Toy Story Üçlemesi

2. Lisede favori dersin hangisiydi?

3. Çok yakın bir arkadaşın kavgaya karıştı diyelim. Sen bu durumda nasıl davranırsın?

Olay yerinden hemen uzaklaşırım.
Polise telefon ederdim.
İşini hallediyorsa çok karışmazdım. Öbür türlü girerim tabi!
Hepsinin ağzını burnunu kırarım.
Kavgayı ayırırım.
Kavganın sonlarına doğru arkadaşıma yardım ederdim.
Hemen yardımına koşarım.
Hiç karışmazdım.
Çığlığı basıp, etraftan yardım isterdim.

4. Peki ya hangi sosyal paylaşım sitesi?

Facebook
Twitter
Linkedin
Google +
Instagram
Foursquare
Tumblr
Vine
Ekşi

5. Rengini seç!

Siyah
Mavi
Yeşil
Pembe
Turuncu
Mor
Altın
Kırmızı
Sarı

6. Senin için ideal bir "ilk buluşma" neleri içermelidir?

7. Breaking Bad karakterini seç!

Huell
Saul Goodman
Walt
Skyler
Sıska Pete
Mike
Gus
Hank
Jesse

8. Sana yöneltilen eleştiriler hakkında ne düşünüyorsun?

Yapıcı eleştirilere varım.
Kim takar Yalova Kaymakamı'nı!
Kolaysa yüzüme söylesinler, arkadan sallamak kolay!
Lafa bakarım laf mı diye...
Eleştiri yüzünden yapacağım işi de yapamam.
Haters gonna hate. HIH!
Dinler gibi yapıp, bildiğimi okurum.
Ahh onları bi' yakalasam, kafalarını kıracağım.
Eleştirilerin insanı geliştirdiğine inanıyorum.

9. Şunun hakkında ne düşünüyorsun. Atış serbest!

10. Son olarak... Uzaya ilk defa gittin diyelim. Yapacağın ilk iş ne olurdu?

Orada hayat arardım.
Ortamı koklardım şşşş ;)
Huzur arardım huzur
Sevgilimi arardım
Kendimi arardım
Kankalarımı arardım
"Vaay uzay, alırım bi' dal"
Yeni yaşam türleri arardım
Ele geçireceğim bir gezegen arardım

"Luke Skywalker" çıktı!

Sen bu galaksinin son ve yeni umudusun. Bütün her şey sana bağlı. Bu senin üstünde her ne kadar baskı oluştursa da "force" her daim seninle, sıkıntı yok. Tek bir sıkıntın var, o da şımarık olman. Onu da gençliğine veriyoruz ey galaksinin kurtarıcısı-Skywalker'ların ikincisi :)

"Han Solo" çıktı!

Seni bir şeye benzetecek olsak, bu mutlaka ceviz olurdu. Dışın sert kabuk, için güzel bir yemiş. İlk bakışta senin kadar gıcık ve de itici bir insan olamaz. Ee haliyle oyunu kuralına göre oynadığından bu gıcıklığın! "Oyuncudan değil, oyundan şikayet et bebeğim" demekte haklısın yani :) Ancak seni az biraz tanıyan, aslında hiç de öyle bir insan olmadığını şıp diye anlar, galaksinin en karizmatik adamı/kadını!

"Master Yoda" çıktı!

Sen tam bir yol göstericisin. Öyle bir süper gücün var ki, neredeyse geleceği görebiliyorsun. Bu tabii ki doğa üstü bir güç değil. Sadece ama sadece sağduyu kabiliyetin çok yüksek. Ve bilgeliğinle karanlık yolları aydınlatabiliyorsun. İnsanlara faydada sınır tanımayan bilgece öğütler verebiliyorsun bu yüzden. Kısaca "may the force be with you", ki zaten seninle :)

"Prenses Leia" çıktı!

Şu galaksinin en güzel ve en asil prensesi olduğun konusunda şüpheye düşen insan, ya kıskançtır ya da en basit ifadeyle kördür. Bütün herkes senin peşinde, ama senin peşinde olduğun özgürlük. Zaten özgür olmayan kişinin güzel, çekici, peşinden koşturan biri olması bu raddede pek mühim değildir, ey piremses :)

"Dart Vader" çıktı o_0!

Sen tek cümleyle tam bir "neydik, ne olduk" insanısın! Şu galaksinin tek umudu, tek çıkış yolu sendin. Fakat karanlığa öylesine geçtin ki, "dönülmez akşamın ufkundasın" şimdi. Dönsen dönemezsin, faydalar faydasız, imkanlar imkansız. Gerisi ise yokuş aşağı. Yine de "dam üstünde Darth Vader, vur beline Lightsaber" diyebiliyorsun umarsızca. Bravo!

"Obi Wan Kenobi" çıktı!

Seni tanımlayan en doğru kelime: Bilge. Tecrübelisin bir kere. Bu tecrübenden dolayı, insanların çok şaşırdığı olaylara, gayet doğal bakıyorsun. Çünkü biliyorsun ki, insanın hamuru kötüdür ve çıkarı-egosu-kendi için yapamayacağı şey yoktur. Bunun yanında sabırlısın da. Tam bir kötü gün dostusun son olarak. İyi zamanlarda YOKsun, ki olmaya da gerek yok; ama kötü zamanlarda her daim VARsın, ki olması gereken de bu!

"R2-D2" çıktı!

Seni tanımlayan en doğru kelime: Deha. Zekandan, dikkatinden hiçbir şey kaçmaz. Bilginse Apple'ı suya götürür, Microsoft'u susuz getirir. Ayrıca senin olduğun yerde Google'dan bahsetmek, sana en hafif ifadeyle ayıp olur. Sorsunlar sana, söylersin iki dakikada, ey galaksinin en tatlı elektrik süpürgesi :)

"C-3PO" çıktı!

Öncelikle, seni robot olduğun için duygusuz sanan büyük yanılgıya düşer. Aksine tam bir duygusalsın. En ince imgeler, en hassas imajlar hep sendedir, hep sende. İnsan olsan ya Şekspir gibi sonelerinle yürekleri dağlar, ya da Cemal Süreya gibi dizelerinle dertlere derman olurdun. Ve bir kız sevdin, robot dediler vermediler :( Olsun, senin tenin gibi altın olan kalbin yeter be! Yürü be :)

"Chewbacca" çıktı!

Seni tanımlayan tek kelime: Uuuuuur aaaaaargh. Uuuuuur aaaaaargh olduğun zamanlarda bile Uuuuuur aaaaaargh dersin. Birisi sana hayatın anlamını sorsa ona Uuuuuur aaaaaargh diye cevap verirsin. Kısaca Uuuuuur aaaaaargh ve dahi Uuuuuur aaaaaargh. Uuuuuur aaaaaargh yani :)

"İmparator Palpatine" çıktı!

Senin kötülük anlayışın hiçbir kurala bağlı değil burası kesin. Kötülük yapmaktan bir kere zevk alıyorsun (Tarzın çok şık, çok zekice ve de hayranlık uyandıracak cinste orası ayrı). Birisi öldürülmesi gerekiyorsa öldürülür; öldürülmemesi gerekiyorsa da öldürülür senin açından. Sonuç: İnsan öldürülebilir; kafana göredir yani bay/bayan kötü!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
reynaarellano

Luke Skywalker!

fatma-nur-basoglu

"R2-D2" çıktı! Seni tanımlayan en doğru kelime: Deha. Zekandan, dikkatinden hiçbir şey kaçmaz. Bilginse Apple'ı suya götürür, Microsoft'u susuz getirir. Ayrıca senin olduğun yerde Google'dan bahsetmek, sana en hafif ifadeyle ayıp olur. Sorsunlar sana, söylersin iki dakikada, ey galaksinin en tatlı elektrik süpürgesi :)

yunus-kucuk-belirsiz

HAN SOLO

kucukprensingezegeni

Hangi çılgın bana karşı çıkacakmış hahayt. I want u for the dark side.

grogkadehi

"Dart Vader" haha :)

Görüş Bildir