Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Fotoğraflardan Eksilenlerin Geride Kalanlara Bıraktığı Yalnızlığı Anlatan 25 Görsel

 > 
3.6bPAYLAŞIM

Gustavo Germano "Eksiklik" adlı fotoprojesini askeri diktatörlük döneminde Arjantin ve Brezilya'da kaybolan insanlara ithaf etmiştir. O, 25 ailenin aynı yerde fakat farklı dönemlerde fotoğraflarını kıyaslıyor. Bazı fotoğraflarda bir ailenin tamamen silindiğini görebiliyoruz. Yedi yılda ülkede 30000'den fazla insan kaybolmuştur.

Kaynak: http://www.gustavogermano.com/

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

18. 

19. 

20. 

21. 

22. 

23. 

24. 

25. 

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
sizinnickinizburadagecmez

ya çok üzülüyorum bunları görünce :(

emre-ozgen

Ya üzdü gerçekten ama birşey merak ettim #21 de ki ablamız kocası ölünce gidince vs gidip pederi bulup fotograf çektirmesinde ki amaç nedir :ASdas,dAD

Gizli Kullanıcı

Bazen devletler ( buna bizim devletimiz de dahil ) sisteme karşı çıkan kişileri hastalık gibi görüyolar mesela pc ye reset atmak gibi reset atarsın ve o an o kargaşadan kurtulursun oysaki bunu her seferinde böyle yapmayı adet haline getirirsen en sonunda pc ni bozarsın ,o zamanda birileri sana format atar.

qkhn1903

:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

marjinaldolmuscu

#11 tüylerimi diken diken etti

sapist-adam

yalnız değilmişim

Görüş Bildir