Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dropbox ve Microsoft, Office İçin Birlikte Çalışıyor

Anasayfa > Gündem

Dropbox ve Microsoft, Office İçin Birlikte Çalışıyor

Dropbox ve Microsoft, Office İçin Birlikte Çalışıyor
techkafa.com

Dropbox ve Microsoft, bugün yaptıkları açıklama ile birlikte Office programının daha entegre bir şekilde hizmet sunmasını sağlamak için birlikte çalıştıklarını duyurdu.

Birçok kullanıcı için sürpriz olan bu haber ile Office programının Dropbox kullanıcılarına özel olarak farklı cihazlarla birlikte senkronize bir şekilde daha iyi çalışacağı da duyuruldu. Yakın bir süre içerisinde de Dropboxiçerisinden direk olarak Word, Excel ve PowerPoint dosyalarınızı direk olarak düzenleme özelliğinin açılacağı belirtildi.

Özellikle iPad kullanıcılarını etkileyecek ve önümüzdeki hafta gelecek güncellemeden sonra iPad üzerinden Dropbox uygulamasını kullanan kişiler, Word, Excel ve Powerpoint Office dosyalarını direk olarak program içerisinden başkalarına link şeklinde yollayabilecekler.

Microsoft, kendi uygulaması OneDrive’ın da iPad sürümü olmasına rağmen daha çok kullanıcıya ulaşmak ve memnuniyeti artırmayı hedeflediklerinden, depolama alanı servislerinde kendinden bir adım önde olanDropbox ile Office programlarının entegrasyonu için birlikte çalışmaya devam edececeklerini de belirtti.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?