Acun Nasıl Zengin Oldu? - Demet Evgar, Acun Ilıcalı'ya Twitter'dan Adeta Savaş Açtı!

 > -
Abone ol

Demet Evgar, twitter'da Acun Ilıcalı'ya çok ağır girdi...

Önce şöyle bir tweet attı. Youtube linkinde, Demet Evgar ve Acun Ilıcalı'nın yarışmacıların performansı sonrası tartıştığı görülüyor.

Demet Evgar yarışmacıları değerlendirirken estetik ve sanat kaygısı taşırken, Acun, yarışmacının halk tarafından beğenilip beğenilmediğine bakıyor

Demet Evgar, videoyu paylaşıp dikkat çektikten sonra, tweetleri sıralamaya başlıyor. Giriş sert: "Acun nasıl zengin oldu?"

^ işaretinden kaçınmamış..  ^.^

"Ahmak yığınları"

illuminated... hatta îllûmînâted

Herkesin zenginlik anlayışı farklı

Dedi ve bitirdi. TV programında kelimelerle söyleyemediğini twitter'da söylemiş aslında. Yıllardır yayınlanan ve ülke sanatına kazandırdığı değerlerlerle öne çıkmak gibi bir misyonu ya da vizyonu olmayan Yetenek Sizsiniz yarışmasına nasıl bir beklentiyle gittiğini bilemiyorum ama, yine de söylediklerini dikkate almakta fayda var. Siz ne düşünüyorsunuz?

NOT: Sosyal medyada Demet Evgar'ın hesabının hacklendiği söylentileri dolaşıyor ancak bana pek inandırıcı gelmedi. Zira tweetlerde programdaki tavrını aynen devam ettirmiş.

Mesela Acun böyle bir tweet atmış... Çok şüpheli... Kıvırmaya çalışıyor sanki

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kol-cigsi

2 yıl sonra diyecek bir şey varsa şunu diyeyim: Demet Evgar'ın siyasi görüşünü bilmem ama bu tweetler Siber Ergenekon Tim adlı hacker grubunun asıl lideri tarafından atılmışa benziyor. Bir kere tweetlerdeki kullanılan edebiyattan ziyade gerçek imla noktalarını tweet atarken kim kullanır ki?(şapkalı a'lar, u'lar, sanat yazarken sa'dan sonra virgülle ayırmalar) Şimdi 2 seçenek var; ya Demet Evgar gizli bir Türkçü'dür. Bilerek ve isteyerek bu hacker grupla anlaşarak şifrelerini verek tweet atmasını sağladı. Ya da Siber Ergenekon Tim o zamanlar Melih Gökçek'i de hacklemişti. Bu durumdan yararlanıp çok iyi de çalıştılardı. Aynı anda Demet Evgar'ı, Emre Karayel'i hackledi. Artık ne geçtiyse bu 2 seçenekten biri oldu.

mokokocu

demet evgar a katılıyorum Türkiye de sanat;kalite ve değere göre değil şaşaka göre değerlendiriliyor

corben-paspas-dallas

O kadar da karamsar olmayın, bu cehalet ve zevksizlik sadece Türkiye'ye özgü değil. Diğer ülkelerdeki versiyonları da bunun kadar kötü. Tek fark, bizim cahillerimiz, onların cahillerinden daha cahil.

exit

Acun sen git yurt dışından çaldığın şovları milletvekili akrabalarının da yardımlarıyla yapmaya devam et düz bir adamsın önce sayın demet hanım kadar kitap oku sonra felsefe yapmaya çalış ! Şahsen seyretmeye değer bir şey yok arada bakınca da oraya çıkan şahıs yerine ben yerin dibine giriyorum bu nasıl öz güven ve pohpohlanmadır kavrayamıyorum.Yanındaki acun medya damgalı adamlarının nesnel yorum yaptığını düşünmüyorum.(hesabın hacklenmesi beni tınlamaz videoya göre yorum)

corben-paspas-dallas

Yurtdışından çalsa yine iyi, parasını ödeyip satın alıyor bi de... Milli serveti israf ediyor, yabancı medya şirketlerinin cebini dolduruyor.

dogalkaz

hesap gerçekten heklenmiş beyler. sakin olalım.

Görüş Bildir