Facebook'ta Yayınlanan 'Ahmet Davutoğlu Video' Virüsüne Dikkat

 > -

Facebook'ta Yayınlanan Ahmet Davutoğlu Videosunu Sakın Tıklamayın!

Facebook'ta Yayınlanan Ahmet Davutoğlu Videosunu Sakın Tıklamayın!

Son günlerde Facebook'ta yeni bir virüs salgını başladı. Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu ve Burkina Fasolu'nun basın toplantısından bir görsel ile yayılan virüse dikkat!

Facebook 'ta son iki gündür sürekli görülen bir paylaşım var. Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu ve Burkina Faso Dışişleri Bakanı'nın ortak basın toplantısına ait video görseline tıklayanlar otomatik olarak hem videoyu beğenmiş oluyor hem de arkadaşlarıyla bunu paylaşıyor. Kullanıcının bigisi dışında gelişen bu salgın hızla yayılıyor.

Davutoğlu ve Burkina Faso Dışişleri Bakanı Djibrill Yipene Bassole'nin bir arada olduğu basın toplantısında ansızın bayılan ve Davutoğlu'nun müdahalesiyle yere düşmekten kurtulan Bassole'nin bu görüntüleri uzun zaman konuşulmuştu. Aradan geçen bir yılın ardından ise bu görüntüler yeni bir içerikmiş gibi Facebook'ta hızla yayılan bir virüse döndü.

Virüsün en dikkat çekisi kısımlarından biri de Arapça olması. Bu virüsten korunmak için bu içerik ile karşılatığınızda görsele tıklamamanız ve arkadaşlarınızı da uyarmanız gerekiyor.

Teknolojioku

Haberin Tamamı İçin:

Onedio Gündem'i Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Ahmet DavutoğluFacebook
Görüş Bildir