Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Eski Sevgilisi Öküz Burcu Olan Kadınların Çok İyi Bildiği 15 Şey

-
Abone ol

Tüm kadınların ortak şikayeti: öküzden hallice erkekler. İncelik nedir bilmez, sürpriz nedir bilmez. Nezaketten nasibini almamış ve kadının kendi başına bir birey olduğunu, onsuz da her işini halledebileceğini kabul edememiş, az gelişmiş erkek türüdür.

1. Her davranışınızı sorgular.

Neden öyle baktın? Kimdi o? Niye o kadar yüksek sesle güldün? Nereye gidiyorsun? Arayan kimdi?

2. Toplum içinde sizinle çok samimi olmaz.

Çünkü kalabalık ortamlarda sizi öpmesi, size sarılması DELİKANLILIĞA terstir. Erkek adam öyle şeyler yapmaz

3. Tüm kıyafetlerinize karışır.

Onun için giydiğiniz bütün eteklerin hepsi kısa, pantolonlar fazla dar,elbiseler çok dekoltelidir. Çuval giyseniz ona bile bir bahane bulur. Yalnızca bir kafeste yaşarsanız ve kimse sizi görmezse içi rahat edecektir.

4. Her dakika arayıp/mesaj atıp ne yaptığınızı, nerede olduğunuz bilmek ister.

Evden çıkınca, eve gelince, işe giderken, okuldan dönerken, ekmek almaya çıkarken haber vermenizi ister. Elinde olsa üzerinize takip cihazı takıp her an nerede olduğunuzu izleyebilir.

5. İlgi ve sevgi göstermede hiç başarılı değildir.

Sizi bunalttığı ve sorguladığı tüm o anların ilgi göstermek olduğunu düşünür. Seni seviyorum cümlesini kurmak onun için can vermek gibidir. Sizi sevdiğini sürekli dile getirirse sizin üzerinizdeki gücünü kaybedeceğini ve şımaracağınızı düşünür.

6. Size kendisine ait bir eşyaymışsınız gibi davranır.

O ne isterse onu yapmalı, o nereye isterse oraya gitmelisiniz. İzin vermediği şeyleri yapmak gibi hataları hiç aklınıza bile getirmemelisiniz.

7. Kadın ruhundan anlamaz.

Kadınların ne istediğine, bir erkekten neler beklediğine dair en ufak fikri yoktur. Şans eseri sizi bulmuştur. Ne yazık ki bu da sizin şanssızlığınızdır.

8. Tek başınıza veya kız arkadaşlarınızla dışarı çıkmanıza izin vermez.

Çünkü onun olmadığı her yer tehlikelidir. O yanınızda olmadığı zaman etrafınızdaki tüm erkekler sizinle ilgilenecektir. Bana güvenmiyor musun diye sorduğunuzda ne yazık ki hepsi "sana güveniyorum, çevreye güvenmiyorum" klişesini öne sürecektir.

9. Erkek arkadaşlarınızla görüşmenizi istemez.

O yokken de sizin hayatınızda olan, derdinizi dinleyen erkek arkadaşlarınızla görüşmenizden rahatsız olur. "Ama onlar benim arkadaşım" diye açıklama yapmanızı bile dinlemeden "onlar mı ben mi" der. Bu bencilliğine o an karşı çıkmadığınız için daha sonra çok pişman olursunuz.

10. Dolabınızdaki mini etekleri gördüğü an kalp krizi belirtileri gösterir.

Bununla da kalmaz etekleri kesmeye çalışır. Kesmeye cesaret edemediklerini dolabın en dip köşelerine koyar

11. Sık sık "sen anlamazsın", "sen karışma" gibi cümleler kullanır.

Çünkü ona göre kadın her işe karışmamalıdır. Bir biblo gibi yanında durup hiçbir şeye ses çıkarmamalıdır.

12. Özel günleri hatırlamaz veya önemsemez.

Ona göre yıl dönümü, tanışma yıl dönümü, doğum günü boş işlerdir. Dış ülkelerin oyunudur bu günler. Kutlasanız ne olur kutlamasanız ne olur.

13. "Teşekkür ederim", "rica ederim", "özür dilerim" gibi cümlelerin varlığından haberi yoktur.

Bir öğretmen sabrıyla ona nezaket kurallarını öğretmek zorunda kalırsınız fakat odunu sobada da yaksanız, mobilya da yapsanız odun odundur.

14. Her şeyi en iyi kendisi bilir.

Evde bir arıza olduğunda tesisat ustası çağırmaz çünkü o erkektir. Zaten tamir yeteneği ona doğuşta yüklenmiştir. Yolda giderken adres sormaz. Saatlerce arabayla dolanır çünkü adres sormak erkekliğe sığmaz.

15. Yanınızdan erkeğe benzeyen herhangi bir varlık geçtiği an kıskançlık krizine girer.

Kaba ve şiddete eğilimlidir. Karşı tarafın açıklama yapmasına fırsat vermeden şiddete başvurur ve olaylar durulduğu zaman "işte ben böyle çabuk parlıyorum ama sonra geçiyor" diyip sıyrılmaya çalışır.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
captainn-peroxide

Bu devirde böyle erkek kaldı mı ki? bütün erkekler yakışıklı olup kendine bakıyor ben hiç böyle erkek tanımıyorum ya da benim çevremde yok. :) kendine bakan bi adam böyle düşünmez zaten kafanız rahat olsun. :) :)

Gizli Kullanıcı

kıskansın kıskanmasın demiyoruz ama biz kıskanınca 'abartma ne alakası var saçmalıyosun' tarzı cümleler kurmasın bir zahmet

pers-prensi

hiç kıskanmayan domuz gibi bi erkek istiyo galiba

moki85

biri terkedilmiş sanırım :DD

qozmonot

hatta kankisi ile çıkmaya başlamış

katilice

Bence bunun ortası olmalı. Eteğe de karışsın bir zahmet yanımızda süs köpeği gezdirmiyoruz aq

Görüş Bildir