Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Google Keep’te Notlarınızı Paylaşın

Anasayfa > Iq > Teknoloji

Google not alma uygulaması Keep’e kullanım deneyimini iyileştirecek özellikler eklemeye devam ediyor. Son gelen özellikle artık notlarınızı ve yapılacaklar listenizi diğer insanlar ile paylaşabiliyorsunuz.

Uzun süredir istenen bu özellik Web veya Android uygulamasında notunuzun altındaki bir kullanıcı ikonuna tıklama ile aktifleşiyor. Arkadaşınızın ismini veya e-posta adresini girerek onları notlarınızı gönderebiliyorsunuz.

Paylaşım işlemi kusursuz bir şekilde çalışıyor. Paylaştığınız not ve o notlarda yaptığınız düzenlemeler arkadaşınızın notları arasında hemen yer buluyor. Aynı zamanda arkadaşınıza notu olduğuna dair e-posta da gidiyor. Bir onaylama durumu bulunmadığından şimdilik spama açık bir özellik gibi duruyor.

Notlara dahil olan herkes düzenleme yetkisine sahip. Bir nottan çıkmak isterseniz notun altındaki menüden kendinizi çıkartabiliyor veya notun bir kopyasını kendinize alabiliyorsunuz.

Kaynak: http://fieldguide.gizmodo.com/share-n...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?