Hangi İlişki Şekli Senin Karakterine En Uygun?

 > 
147PAYLAŞIM

Evlilik mi sevgililik mi? Yoksa yeni trend love-buddylik mi? Belki de fuck-buddy ya da tek gecelik ilişkilerin insanın. Hadi bakalım test edelim.

1. Öncelikle cinsiyetin öğrenelim?

Erkek
Kadın

2. Hangi mevsimde doğdun peki?

İlkbahar
Yaz
Sonbahar
Kış

3. Arabalarla aran nasıl?

Çoook iyi.
Sadece sürüyorum :)
Hiç aram yoktur.

4. Mevsim demişken sence sonbaharın fotoğrafı hangisi?

5. Söyle bakalım hangisi senin için daha doğru?

6. İş yerinde nasıl birisin?

7. Sürpriz! Yüksek performans gösterdiğin için cuma ve pazartesi günü izinlisin. Ne yapacaksın?

8. Son olarak senin yatak odanın dağınıklığı/düzenliliği daha çok hangisine benziyor?

Evlilik!

Lamı cimi yok: Sen evlilik için yaratılmışsın. Aşk senin için, huzur senin için düzenli bir yaşam senin için, tüm güzellikler senin için yaratılmış. Planların hep uzun vadeli. Öyle kısa süreli mutluluklar seni pek tatmin etmiyor. Bir evin olsun, bir kocan iki de çocuk ohoooo senden iyisi yok. İlk fırsatta o yakışıklı prensi buluyor ve makasa getiriyorsun. Sana  karada ayrılık yok, bu alemde senden başka kürkçü dükkanı da yok ;)

Sevgililik!

Anlık hazlardan uzak düzenli ilişkilerin insanısın. Mutlu ve düzenli bir birliktelik senin rüyalarını süslediği gibi senin karakterine de yaratılışına da en uygun olanı. Lakin nikah masası seni biraz ürkütüyor. Malum erkeklere pek güven olmaz. Evliliğin getirdiği sorumlulukları yüklenebilecek birisin lakin karşına çıkabilecek sürprizlere hazır değilsin. Belki de zaman içinde hazır olursun :)

Love buddy!

Evet sen tek bir insana takılıp kalamıyorsun. Ama gözün kesinlikle dışarıda da değil. Birlikte olduğun kişiyle güzel vakit geçirmeyi seviyorsun, onunla paylaşımların ikinizi de memnun eder, hatta duygusal bir boyutu da olur. Fakat hayatın tamamıyla ona ait değil. Monoton ilişkilerin 7/24 süren mesaisi seni yoruyor. Ayrıca sen kimseye ait olamıyorsun.  Senin kesinlikle bir love buddy'in olmalı.

Fuck buddy!

Senin için ideal ilişki modeli: Fuck buddy'lik! Hiç öyle kimseyle duygusal bir bağ kurabilecek biri değilsin. Sen hatta kimseyle  bağ kuramazsın. Bağımsız yaşama derdiyle yalnız ölme riskini unutma :)  Sana göre değil bu işler tamam da nereye kadar? Elbet bir şekilde o bağlar kurulacak.  :)

Evlilik!

Lamı cimi yok: Sen evlilik için yaratılmışsın. Aşk senin için, huzur senin için, düzenli bir yaşam senin için, tüm güzellikler senin için yaratılmış. Planların hep uzun vadeli. Öyle kısa süreli mutluluklar seni pek tatmin etmiyor. Bir evin olsun, bir eşin iki de çocuk ohoooo senden iyisi yok. İlk fırsatta o güzel prensesi buluyor ve makasa getiriyorsun. Sana  karada ayrılık yok, bu alemde senden başka kürkçü dükkanı yok ;)

Sevgililik!

Anlık hazlardan uzak düzenli ilişkilerin insanısın. Mutlu ve düzenli bir birliktelik senin rüyalarını süslediği gibi senin karakterine de yaratılışına da en uygun olanı. Lakin nikah masası seni biraz ürkütüyor. Evliliğin getirdiği sorumlulukları yüklenebilecek birisin lakin karşına çıkabilecek sürprizlere hazır değilsin. Belki de zaman içinde hazır olursun :)

Tek gecelik ilişki!

Bu gece barda gönlün hovarda çalsın sazlar... Ohhh hayat sana güzel. Sen kesinlikle uzun süreli ilişkilerin duygusal bağların insanı değilsin. Nerede gece orada sabah. Sefan olsun. Sen dağınık birisin, pek öyle derli toplu planlı yaşamayı sevmiyorsun. Biraz kendini toparla hayat böyle geçmez :)

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
evsen-metin-mert

sevgililik çıktı ben zaten sevgililiği evlilikten daha güzel olduğunu düşünüyorum

ozge-robyn

ove buddy! Love buddy! Evet sen tek bir insana takılıp kalamıyorsun. Ama gözün kesinlikle dışarıda da değil. Birlikte olduğun kişiyle güzel vakit geçirmeyi seviyorsun, onunla paylaşımların ikinizi de memnun eder, hatta duygusal bir boyutu da olur. Fakat hayatın tamamıyla ona ait değil. Monoton ilişkilerin 7/24 süren mesaisi seni yoruyor. Ayrıca sen kimseye ait olamıyorsun. Senin kesinlikle bir love buddy'in olmalı.

it.hurts.until.it.does.not

Evlilik! Lamı cimi yok: Sen evlilik için yaratılmışsın. Aşk senin için, huzur senin için düzenli bir yaşam senin için, tüm güzellikler senin için yaratılmış. Planların hep uzun vadeli. Öyle kısa süreli mutluluklar seni pek tatmin etmiyor. Bir evin olsun, bir kocan iki de çocuk ohoooo senden iyisi yok. İlk fırsatta o yakışıklı prensi buluyor ve makasa getiriyorsun. Sana karada ayrılık yok, bu alemde senden başka kürkçü dükkanı da yok ;)

psyhedelichead

Bugüne kadar birileri ile birlikte durmaya ikna edemedim ki kendimi.. Evet, kimseye ait olamam evet, hayatım tamamıyla hiç kimseye ait değil. Love buddy!

kaossever

14 şubat diye mi bu ilişki testleri hayır bu kadar yüzümüze vurmaya gerek yok neyse ben bilgi testi falan yapayım da keyfim yerine gelsin :D

Görüş Bildir