Görüş Bildir
Haberler
Emniyet Müdürü Polise Teşekkür Etti, 'Güzel Bir Gün Geçirdik' Dedi

Emniyet Müdürü Polise Teşekkür Etti, 'Güzel Bir Gün Geçirdik' Dedi

Batuhan
01.06.2014 - 10:01

Emniyet Müdürü Polise Teşekkür Etti, 'Güzel Bir Gün Geçirdik' Dedi

İstanbul Emniyet Müdürü Selami Altınok, Taksim'de görev yapan polisleri ziyaret etti.

İstanbul İl Emniyet Müdürü Selami Altınok , Taksim Gezi Parkı olaylarının yıl dönümünde bölgede görev yapan polisleri ziyaret ederek, özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Altınok, “Fazla kaza bela olmadan güzel bir gün geçirdik” dedi.

İstanbul İl Emniyet Müdürü Selami Altınok, Gezi olaylarının yıldönümünde görev yapan polisleri görev yerinde ziyaret etti.

Eylemlere fazla katılım göstermedikleri için İstanbullulara da teşekkür eden Altınok, basın mensuplarına şu açıklamayı yaptı:

“İstanbul halkı gayet huzurlu ve güzel davrandı. Bu eylemlere fazla iştirak etmedi. Polis arkadaşlarımızla fazla kaza bela olmadan güzel bir gün geçirdik. İstanbul'a huzur ve güven yakışıyor. İstanbul'un huzurunun ve güveninin daim olması hem Türkiye için hem İstanbul'da yaşayan bizler için çok önemli. Bütün İstanbullu hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Memur arkadaşlarımıza, polis arkadaşlarımıza, rütbeli arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Yaralanan arkadaşlarımız oldu, bir kurşunla yaralanan polis arkadaşımız oldu, molotofla yaralanan bir emniyet müdür yardımcısı arkadaşımız oldu, 4 tane memurumuz yaralandı. Onlara da acil şifalar dinliyorum. Gayet güzel bir uygulama yaptık. Şu an tam rakam belli değil ama 120 civarında bir gözaltı oldu.'

Memur ve amirlerle sohbet eden Altınok'a bir vatandaş, 'Sayın Valim, evime gideceğim gidemiyorum' diye tepki verince Altınok, 'Gönderin evine gitsin çocuk ' karşılığını verdi.

T24

Kaynak: http://t24.com.tr/haber/emniyet-mudur...
İçeriğin Devamı Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Pasif Kullanıcı

Hee çok güzeldi. İnsanlar terörist ya, vapur seferlerini iptall ettiniz. Kadıköy'de mahsur kaldık ne güzel. 10 dk'lık yolu 2 saatlik metrobüs çilesiyle bitir... Devamını Gör