Görüş Bildir
Haberler
Fenerbahçe'den Sert Açıklama

Fenerbahçe'den Sert Açıklama

Fatih
15.01.2014 - 19:26 Son Güncelleme: 15.01.2014 - 20:10

Fenerbahçe'den Sert Açıklama!

Fenerbahçe Spor Kulübü, resmi internet sitesinden bir açıklama yayınladı.

İşte Fenerbahçe'nin açıklaması;

Hürriyet Gazetesi’nin Fenerbahçe'ye yönelik özellikle 2013’ün son döneminden bugüne ulaşan ve 3 Temmuz’u gündemde tutmak amaçlı yayınları bugün karşımıza bir kez daha planlı ve stratejik bir ‘röportaj’ olarak çıkmaktadır.

Yıllar önce Türkiye’den ayrılan bir oyuncunun, bir takım yakışıksız ve imalı sözler ile Fenerbahçe’nin aleyhine konuşması adına ayarlanan röportaj bugün yine Hürriyet gazetesinin manşetinde yer almıştır.

Kamuoyunun dikkatine sunmak istediğimiz husus; söz konusu röportajın İstanbul ve Taşra baskısı arasındaki farklar ve farklılıklardır.

Röportajın taşra baskında yer alan ancak şehir baskısından çıkarılan Romanya’da yaşayan ve Galatasaray ile ilgili her fotoğrafta kendine yer bulan Tamer Atalay’ın, Lütfi Arıboğan ve Mehmet Aslan ile olan ilişkisi tarafımızdan tesadüf olarak nitelendirilemeyecek boyuttadır.

Zira bu şahsın İstanbul baskısından kaçırılma sebebi de bu ilişkiler yumağıdır.

Fenerbahçe Spor Kulübü olarak, bu kirli tezgahı kuranları biliyor ve bu çirkinlik içinde yer alan her isme ve her kuruma karşı ayrı ayrı hukuki ve cezai takibata geçeceğimizi deklare ediyoruz.

Kanaatimizce, son zamanlarda, bütünlülük ve devamlılık arz eden Fenerbahçe’ye yönelik bu haberlerin amacı açıktır. Murad edilen husus; Fenerbahçe’nin adil ve yeniden yargılanma yolunun kesilmesidir.

Zira, ismi geçen şahıslar ve temsil ettikleri zihniyet çok iyi bilmekte ve bu nedenle korkmaktadırlar ki adil ve yeniden yargılanma yolunda verilecek bir kararda artık yargılanan yalnızca Fenerbahçe olmayacaktır.

Bu skandal röportaja imza atan ve attıran tüm sorumlular hakkında Hürriyet gazetesinin tavrının dikkatle takipçisi olacağımızı kamuoyuna bildirmekle birlikte;

Fenerbahçe’nin hassasiyetlerine, halihazırda kesinleşmemiş bir yasal süreçteki adil yargılanma hakkına saygı göstermeyen Hürriyet Gazetesi gibi kişi ve kurumlarla olan ilişkimizi bu tarih itibariyle dondurduğumuzu, bu yöndeki her tür tedbiri gerek re’sen gerekse yasal yollarla uygulayacağımız yönündeki kararlılığımızı tüm Fenerbahçeliler’e duyururuz.

Kaynak: http://www.maraton.com.tr/detay.asp?n...
İçeriğin Devamı Aşağıda
Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0