Foursquare'den Yemek Siparişi Hizmeti

19PAYLAŞIM

Foursquare'den Yemek Siparişi Hizmeti

Foursquare'den Yemek Siparişi Hizmeti

Ülkemizde en fazla kullanılan yer bildirim uygulamalarından birisi olan Foursquare, ‘yemek sipariş’ hizmetini duyurdu. ABD’de zincir bir restoranda başlatılan hizmetle kullanıcılar Foursquare üzerinden yemek siparişi verebilecekler.

Şirketin uzun zamandır gelirini artırmak için yeni modeller üzerinde çalıştığı konuşuluyordu. Yemek siparişi hizmetiyle birlikte özellikle yatırım sonrasında odaklanacağı nokta daha belirginleşmiş oldu.

Yatırıma ilişkin açıklamasında Foursquare CEO’su Dennis Crowley Türkiye’yi de kapsayan hedeflerinden bahsetmişti. Bu bilgiler yeni duyurduğu hizmetle birleşince, yemek siparişi konusunda ülkemize yeni bir oyuncunun gelme ihtimalini düşündürüyor.

Foursquare’in ABD’de başlattığı yemek sipariş hizmetine biraz daha detaylı olarak baktığımızda, arayüzde topyekun bir değişim olmadığı, sadece tesis sayfasına sipariş butonu ve mönü eklendiği görülüyor. Şu an için sipariş vermeyi ön plana çıkarmayan bir tasarım tercih edilmiş ancak bunun bu şekilde ne kadar süreceğini birlikte göreceğiz.

webrazzi

Haberin Tamamı İçin:
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir