Görüş Bildir
Haberler
Galatasaray'da Muslera ve Sneijder Satılacak mı?

Galatasaray'da Muslera ve Sneijder Satılacak mı?

Batuhan
06.06.2014 - 14:19

Galatasaray'da Muslera ve Sneijder Satılacak mı?

Şükrü Ergün Muslera ve Sneijder'in satılacağı iddiaları hakkında konuştu.

Radyospor'a konuşan Şükrü Ergün, Fenerbahçeli olduğunu söyleyen bir grubun kadın maketlerinin üzerine Galatasaraylı futbolcuların resimlerini yapıştırmalarıyla ilgili olay için 'Bunları yapanların sağlıklı insan olmaları mümkün değil. Bazı psikolojik bozukluklardan müzdarip olduklarına inanıyorum.

İçlerinde gizli kalmış psikolojik bozuklukların dışa yansımasıdır. Kime hakaret etmek istiyorlar. Kadınlara mı hakaret etmek istiyorlar, oraya oyuncuların suratı yerleştirerek ne yapmaya çalışıyorlar. Bu tamamen sapık bir davranış. Bu konuyu konuşmayı bile zul adlediyorum.

Ben kendilerinin Fenerbahçe taraftarı olarak nitelendirilmelerini kabul edemiyorum. Fenerbahçelilerin de onlara sahip çıkacağına inanmıyorum. Benim saygı duyduğum Fenerbahçeli arkadaşlarım böyle bir şeyi kesinlikle tasvip etmiyorlar. Öyle bir gurubu Fenerbahçeli olarak kabul etmiyorlar.

Felipe Melo, Fenerbahçeli bir grup taraftarlarla kavga ettiği iddiaları için, 'Ben orada değildim. Ama Melo kavga etmedim diyor. O, öyle diyorsa öyledir' dedi.

UMUDUMUZU HİÇ BİR ZAMAN KAYBETMEYİZ

Erkek basketbol takımının final serisinde ilk iki maçı kaybetmiş olmasına rağmen, şampiyonluktan umudu kesmediklerini dile getiren Ergün, 'Bin hiç bir zaman Galatasaray'la ilgili inancımı kaybetmemem' diye konuştu.

TAKIMDAN AYRILACAKLAR NETLEŞMEDİ; AMA KISA SÜREDE BELLİ OLUR

Şükrü Ergün, takımdan ayrılacak futbolcularla ilgili olarak ise 'Şu anda netleşmedi. Başkan direkt bu konularla kendisi ilgileniyor. Başkan bu konuda bize henüz bilgi vermedi. Ama sanırım çok uzun sürmeyecektir. Öyle olması gerekir' dedi.

SATILMAYACAK OYUNCU YOKTUR

Ergün, Muslera ve Sneijder'e teklif gelmesi durumundaki ne karar verecekleri konusunda ise 'Başkanımız zaten bu konudaki görüşünü açıkladı. Ederini bulduktan sonra satılmayacak futbolcu yoktur' ifadelerini kullandı.

Radyospor

Kaynak: http://tr.eurosport.com/futbol/super-...
İçeriğin Devamı Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın