Görüş Bildir
Haberler
Diyarbakır'da Polise Uzun Namlulu Silahlarla Ateş Açıldı

Diyarbakır'da Polise Uzun Namlulu Silahlarla Ateş Açıldı

Ulaş
29.11.2014 - 09:54
onedio.com
İçeriğin Devamı Aşağıda

Diyarbakır'da PKK'nın kuruluş yılı nedeniyle yapılan gösterilere müdahale eden polis ekiplerine uzun namlulu silahlarla ateş açıldı. Polisin de havaya uyarı ateşi açtığı sırada bir kişi nereden geldiği belli olmayan kurşunla yaralandı.

Diyarbakır'da PKK'nın kuruluş yıldönümü nedeniyle merkez Sur İlçesi Melik Ahmet Semti'nde akşam saatlerinde bir grup yol kapatıp gösteri yaptı.

Polis, gruba gazla müdahale ederek dağıttı. Bu sırada bir süre olaylar yaşandı. Grup, İskenderpaşa Mahallesi'ndeki ara sokaklara yeniden toplanmak için kaçtı. Polislerde grubu takip etti. Ara sokaklarda toplanan gruplar polise molotof ve havai fişek attı.

Polis ekipleri de gruba gaz bombası atarak dağıtmak istedi. Bu sırada polis ekiplerine uzun namlulu silahlarla ateş edildi. Polisler de havaya uyarı ateşi açtı.

Bu sırada B.A., adındaki bir kişi nereden geldiği belli olmayan kurşunla karnından ve bacağından yaralandı. Çevrede bulunanlar tarafından yaralı B.A., Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak tedaviye alındı. Polis, olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı.

  • CNN Türk
Kaynak: http://www.cnnturk.com/haber/turkiye/...
Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0