Görünce "Ben Ne İzledim Az Önce?" Diyeceğiniz 13 Video

59PAYLAŞIM

İlk başta insanda algılama güçlüğüne neden olan ve ardından patlatılan kahkahalarla "Ne izledim lan ben" dedirten videoları hepimiz biliyoruz. Sosyal medyada sıkça karşımıza çıkan o videolardan bazılarını izliyoruz...

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

BONUS:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
emrehan-pekoren

#1 #2 #5 #8 #10 #12 #Bonus En berbat olanlar bunlardı sanırım. Pardon #5 'i ayrı tutuyorum onunla oradakilerin hiçbiri kapışamaz.

thoth

#10 daki abimizin yeri ayrı görüyorsunuz anlatmaya gerek yok görüyorsunuz, bonus parodi olarak çekilmiş ama bu tiplerden bir kaç tane tanıdığım var ve ağzına kürekle vurmak istiyorum konuştuklarında.

paco-hernandez

ilk video olayı bitirdi ya! :D

aaabbbcccddd

hay sokucam enes baturunuza yeter be

aprilethereal

Yutupta cannibal corpse açıyorum bir sonraki video bunun, tiviçe gidiyorum yine bu var, ekşi sözlüğe gidiyorum varsa iki komik entry okurum falan sol taşakta yine bunun ismi, geliyorum buraya iki test çözeyim diye yine bu, sinemaya gideyim diyorum yine bu. Lan ben bu dallamayı görmek zorundamıyım amk? Bi bitmediniz amına koyduğumun yerinde. Sayın bilim insanları, beynine gurban olduklarım, şu zaman makinasını üretin de ziktir olup gidelim şu zaman diliminden yoksa sinirden kendimi zikicem. Bu neymiş arkadaş ya?!

Görüş Bildir