Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hangi Animasyon Karakteriyle Kanka Olurdun?

 > -
Abone ol

1. Hangi giysi senin tarzına daha yakın?

2. Hangi özelliğin diğerlerinden daha ön planda?

3. Kendini olduğundan kaç yaş küçük ya da büyük hissediyorsun?

Bazen çocuk gibiyim, bazen yaşıma göre davranırım, bazen de olgun biri oluveriyorum.
Yaşım neyse öyleyim.
Hala çocuk gibiyim, öyle de kalasım var.
3-5 yaş küçük hissediyorum.
Bana hep büyümüş de küçülmüş derlerdi, fazlasıyla yaşımdan olgunum.
1-2 yaş küçük gibi hissediyorum.

4. Hangisini sürdüğünde kendini daha özgür hissedersin?

5. Sevgilin senden ayrılmak istediğini söyledi. Aklından geçen ilk cümle ne olur?

Benden sıkıldığı için olmalı.
Ohh be, sen söylemesen ben söyleyecektim zaten.
Artık beni güzel bulmuyor.
Her zamanki şakalarından işte, benim sevgilim yapmaz öyle bir şey.
Başka birini buldu kesin.
Neden, nasıl ya?!

6. Hangi süper kahramanın gücüne sahip olmak isterdin?

7. Hangi küçük mutluluk sana daha çok huzur verir?

Çimenlere çıplak ayakla basıp serinliği hissetmek bütün sıkıntımı alır.
Uzun bir aradan sonra yağan yağmurun getirdiği toprak kokusunu içime çekmek.
Bir kitapçıya girip kitap kokusunu içime çekmek gibisi yoktur.
Çikolatayı ağzımda eritip bütün tadını hissederek yemek tabii ki.
Yolda yürürken bir bebeği bir bakışımla gülümsetebilmek bütün günümün iyi geçmesini sağlar.
Kremalı bisküvinin kremasını sıyırmaya bayılırım.
Sabah uyandığımda okula gideceğimi düşünürken o günün cumartesi olduğu aklıma gelince benden mutlusu yoktur.
Kar yağarken dilime kar tanesi düşürmeden rahat edemem.

8. Son soru: Şimdi nerede olmak isterdin?

Doğayla iç içe bir yerde
Ev gibisi yok
Geçmişte herhangi bir yerde
Turistik bir gezide
Geleceğe gidebilmek isterdim
Hayal dünyamda
Sevgilimle başbaşa olayım yeter
Dolu dolu şehir gecelerinde
Bu sıcakta böyle bir yer harika olurdu

"Rapunzel" çıktı!

"Karmakarışık" filminde Rapunzel'in en iyi arkadaşı olabilirdin. Onun gibi yetenekli, onun gibi maceraperest bir ruha sahipsin. Fırsatın olduğunda yapamayacağın hiçbir şey yoktur. Hayatında karşına engeller çıksa bile onları kolay olmasa da aşmayı başarabileceğini gösterebilecek cesarete sahipsin. Seni sevmeyenler senden korksalar iyi olur!

"Po" çıktı!

"Kung Fu Panda" filminde Po'nun en iyi arkadaşı olabilirdin. Po ile iyi anlaşabileceğine göre sen de onun gibi keyfine düşkünsün. Etrafındakiler bazen sana "fazla rahatsın" deseler de sen zamanı geldiğinde sorumluluklarını kusursuz şekilde yerine getirebileceğini her defasında gösterebilirsin. Aynen devam et!

"Anna" çıktı!

"Karlar Ülkesi" filminde Anna'nın en iyi arkadaşı olabilirdin. Arkadaş canlısı ve iyi niyetli olduğun gün gibi ortada. Çevren tarafından çok seviliyorsun. Sevdiklerin için yapamayacağın şey yoktur. Asla pes etmeyen bir kişiliğe sahipsin. Arkadaşların senin gibi bir arkadaşa sahip oldukları için şükretmeliler, çünkü sen olmazsan fazlasıyla eksikler!

"Wall-E" çıktı!

"WALL-E" filminde WALL-E'nin en iyi arkadaşı olabilirdin. Sen de onun gibi ilk aşklara inanırsın. Sevdin mi tam seversin ve kolay kolay sevdiğinin peşini bırakmazsın. Hayatın her alanında böylesin, bir hedefin varsa onu gerçekleştirmek için gerekli adımları ne pahasına olursa olsun atarsın. Bir gün istediklerine sahip olacağını sen de çok iyi biliyorsun. Vazgeçmemeye devam!

"Ölü Gelin" çıktı!

"Ölü Gelin" filminde Ölü Gelin'in en iyi arkadaşı olabilirdin. Ah o bağlanmaların yok mu, ne çektiysen onlar yüzünden çektin. Fazlasıyla duygusalsın, fazlasıyla farklısın. Dünya senin için herkesin gördüğünden daha farklı bir yer. Bazen başkaları seni farklı görse de sen her zaman doğru yolda olduğunu bilirsin. Öyle de kal, başkaları seni yeterince anlamasa da sen kendini anlıyorsun ya o yeter!

"Sid" çıktı!

"Buz Devri" filminde Sid'in en iyi arkadaşı olabilirdin. Sid gibi geveze değilsin fakat Sid seni o kadar çok severdi ki bir an olsun yanından ayrılmak istemezdi. Günlük hayatta da durum senin için böyle. Seni seven en iyi arkadaşın hep senin yanında olmak ister. Sıkıcı ortamlarda ortamı canlandıran kişi çoğu zaman sen olursun. Hayat sana güzel!

"Agnes" çıktı!

"Çılgın Hırsız" filminde Agnes'in en iyi arkadaşı olabilirdin. Küçüklüğünde evinize gelen misafirler sürekli "sen bizim çocuğumuz ol" derken şimdi büyümene rağmen hala içlerinden "keşke bizim çocuğumuz olsaydı" dediklerini biliyorsun. Her ailenin hayallerindeki çocuk sensin, kendinle gurur duymanda hiçbir sakınca yok. Sen kendini bozma yeter ki!

"Eşek" çıktı!

"Shrek" filminde Eşek'in en iyi arkadaşı olabilirdin. Çocukluğundan beri her zaman meraklı biriydin. Büyüklerine her fırsatta bir şeyler hakkında sorular sormayı sevdin. Öyle ki bazen bıktırdığın oldu ama her zaman evin en sevileni sen oldun. Emin ol yokluğunda o ortam seni fazlasıyla arıyor. Sensiz hiçbir şeyin tadı yok. Hep böyle devam!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
muhammed-soyyigit

Wall E

banu2019

Eşek

lale-crazy

"Rapunzel" çıktı!

sek

"WALL-E" filminde WALL-E'nin en iyi arkadaşı olabilirdin. Sen de onun gibi ilk aşklara inanırsın. Sevdin mi tam seversin ve kolay kolay sevdiğinin peşini bırakmazsın. Hayatın her alanında böylesin, bir hedefin varsa onu gerçekleştirmek için gerekli adımları ne pahasına olursa olsun atarsın. Bir gün istediklerine sahip olacağını sen de çok iyi biliyorsun. Vazgeçmemeye devam!

degiiisik

"Buz Devri" filminde Sid'in en iyi arkadaşı olabilirdin. Sid gibi geveze değilsin fakat Sid seni o kadar çok severdi ki bir an olsun yanından ayrılmak istemezdi. Günlük hayatta da durum senin için böyle. Seni seven en iyi arkadaşın hep senin yanında olmak ister. Sıkıcı ortamlarda ortamı canlandıran kişi çoğu zaman sen olursun. Hayat sana güzel! TANRIM TİPİMDEN ASALET AKIYOR:))

Görüş Bildir