Görüş Bildir
Haberler
Engin Baytar Patladı

Engin Baytar Patladı

Fatih
23.10.2014 - 01:59

Engin Baytar Patladı

Galatasaray'ın kadro dışı kalan oyuncusu Engin Baytar, son günlerde gündeme oturan para saçma videosuyla ilgili Beyaz TV'ye açıklamalarda bulundu.

Yiğit Gökoğlan ile beraber Instagram’da paraları havaya saçtıkları bir video paylaşmalarının ardından tepki toplayan Galatasaraylı futbolcular, konu hakkında açıklama yaptı.

Beyaz TV’ye konuşan Engin, videonun yanlış anlaşıldığını dile getirirken, A2 takımındaki genç futbolculara jest yapmak istedikleri için böyle bir video çektiklerini dile getirdi.

İşte Baytar’ın o sözleri;

“A2 TAKIM’DAKİ ÇOCUKLAR İÇİN…”

“Çok zevkli bir idman geçirdik, biz aramızda A2 Takım’daki çoçuklar için bir araba sözü verdik, kendi aramızda böyle bir jest yapmak istedik. 5 arkadaşımız Ümraniye’den Florya’ya geliyor, bu durum onlar için zor bir durum. Sabahın 6′sında yola çıkıyorlar, uykusuz geliyorlar, ceplerinde para olmadığı zaman kahvaltı yapamıyorlar”

“Ben, Eboue, Sabri ve Yiğit aramızda para topladık ve sözümüzü yerine getirdik. Yiğit, para vermedi ve takıma bir kahvaltı sözü verdi. Florya’ya gittik, bütün takım oradaydı ve kahvaltı yaptık. Kahvaltıdan sonra bir eğlence merkezine gidelim dedik, A2′deki çoçukları da oraya götürmek istedik. 20 kişi yola çıktık, yolda da A2 Takımı’nda bir arkadaştan bize atılan bir video vardı. Bizim saçtığımız o paralar da eğlence merkezinin giriş parasıydı.”

“KÖTÜ BİR NİYETİMİZ YOKTU”

“A2 Takımı’nın oyuncuları da bize bir video gönderdi ve bu video da paralar nerede mesajı verdiler. Bunun üzerine böyle bir espri yaptık ve topladığımız paralar ile birlikte böyle bir video çektik. Kötü bir niyetimiz yoktu ve o paralar da çocuklara gitti.”

“Biz bir ağabeylik yaptık, kimseyi aşağılama gibi bir durumumuz yok, biz de çok zor yerlerden geldik, 13 yaşında karton fabrikasında çalıştım. Biz kadro dışı kaldığımız günden bu yana Galatasaray’dan para almadık, 2 ay oldu. Biz kalkıp, Galatasaray’ı federasyona da şikayet etmedik, sağda solda bunun lafını da yapmadık.”

“İNSANIN ANASINA AVRADINA…”

“Benim yaptığım bir hayır işini söylemek zorunda kaldım, bunu söylerken de utanıyorum. Biz karşılıklı şakalıyorduk, amacımız zaten belliydi. Bu sebepten dolayı bir insanın anasına avradına sövülmez.”

“Biz Galatasaray’ın paralarını havaya fırlatmıyoruz, bu video 5-10 saniye sürdü ve daha sonra bu paraları da yerden topladık, Yiğit’e paraları say dedim.”

Açık Mert Korkusuz

Kaynak: http://amkspor.com/2014/10/23/engin-b...
İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın