Görüş Bildir
Haberler
Fenerbahçe'den Açıklama

Fenerbahçe'den Açıklama

Onedio Medya
04.01.2014 - 02:43 Son Güncelleme: 04.01.2014 - 10:17

Fenerbahçe'den Açıklama

Fenerbahçe, resmi internet sitesinden yayınladığı mesaj ile Trabzonspor'a yardım eden Fenerbahçeli işadamlarının açıklanmasını istedi.

İşte F.Bahçe'nin resmi internet sitesinden yayınladığı o açıklama:

'Geçtiğimiz günlerde, Trabzonspor Kulübü Basın Sözcüsü Yakup Aslan'ın; Trabzon TV'de sarf ettiği sözlere ilişkin zorunlu açıklamamızdır:

Trabzonspor Kulübü Basın Sözcüsü şahıs, yerel bir televizyon kanalına;

'Geliri hiç olmayan bir kulüp 3 yılda 350 trilyon ödemeliydi. 190 trilyon civarında nakit para lazımdı. Biz 4 ayda 80 trilyon ödedik. Aralarında Fenerbahçeli iş adamları da var. Hatta bir Fenerbahçeli 'Bizi Aziz Yıldırım'dan kurtar da size her türlü desteğe hazırım.' demiş başkana' şeklinde bir açıklama yapmıştır.

İlgili şahıs;

Kendi deyimiyle –geliri hiç olmayan kulüplerinin- borç durumuna ilişkin; yakın dostluk ilişkilerinden gelen paralar ile 4 ay içerisinde 80 Milyon Lira'lık ödeme yaptıklarını ve 'Fenerbahçeli' bir işadamından, başkanları vasıtasıyla Trabzonspor Kulübü'ne birtakım şartlar karşılığında sınırsız bir destek vaat edildiğini açıklamıştır.

İlgili açıklamalardaki, şahsi ilişkiler karşılığında elde edilen paraların; kimlerden, nasıl ve ne şekilde alındığı, kayıt dışı olup olmadığı, MASAK, Maliye Bakanlığı, SPK, Emniyet ve Savcılık makamlarının sorumluluğundadır.

Kaynak: http://www.sabah.com.tr/Spor/Futbol/2...
İçeriğin Devamı Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın