Estetik Sektörüne Yön Veren İş Adamı Eski Bir Yönetmen: Şahin Çetinkaya

0PAYLAŞIM

Son zamanlarda sadece bayanların değil, erkeklerinde yoğun ilgi duyduğu estetik tıp alanında dermatolog, plastik cerrah ve medikal estetik hekimlerinin danışanlarına sunduğu estetik tıbbi cihazlar, dolgular ve mezoterapiler oldukça revaçta, ve bunlar arasında, Baby Face ve Buz Lazer diye ünlenen estetik lazer cihazları en popüler ve bilinen markalar. İşte bu markaları yaratan ve Türkiye’ye getiren STS LAZER firmasının Yönetim Kurulu Başkanı Şahin Çetinkaya eski bir sinemacı, yönetmen. Gelin daha yakından bakalım...

2008 yılında Londra’da University of Westminster Tv ve Medya bölümünden mezun olan Şahin Çetinkaya, Channel 4 ve BBC de bir süre çalıştıktan sonra Türkiye’ye dönmeye karar verdi

Çağan Irmak’ın çektiği 2008 yapımı Issız Adam ve 2009 yapımı Karanlıktakiler filminde, daha sonra 2009 yapımı Taylan Biraderlerin çektiği Vavien filminde ve 2011 yılında Nuri Bilge Ceylan’ın Cannes Film Festivalinde Grand Prix ödülü alan Bir Zamanlar Anadolu’da filmlerinde yardımcı yönetmenlik yaptı. Son olarak Kanal D de yayınlanan dönemin sevilen televizyon dizisi Kuzey Güney’de yardımcı yönetmenlik yaparak mesleki kariyerine nokta koydu. Ardından annesinin kurduğu şu an tıbbi estetik sektörünün en önemli şirketlerinin başında olan STS LAZER’in yönetimini üstlenerek başına geçti.

Ortaokul yıllarında her yaz üç ay aralıksız çalıştığı Kapalı Çarşı ve küçük yaşta tecrübe etmeye başladığı ticaret, onu hayatında başarılı bir noktaya taşıdı.

Son dokuz yılda, tıbbi estetik sektörünün en önemli ve bilinen markalarından Buz Lazer ve Baby Face Beauty’yi yarattı ve yüz binlerce kişiye ulaştı.

Yeni yılda ise dolgu ve mezoterapi segmentinde uluslararası üne sahip Lüksemburg üretimi Pluryal markasını Türkiye’ye getiriyor.

Dünya çapında çok önemli yönetmenlerle çalıştıktan sonra okulunu okuduğu mesleği, yönetmenlik kariyerini bıraktı, hayatını ticaretteki analitik zekasını kullanarak, tıbbi estetik sektörüne yön veren bir iş adamı olarak sürdürmektedir. Evli ve 2 kızı bulunan Şahin Çetinkaya lisanslı dalgıçtır ve ayrıca uzun yıllardır muay thai çalışmaktadır.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
realscofield12

yani? ne sonuca varmamız gerekiyordu bu saçma içerikten?

tayconot

Şaka yapıyorsunuz herhalde.Sıkışık trafikte Ambulans kiralamak gibi bir şey olmuş yaptığınız.Gönderinin boktanlığı olay :D

ens4r

Parayla insanları haber yapmaya mı başladınız, bu ne şimdi.

foxxy46253863

EEEEEEEEE ?

Görüş Bildir