Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

10 Maddede Erkekler Ne Söyler, Kadınlar Ne Anlar?

 > 
7bPAYLAŞIM

Ne biz Venüs'teniz ne onlar Mars'tan. Yine de farklı boylardan dalgalanıyoruz. Erkekler yıllardır kullandıkları klişelere sadıklar. İstikrarın eninde sonunda kazandırdığını biliyorlar. Kadınlar ise erkeklerle birlikte yaptıkları zaman yolculuğunda iti bağlasan öğrenir misali, erkek alfabesine vakıf oluyorlar. Bu yazı, yolculuğunun başında olanlar içindir.

Kaynak: https://eksisozluk.com/erkekler-ne-soyle...

1. Erkek ne söyler: Seni üzmek istemiyorum.

Türkçe Meali: Seni asla üzmek istemesem de üzeceğim ve bunun sorumluluğunu da almayacağım. Seni ve ilişkimizi nasıl etkileyeceğini düşünmeden hareket ediyorum çünkü sadece kendimi düşünüyorum. Sonuçlarının ne olacağını umursamadan şu an ne elde edebilirim ona bakıyorum. Seni neyin üzdüğünü, neyin sana acı verdiğini anlamıyorum o yüzden bu davranışlarıma devam edeceğim

Kadın Ne Anlar: Beni üzmek istemiyor çünkü beni önemsiyor. Beni üzse de bunu istemeden yapacağı için onu affedeceğim..

2. Erkek ne söyler: Sen bana fazlasın.

Türkçe Meali: Senin gördüğün ilişki ihtimalini ben göremiyorum. Hayal kurmaktan vazgeç. Bana göre fazla iyisin ve ben bunu biliyorum ama kendime inancım yok.

Kadın Ne Anlar: Ah canım, ne tatlı. Kendisini bana yakıştıramıyor. Oysa onu deliler gibi seviyorum. Sevgimi gösterebilirsem kendine inanmasını sağlayabilirim. Bunu yaparken kendi ihtiyaçlarımı ve isteklerimi gözardı etsem de olur.

3. Erkek ne söyler: Seni kimse benim gibi sevemez.

Türkçe Meali: Sana çektirdiklerimin ve sana verdiklerimin harika şeyler olduğunu düşünecek kadar kendi hayal dünyasında yaşayan bir narsistim. Aslında verdiğimden daha fazlasını hak etmiyorsun. Öz güvenin eksik. Ben de bunu biliyorum aksi taktirde benimle olmazdın.

Kadın Ne Anlar: Beni o kadar çok seviyor ki ona minnettar olmalıyım. Tüm hatalarıma ve eksiklerime rağmen beni seviyor. Onu terk edersem, bir daha beni bu kadar sevecek birini bulamam.

4. Erkek ne söyler: Ben işe yaramaz bir adamım.

Türkçe Meali: Ben yürüyen bir felaketim. Evet şekerim altını kaldırıp bakmana gerek yok. Adam ben senin hayatının içine ederim diyor. Benimle takılırsan yanarsın diyor. Demedi deme diyor. 

Kadın Ne Anlar: Kendisine haksızlık ediyor, hor görüyor. Oysa ben onun ne şahane biri olduğunu ondan daha iyi biliyorum.

5. Erkek ne söyler: Keşke daha önceden tanışsaydık.

Türkçe Meali: Daha önce karşılaşmış olsaydık birlikte olurduk fakat şu anda evliyim/ sevgilim var ve onu terk edecek değilim. Elimin altında olmana hiç bir itirazım olmaz. yatalım dersen hiç ikiletmem, her zaman açığım tekliflere.

Kadın Ne Anlar: Benim için çıldırıyor. Benden gerçekten çok etkilendi. Benimle birlikte olmayı o da çok istiyor. Fakat işte o kalın belli haspa engel oluyor buna. Onu ne çok sevdiğimi gösterirsem, ne kadar harika bir insan olduğumu anlarsa bana karşı koyamayacaktır; o kadını terk edip bana gelecektir.

6. Erkek ne söyler: Sana verecek hiçbir şeyim yok. Bende verecek bir ben kalmadı.

Türkçe Meali: Benden bir şey umma. Senin ihtiyacın olan şey bende yok. Niyetim de yok.

Kadın Ne Anlar: Beni istekleri fazla olan bir kadın olarak görüyor. Onları karşılayamacağından korkuyor. Ona aslında hiç bir şey istemediğimi göstermeliyim. Onun cevap vermesi gereken isteklerimi de şimdilik yutar, içime atarım.

7. Erkek ne söyler: Bende ilişki korkusu var. Ne zaman işler ciddileşse kaçarım.

Türkçe Meali: Ben ilişki adamı değilim. Gezelim tozalım, yatalım kalkalım, eğlenelim. Yol ayrımlarına gelemem. Geldiğimde dümeni kırarım geriye

Kadın Ne Anlar: Böyle konuşmasının nedeni bu kez farklı hissetmesi. Aslında bu bir yardım çığlığı. Ben diğerlerinden farklıyım. Ağırdan almamı istiyor. Acelem yok. İhtiyaç içindeymişim gibi görünmemeliyim. Gidişatına bırakmak lazım. Korkulacak bir şey olmadığını eninde sonunda görecektir.

8. Erkek ne söyler: Arkadaş olarak kalalım.

Türkçe Meali: N'olur kabul et ki mal gibi ortada kalmayayım. Aslında arkadaş falan da olmak istemiyorum ama başka türlü bırakmayacaksın peşimi. 

Kadın Ne Anlar: Beni gerçekten seviyor, önemsiyor ve hayatımda kalmak istiyor. Arkadaş olarak devam ettiğimizde bir ilişki baskısı olmadan birlikte ne kadar iyi bir çift olduğumuzu görecektir.

9. Erkek ne söyler: Duygularını gösteren biri değilim. Duygusuz bir adamım ben.

Türkçe Meali: Şefkat, aşk, empati-sempati hiç bir şey hissetmiyorum. 

Kadın Ne Anlar: Ne demek duygusuzum. Tabi ki duyguları var. Mutlaka geçmişte acı deneyimler yaşamış ve incinmiş. Yanında olmama ve anlayışıma ihtiyacı var. Onu sevdiğime ikna olduğunda bana karşılık verecek.

10. Erkek ne söyler: Ben kötü bir adamım kızım.

Türkçe Meali: Beni kötü yapan şeyler yaptım, neden hala benimlesin? Bi'Git!

Kadın Ne Anlar: Benimle her şey farklı olabilir. O kötü biri değil. Sadece onu sevdiğim gibi sevilmemiş. Herkes ikinci bir şansı ve kendisine inanacak birini hak eder.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
riches-fame

Kocam beni ve çocukları son 8 aydır terk etti ve geri dönmeyi reddetti çünkü yeni tanıştığı bir kadın tarafından tutuldu, bunun için ben ve çocuklarım acı çekti ve bir mücadele, ama ben ailem için kullandığınız gibi bir araya emin olmak için her türlü yolu yapmaya karar, o zaman çevrimiçi gitti o e-posta lovespelltemple @ gmail . com olan bu büyü tekeri hakkında çok iyi konuşma gördüm bu yüzden onunla temas ve sadece 2 gün içinde vaat ettiği gibi, kocam eve geldi ve onun davranış evli adama geri oldu.O benim için yaptıklarından dolayı büyü tekeri teşekkür edemem, çok minnettarım. Varlığını doğrulamak için telefonla büyü tekerleği bile konuştum. E-postası yine: lovespelltemple @ gmail . com veya whatsapp +380501944596

abdullah-yanik

oscarlık performans buna denir D:A:Da bu nasıl bir tiyatro aq

Gizli Kullanıcı

Erkeklerden uzak dur diyorsun yani .Aslında hak verdim ben

cnscc

ya yapmayın. bu kadar umutsuz olmayın. ulan böyle içerikler yüzünden millet sevgili yapmaya korkar oldu be.

furkanbilalzor

Rez sonra okucam

Görüş Bildir