Geleceği Gören Bu Test ile 2017 Yılındaki İlişki Durumunu Söylüyoruz!

-

Geleceği gören bu test ile 2017 yılındaki ilişki durumunu söylüyoruz!

Peki sen 2017'nin sana ne getireceğini öğrenmek ister misin?

Cevabın "Evet" ise, haydi teste!

1. İlk olarak bize şu anki ilişki durumunu söyle!

Yalnız
Karmaşık
Takıldığım biri var, ama ciddi değiliz!
Bir ilişki içindeyim

2. Diyelim ki "hoşlandığın kişi" yuvarlak içine alınmış sandalyede oturuyor, bu durumda sen nereye otururdun?

3. Şimdi de en çok eğlenebileceğin partiyi seç bakalım!

4. Diyelim ki, "eski sevgilin" yuvarlak içine alınmış sandalyede oturuyor, bu durumda sen nereye otururdun?

5. Peki, şu özelliklerden hangisi seni karşındaki kişiden aniden soğutur?

Yalancı olması
Çapkın olması
Kıskanç olması
Dış görünüşüne hiç önem vermemesi

6. Diyelim ki, "senden hoşlandığını düşündüğün kişi" yuvarlak içine alınmış sandalyede oturuyor, bu durumda sen nereye otururdun?

7. Peki ideal ilişkiyi bir emoji ile anlatsan bu hangisi olurdu?

8. Son olarak sağlam bir ilişkinin kilit noktasını söyle bize!

2017'de evleneceksin!

Cevaplarını ölçtük, biçtik ve şu sonuca vardık: Sen hem ruhen hem de mental olarak evliliğe hazırsın. Duygularından eminsin ve ne istediğini artık çok iyi biliyorsun! 2017 de bunu fark etmiş olacak ki, sana bol aşklı bir yıl getiriyor! Ne diyelim, hadi yine iyisin :)

2017'de karmaşık bir ilişkin olacak!

Sen, hayatı inişleri ve çıkışları ile seviyorsun. Sıkıcılık senin yaşam tarzının tam zıttı desek yalan olmaz. Eh bu durumda "normal" bir ilişki de seni pek bulmuyor. Sen bu durumdan şikayetçi misin peki? Hiç sanmıyoruz. "Heyecan olsun da, gerisi boş," der gibi bir havan var. Merak etme 2017 senin için yepyeni entrikaları kucaklamış geliyor!

2017'de pek de ciddi olmayan bir ilişkin olacak!

Sen hayattaki önceliklerini belirlemişsin, ancak ciddi bir ilişki bunlardan biri değil. Ailen, kariyerin ve geleceğin söz konusuyken, ciddi bir ilişkiye ayıracak vaktin elbette ki yok, sen de haklısın. Hem ciddi ilişki demek, çok sorumluluk demek. Hayatın tadını çıkarmak varken, kim uğraşacak onunla şimdi! Endişelenme, 2017 seni kırmadı ve sana pek de ciddi olmayan bir ilişkiyle göz kırpmaya hazırlanıyor!

2017'de yalnız olacaksın!

Sen yorucu, kırıcı ve yüzeysel ilişkilerden bıkmışsın. Kalbinse fena halde yorulmuş. Durum böyle olunca toparlanmak, daha güzel günler görmek adına kalbini nadasa bırakmışsın. 2017 senin hem ruhen, hem de mental olarak toparlanmaya çalıştığın bir yıl olacak. Bu durum eğitimine, işine ve hatta geleceğine pozitif yansıyacak. Özetle aşkta kaybetmiş olsan da, hayatta kazanan yine sen olacaksın!

2017'de ciddi bir ilişkin olacak!

Anladığımız kadarıyla sen zor günler, fırtınalı aşklar atlatmışsın. Ama hepsinden farklı tecrübelerle sıyrılmışsın. Anlık heyecanlar yerini sükunete, tutkular ise aşka evrilmiş. Özetle ciddi bir ilişkiyi sırtlayacak olgunluğa erişmişsin. 2017 bunu fark etmiş olacak ki sana kucak dolusu aşkla geliyor. Mutluluk kapını ha çaldı, ha çalacak! Sakın ola açmayı unutma.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

FACEBOOK YORUMLARI

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
capa1

Şirkette beş kız bu testi çözdük.Hepimizi 2017 de evlendiriyormuş,ofisten gelinliklerle çıkarız artık :)))

tmct9

Cevaplarını ölçtük, biçtik ve şu sonuca vardık: Sen hem ruhen hem de mental olarak evliliğe hazırsın. Duygularından eminsin ve ne istediğini artık çok iyi biliyorsun! 2017 de bunu fark etmiş olacak ki, sana bol aşklı bir yıl getiriyor! Ne diyelim, hadi yine iyisin :) Evlenmeyi düşünmüyorum,

aslylmz

benide evlendirdin ya editör

heidininkankisi

2017'de ciddi bir ilişkin olacak! Anladığımız kadarıyla sen zor günler, fırtınalı aşklar atlatmışsın. Ama hepsinden farklı tecrübelerle sıyrılmışsın. Anlık heyecanlar yerini sükunete, tutkular ise aşka evrilmiş. Özetle ciddi bir ilişkiyi sırtlayacak olgunluğa erişmişsin. 2017 bunu fark etmiş olacak ki sana kucak dolusu aşkla geliyor. Mutluluk kapını ha çaldı, ha çalacak! Sakın ola açmayı unutma.

mmermaidd

2017'de evlenecekmişim, olur nişanlıyız zaten :)

Görüş Bildir