Görüş Bildir

etiket Hangi Dünya Şehri Senin Sevgilin Olmalı?

Anasayfa > Test > İlişki Testleri

Bir dünya şehri sana aşık olacak deseler ne olurdu? Cevabı bu testte!

1. Senin için haftanın en güzel gününün hangisi olduğunu öğrenerek başlayalım.

1. Senin için haftanın en güzel gününün hangisi olduğunu öğrenerek başlayalım.

2. Bir baharat olsan ağızda nasıl bir tat bırakırdın?

Nane
Nane
İsot
İsot
Tarçın
Tarçın
Pul biber
Pul biber
Kekik
Kekik
Karabiber
Karabiber

3. Yaptığı işlerle sana ilham veren kişinin cinsiyeti ne?

Kadın
Kadın
Erkek
Erkek

4. Şarkı söyleme konusunda kendine beş üzerinden bir not verecek olsan?

4. Şarkı söyleme konusunda kendine beş üzerinden bir not verecek olsan?

5. Sabahları uyanınca bir yere gitmek için hazırlanman ortalama ne kadar sürer?

5. Sabahları uyanınca bir yere gitmek için hazırlanman ortalama ne kadar sürer?
10-15 dakika
Yarım saat
En fazla bir saat
Bir saatten fazla

6. Son olarak yaşadığın şehri öğrenelim.

İstanbul
İstanbul
Ankara
Ankara
İzmir
İzmir
Bursa
Bursa
Adana
Adana
Diğer
Diğer

Londra!

Londra!

Verdiğin yanıtlara göre senin sevgilin Londra olmalı. Şu dünyada en nefret ettiğin şeylerden birisi taklitçilik. Etrafta hep birbirine benzemeye çalışan, başkalarına özenmekten kendisi gibi davranmayı bile unutmuş insanlar sinirini bozuyor. Seni tüm bunlardan uzaklaştıracak olan da kendine has, orijinal, ne iş yaparsa yapsın kendi imzası bulunan bir sevgili. Tıpkı Londra gibi.

Paris!

Paris!

Verdiğin yanıtlara göre Paris senin sevgilin olmalı. Şöyle bir düşünsek; makine gibi işleyen bir düzene uyum sağlamamız için makine gibi olmak o fabrikanın dişlilerine uyum sağlamamız gerekiyor hayatın birçok alanında. Ancak, bunun karşısında duran tek bir şey var; aşk ve romantizm. Senin sevgilin de bu duygusuzluk, ruhsuzluk halini tek başına delebilecek kadar romantik ve sevgi dolu olmalı. Tıpkı Paris gibi.

New York!

New York!

Verdiğin yanıtlara göre senin sevgilin New York gibi olmalı. Enerji bizi biz yapan en önemli nimetlerden biri. Değişikliklere uyum sağlamak, günümüzü yakalamak da çağımızın olmazsa olmazı. Senin de düşüncen bu yönde. Eğer hayata uyum sağlamak istiyorsak zamanla yarışabilmeli, olabildiğince enerjik olmalıyız. Tabi sana ayak uyduracak bir sevgili gerekli. Tıpkı New York gibi.

Tokyo!

Tokyo!

Verdiğin yanıtlara göre senin sevgilin Tokyo olmalı. Dünyada renklerin olmadığını, her şeyin renksiz olduğunu düşünmek bile korkunç. Sen de bunun farkındasın. Renklerin olmadığı yerde monotonluk olur, insan hayata tutunacak motivasyonu bulamaz. Senin de sevgilin renkli, her daim canlı ve hareketli olmalı. Bunun yanında ne eskiden kalanları reddetmeli ne de bugüne ve yarına sırtını dönmeli. Tıpkı Tokyo gibi.

Roma!

Roma!

Verdiğin yanıtlara göre senin sevgilin Roma olmalı. Zaman geçiyor, hayatı yakalamaya çalışırken yorgun düşüyoruz. Peki elimizde kalan ne? Nostalji ve güzel anılar. Şunu çok iyi biliyorsun; kim olursa olsun eğer dününü hatırlamıyorsa o kişi ne bugünün ne de yarının farkına varabilir. Kurumuş yaprak gibi savrulur durur. Senin sevgilin geçmişini çok iyi bilmeli, ona göre gelecek planlarını yapmalı. Tıpkı Roma gibi.

Barselona!

Barselona!

Verdiğin yanıtlara göre senin sevgilin Barselona olmalı. Kendine has davranan, başkalarına özenmeyen ve sahip olduğuyla mutlu olan pozitif insanlara hayranlık besliyorsun. Çünkü sorunları ancak bu şekilde davranarak çözebileceğimize inanıyorsun. Sevgilin olacak kişide aradığın özellik de her zaman pozitif olması ve verdiği ışıkla birçok kişinin arasından sıyrılabilmesi. Tıpkı Barselona gibi.

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

Samsung Data Code
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
374
208
72
70
21
19
16
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?